امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
05/25 1396

گروه سایبان - علی موسی الرضا با هیات مدیره بیمه میهن خداحافظی کرد.
به گزارش پایگاه خبری رازپول، موسی الرضا در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار ما موضوع خداحافظی اش از هیات مدیره را تائید کرد.
شرکت بیمه میهن (سهامی عام) در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ به شماره ۳۳۰۹۰۲ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و پروانه فعالیت آن بوسیله بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۳۸۹۱۱ در تاریخ ۱۶ بهمن همان سال صادر گردیده‌است. این شرکت با همکاری سازمان‌های شرکت سامان محیط (سهامی خاص) ـ شرکت سرمایه گذاری سپهر با مسئولیت محدود ـ شرکت تعاونی مصرف کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ـ شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی تاسیس شد.

این شرکت در سال اول فعالیت خود احمدرضا رفیعی را به عنوان مدیرعامل معرفی کرده بود اما از سال 1388 همراهی علی موسی الرضا با در این شرکت با جدایی وی از بیمه سینا آغاز شد.

وی در همه این سال ها همواره در ترکیب هیات مدیره این شرکت جا داشته و در کنار این مسئولیت صندلی مدیریت عاملی را اداره کرده است. وی در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار ما ضمن تایید جدایی اش از هیات مدیره به عنوان نماینده شركت تعاوني  مصرف كاركنان بنياد مسكن انقلاب اسلامي در این ترکیب اعلام کرد که حیدری به عنوان نماینده این سهام دار معرفی شده است.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید که آیا سهام داران برای سامان دهی وضعیت این شرکت بررسی وضعیت سایر اعضای هیات مدیره را در دست بازنگری دارد و یا خیر؟ 

.

  1. میهمان
    پاسخ 23 دی 1396 12:11 مسلم سلیمانی
    سلام پس مشکل پرداخت دیه معوقه ما که نزدیک به 18 ماه است تکلیفش چه میشود

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود