امروز: سه شنبه، 28 دی 1400
11/21 1392

ایران و جهان- زمزمه های تالار شیشه ای نوید تعدیل مثبت و ورود شرکت های جدید به بورس را می دهد. این درحالی است که شاخص بیش از 5000واحد کاهش را تاکنون ثبت کرده است. شنیده می شود... 
شنیده می شود که شرکت داده پردازی ایران تا یکماه آینده قرارداد مین فرمZ10 را با برخی بانک ها منعقد خواهد کرد. این سخت افزار پیشرفته محصول شرکت IBM آمریکا است و در حال حاضر در اروپا و آمریکا استفاده می شود. گفته می شود که داده پردازی از محل این قرارداد سود قابل توجهی را کسب خواهد کرد و تاثیر آن را در بودجه 93 لحاظ می کند. این شنیده ها می افزاید حق تقدم های استفاده نشده این شرکت که حدود 20درصد است به زودی به بازار ارائه می شود و با توجه به حجم آن می تواند انگیزه حقوقی ها را برای معامله بلوکی تقویت کند.
شرکت سرمایه گذاری صدرتامین که مجوز پذیرش را پیش از این از هیات پذیرش بورس گرفته بود، در مدت مقرر نتوانست مدارک را تکمیل و درج نام شود، شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه بعدی هیات پذیرش در خصوص پذیرش دوباره این شرکت تصمیم گیری خواهد شد.
شنیده می شود که شرکت سرمایه گذاری امید یکی از زیرمجموعه ها را برای پذیرش در بورس آماده کرده است. گفته می شود که شرکت توسعه صنایع معدنی امید قرار است برای پذیرش در بورس، در جلسه بعدی هیات پذیرش مطرح شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود