امروز: چهارشنبه، 6 اسفند 1399

بازار نوظهور رمزارز:چالش یا فرصت

گروه تالار- رمزارز یک نوآوری برخاسته از گسترش اینترنت است و به دلیل کارکرد اقتصادی یکی از موضوعات مورد بحث در دنیای کنونی  است.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 03 اسفند 1399

«دهقان دهنوی»، رئیس جدید سازمان بورس کیست؟

گروه تالار- وزير اقتصاد هرچند که به يک دکتراي علوم اقتصادي حکم رياست سازمان بورس را داده است، اما دهنوي داراي سابقه مديريتي مستقيم در بازار سرمايه نبوده است.بنابراين پرسش اين است که او در شرايط فعلي مي تواند بازار سرمايه را به آرامش برساند؟
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 07 بهمن 1399

جولان بازارگردان ها در بازار بورس ایران و بررسی چرایی قرمز شدن شاخص سازها/ آقای رئیسی! رئیس محترم قوه قضاییه! منتظر اقدام شماییم

گروه تالار- از آنجا که حدود 50 میلیون ایرانی درگیر بورس هستند، تقریبا اکثریت جامعه پیگیر اخبار آن بوده و می دانند که این روزها بورس وضعیت اسفناکی دارد. بعد از ریزش شاخص که از نیمه مرداد شروع شد و تا یک میلیون و دویست رسید، تصمیم گرفته شد بازارگردان ها به میدان آمده و مانع از تکرار آن اتفاق شوند.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 24 دی 1399

مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: دفاع و توضیح از تصمیم جدید امروز و ممنوعیت معاملات الگوریتمی

گروه تالار- مدیرعامل بورس تهران از تصمیم جدید مبنی بر عدم امکان فروش سهام خریداری شده در یک روز و همچنین ممنوعیت معاملات الگوریتمی دفاع کرد و توضیح داد.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 05 مهر 1399

‍ بازدهی ۸۴۸ درصدی صندوق سرمایه‌گذاری زیر مجموعه بیمه ایران در یک سال گذشته

گروه تالار- صندوق ارزش کاوان آینده، زیرمجموعه شرکت سبدگردان آسال (متعلق به بیمه ایران) با بازدهی ۸۴۸ درصد برای یکسال منتهی به ۲۰ تیرماه ۹۹ در جایگاه نخست بازدهی قرار دارد.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1399