امروز: دوشنبه، 30 دی 1398

تقدیر رئیس جمهور از سازمان بورس و اوراق بهادار

گروه تالار-  حسن روحانی  تلاش های ارزشمند شاپور محمدی رئیس سازمان بورس را عامل افزایش شفافیت، کارائی، توسعه همه جانبه و ثبات بازار سرمایه  و همچنین حفظ حقوق سهامداران دانست و از عملکرد وی در ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار تقدیر کرد.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 24 مرداد 1398

ابلاغ چك ليست هاي رعايت مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم

گروه تالار - سازمان بورس در ابلاغیه ای به کلیۀ ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ،موسسات حسابرسی معتمد و کلیه تشکل های خود انتظام و نهادهای مالی ثبت شده نزد این سازمان چك ليست هاي رعايت مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم را ابلاغ کرد.
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1398

«آتیه صبا» در کاهش هزینه ها و انضباط مالی پیشگام است

 گروه تالار- مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، در نشست مدیران با بیان اینکه هدف‌گذاری اصلی مجموعه، خروج از بنگاه داری است، اظهار کرد: باید برنامه ریزی و جهت گیری هدفمند برای خروج از بنگاه داری صورت پذیرد و  واگذاری شرکت ها به بخش خصوصی در چارچوب اصول و قوانین با جدیت دنبال شود.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 09 دی 1397

خوش‌بینی بیش از حد به سودآوری شرکت‌ها/ افزایش بهای تمام‌شده‌، در سکانس بعدی بازار

گروه بازار پول - نرخ دلار این مدت سوار بر آسانسور صعود شده و مشخص نیست در چه نقطه ای آرام خواهد گرفت. به زعم بسیاری کارشناسان عامل اصلی رشد دلار، رشد نقدینگی بوده که به سبب سود بالای سپرده ها ایجاد شده است.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 31 شهریور 1397

رتبه بندی بانک ها و بیمه های بورسی منتشر شد/بیمه ها بالاتر از بانک ها ایستادند

 گروه تالار - اداره نظارت بر ناشران بورسی  رتبه‌بندی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار تهران را براساس امتیاز کسب ‌شده از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی مناسب اعلام کرد.
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 21 خرداد 1397