امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
09/19 1392

ایران و جهان- شنیده های امروز به جدیدترین شرکت های درخواست کننده در بورس پرداخته می شود همچنین شنیده هایی از افزایش خالص ارزش دارایی ها و هدف قیمتی برخی سهام...
 به گزارش ایران و جهان، شنیده می شود که با افزایش قیمت سهام صنایع شیمیایی ایران خالص ارزش دارایی‌های لیزینگ صنعت و معدن به بیش از 500 تومان رسیده و رشد قیمتی سهم تا 300 تومان پیش بینی می شود.
در خصوص شرکت لیزینگ ایرانیان شنیده شد که قرار است به زودی به جمع شرکت های بورسی اضافه شود. این شرکت در حال حاضر در بازار فرابورس حضور دارد. شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه بعدی هیات پذیرش در خصوص انتقال این شرکت به بورس تصمیم گیری می شود.
همچنین در خصوص بیمه ما شنیده شد که این شرکت هنوز برای انتقال از فرابورس به بورس تصمیم نهایی را نگرفته است. سهام بیمه ما در حال حاضر در بازار پایه فرابورس معامله می شود پیش از این قرار بود که این شرکت به بورس منتقل شود که شنیده ها حاکی از آن است که بیمه ما هنوز تصمیم نهایی را در این خصوص نگرفته است.
شرکت فولاد کاوه کیش جدیدترین درخواست کننده پذیرش به بورس است این شرکت از زیرمجموعه های بنیاد مستضعفان بود و در حال حاضر سرمایه 300میلیارد تومانی را داراست. این شنیده ها می افزاید فولاد کاوه کیش در حال انجام افزایش سرمایه به مبلغ 500میلیارد تومان است. گفته می شود که این شرکت در مرحله تکمیل مدارک قرار دارد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود