امروز: سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400

با انتخاب صحیح فرصت های سرمایه گذاری، «وصنا» سود ۴۰۴ میلیارد تومانی محقق ساخت

گروه تالار - «وصنا» با شناسایی ۴۰۴ میلیارد تومان سود خالص که نسبت به سال گذشته ۲۸۱ درصد رشد دارد، دست پُر به استقبال مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام رفت.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 26 اسفند 1399

سازمان حسابرسی گمانه زنی ها در مورد شکایت از «کارگزاری بورس بیمه ایران» را تائید کرد

گروه سایبان- سازمان حسابرسی در گزارش اخیر خود در خصوص کارگزاری بورس بیمه ایران به شکایت سهامدار 99.86 درصدی این شرکت یعنی بیمه ایران اشاره کرده است که با توجه به تغییر مدیرعامل بیمه ایران باید دید که این موضوع پیگیری می شود یا خیر؟
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 13 اسفند 1399

بازار نوظهور رمزارز:چالش یا فرصت

گروه تالار- رمزارز یک نوآوری برخاسته از گسترش اینترنت است و به دلیل کارکرد اقتصادی یکی از موضوعات مورد بحث در دنیای کنونی  است.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 03 اسفند 1399

«دهقان دهنوی»، رئیس جدید سازمان بورس کیست؟

گروه تالار- وزير اقتصاد هرچند که به يک دکتراي علوم اقتصادي حکم رياست سازمان بورس را داده است، اما دهنوي داراي سابقه مديريتي مستقيم در بازار سرمايه نبوده است.بنابراين پرسش اين است که او در شرايط فعلي مي تواند بازار سرمايه را به آرامش برساند؟
گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 07 بهمن 1399

جولان بازارگردان ها در بازار بورس ایران و بررسی چرایی قرمز شدن شاخص سازها/ آقای رئیسی! رئیس محترم قوه قضاییه! منتظر اقدام شماییم

گروه تالار- از آنجا که حدود 50 میلیون ایرانی درگیر بورس هستند، تقریبا اکثریت جامعه پیگیر اخبار آن بوده و می دانند که این روزها بورس وضعیت اسفناکی دارد. بعد از ریزش شاخص که از نیمه مرداد شروع شد و تا یک میلیون و دویست رسید، تصمیم گرفته شد بازارگردان ها به میدان آمده و مانع از تکرار آن اتفاق شوند.

گروه خبری: تالار
- تاریخ انتشار: 24 دی 1399