امروز: چهارشنبه، 13 مرداد 1400

مهدی آزادواری مدیرعامل هلدینگ صادراتی توسعه صنایع بهشهر شد

گروه تالار - دکتر مهدی آزادواری از مدیران جوان و با سابقه در حوزه بازار سرمایه کشور که پیش از این مدیر عاملی سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران را عهده دار بود، پس ارایه کارنامه بسیار درخشان در شرکت یاد شده، این بار سکاندار هلدینگ صادراتی توسعه صنایع بهشهر شد. 

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 12 مرداد 1400

آغاز تحول در «وصنا» با شروع به کار «امیر هوشمند»

گروه تالار - دکتر «امیر هوشمند» که پیشتر موفقیت های چشمگیری در زمینه های مختلف کسب کرده بود،‌ امروز کارش را به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران» آغاز کرد تا فصل تازه ای از تحولات را در این شرکت رقم بزند.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 11 مرداد 1400

رشد ١٩٧ درصدی سود «وصنا» نسبت به ۶ماهه سال گذشته

شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در ۶ ماهه منتهی به خرداد ١۴٠٠ مبلغ ١٣٣٢ ریال برای هر سهم سود محقق کرده است.سود خالص ۶ماهه منتهی به خرداد حدود ٣۶٠ میلیارد تومان می باشد که نسبت به ۶ماهه دوره مشابه سال گذشته رشد عالی ١٩٧ درصدی داشته است. درآمد سود سهام در این دوره ٢٣ درصد افزایش داشته است. گفتنی است سود فروش سرمایه گذاری ها نیز رشد خوبی داشته و با رشد ١٩٢ درصدی به ٣٣٧ میلیارد تومان در ۶ماهه نخست سال مالی ١۴٠٠ رسیده است.سود عملیاتی نیز ١٧٨ درصد رشد داشته است.گزارش بسیار خوبی است.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 29 تیر 1400

ضرورت بازآفرینی اعتماد در بورس

مهدی آزادواری مشاور اقتصادی کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اصل ۴۴ مجلس- بورس تهران در مدت حدود ۹ ماه گذشته که شاهد تغییر روند و چیرگی وضعیت نزولی بود، عملا شاهد فعالیت و حمایت اصولی و سیستماتیکی در راستای بهبود وضعیت بازار نبوده است.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 24 خرداد 1400

عرضه سیمان در بورس کالا

گروه تالار- عرضه سیمان در بورس کالا سرآغازی بر پایان قیمت گذاری دستوری این کالای استراتژیک در بازار داخلی و در آینده در بازارهای صادراتی و بین المللی خواهد بود.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 22 خرداد 1400

با انتخاب صحیح فرصت های سرمایه گذاری، «وصنا» سود ۴۰۴ میلیارد تومانی محقق ساخت

گروه تالار - «وصنا» با شناسایی ۴۰۴ میلیارد تومان سود خالص که نسبت به سال گذشته ۲۸۱ درصد رشد دارد، دست پُر به استقبال مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام رفت.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 26 اسفند 1399