امروز: جمعه، 14 آذر 1399

مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: دفاع و توضیح از تصمیم جدید امروز و ممنوعیت معاملات الگوریتمی

گروه تالار- مدیرعامل بورس تهران از تصمیم جدید مبنی بر عدم امکان فروش سهام خریداری شده در یک روز و همچنین ممنوعیت معاملات الگوریتمی دفاع کرد و توضیح داد.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 05 مهر 1399

‍ بازدهی ۸۴۸ درصدی صندوق سرمایه‌گذاری زیر مجموعه بیمه ایران در یک سال گذشته

گروه تالار- صندوق ارزش کاوان آینده، زیرمجموعه شرکت سبدگردان آسال (متعلق به بیمه ایران) با بازدهی ۸۴۸ درصد برای یکسال منتهی به ۲۰ تیرماه ۹۹ در جایگاه نخست بازدهی قرار دارد.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1399

تاکنون ۹۹ درصد دارندگان سهام عدالت، سهام خود را نفروختند

گروه تالار- یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس امروز در خصوص آخرین آمار فروشندگان سهام عدالت گفت: تاکنون ۵۵۰ هزار نفر از دارندگان این سهام نسبت فروش سهام خود اقدادم کرده اند

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 19 خرداد 1399

عرضه سهام شرکت شستا در بازار بورس اوراق بهادار از ديدگاه مدیرعامل گروه مالی ملت

علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل گروه مالی ملت- عرضه سهام شستا در بورس توسعه نظارت همگانی، عمق بخشیدن به بازار سرمایه، شفافیت در ارائه اطلاعات، رویکرد و عملکرد این بنگاه معظم اقتصادی را در پی خواهد داشت.


گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 27 فروردین 1399

تقویت نظام مالی و اقتصادی کشور با حضور گسترده در بازار سرمایه

دکتر مهدی آزادواری- عضو هیات مدیره کارگزاری بانک رفاه- شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با حضور در بازارسرمایه می‌توانند نظام مالی خود را تقویت کرده و به سودآوری واقعی دست یابند. این در حالی است که هرساله پس از پایان سال مالی شرکت‌ها شاهد سوداعلامی از طرف بسیاری از آنها هستم اما آیا واقعاتمامی شرکت‌هایی که سودی ابراز کرده‌اند، سود واقعی رانشان می‌دهند. این بدان معناست که با اعلام غیرواقعی سود از سوی برخی شرکت‌ها به سهامداران آگاهو یا ناآگاه، سرانجام سختی برای مدیریت‌های بعدی شرکت‌ها به همراه خواهد آورد.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 17 فروردین 1399