امروز: چهارشنبه، 18 تیر 1399

تاکنون ۹۹ درصد دارندگان سهام عدالت، سهام خود را نفروختند

گروه تالار- یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس امروز در خصوص آخرین آمار فروشندگان سهام عدالت گفت: تاکنون ۵۵۰ هزار نفر از دارندگان این سهام نسبت فروش سهام خود اقدادم کرده اند

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 19 خرداد 1399

عرضه سهام شرکت شستا در بازار بورس اوراق بهادار از ديدگاه مدیرعامل گروه مالی ملت

علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل گروه مالی ملت- عرضه سهام شستا در بورس توسعه نظارت همگانی، عمق بخشیدن به بازار سرمایه، شفافیت در ارائه اطلاعات، رویکرد و عملکرد این بنگاه معظم اقتصادی را در پی خواهد داشت.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 27 فروردین 1399

تقویت نظام مالی و اقتصادی کشور با حضور گسترده در بازار سرمایه

دکتر مهدی آزادواری- عضو هیات مدیره کارگزاری بانک رفاه- شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با حضور در بازارسرمایه می‌توانند نظام مالی خود را تقویت کرده و به سودآوری واقعی دست یابند. این در حالی است که هرساله پس از پایان سال مالی شرکت‌ها شاهد سوداعلامی از طرف بسیاری از آنها هستم اما آیا واقعاتمامی شرکت‌هایی که سودی ابراز کرده‌اند، سود واقعی رانشان می‌دهند. این بدان معناست که با اعلام غیرواقعی سود از سوی برخی شرکت‌ها به سهامداران آگاهو یا ناآگاه، سرانجام سختی برای مدیریت‌های بعدی شرکت‌ها به همراه خواهد آورد.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 17 فروردین 1399

با دستور وزیر اقتصاد و رئیس شورای عالی بورس :دامنه نوسان در بورس و فرابورس از روز شنبه از ۲ درصد به روال قبل بازگشت

گروه تالار- دامنه نوسان در بورس و فرابورس كه تا پيش از اين ٥ درصد بود يك شبه به ٢درصد تغيير يافت اما اين مصوبه كه عمرش تنها دو روز غيركاري بود با وتو وزير به حالت قبل بازگشت.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 17 اسفند 1398

رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه بازار سرمایه با حضور دژپسند

گروه تالار - وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش مهم بازار سرمایه به عنوان کریدور اصلی تامین مالی بنگاه های تولیدی در کشور، خواستار نقش آفرینی هرچه گسترده تر این بازار در تحقق اقتصاد مردم بنیان شد.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 22 بهمن 1398

تقدیر رئیس جمهور از سازمان بورس و اوراق بهادار

گروه تالار-  حسن روحانی  تلاش های ارزشمند شاپور محمدی رئیس سازمان بورس را عامل افزایش شفافیت، کارائی، توسعه همه جانبه و ثبات بازار سرمایه  و همچنین حفظ حقوق سهامداران دانست و از عملکرد وی در ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار تقدیر کرد.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 24 مرداد 1398

ابلاغ چك ليست هاي رعايت مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم

گروه تالار - سازمان بورس در ابلاغیه ای به کلیۀ ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ،موسسات حسابرسی معتمد و کلیه تشکل های خود انتظام و نهادهای مالی ثبت شده نزد این سازمان چك ليست هاي رعايت مقررات مبارزه با پولشويي و تأمين مالي تروريسم را ابلاغ کرد.
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1398

«آتیه صبا» در کاهش هزینه ها و انضباط مالی پیشگام است

 گروه تالار- مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، در نشست مدیران با بیان اینکه هدف‌گذاری اصلی مجموعه، خروج از بنگاه داری است، اظهار کرد: باید برنامه ریزی و جهت گیری هدفمند برای خروج از بنگاه داری صورت پذیرد و  واگذاری شرکت ها به بخش خصوصی در چارچوب اصول و قوانین با جدیت دنبال شود.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 09 دی 1397