امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
09/15 1395

گروه سایبان - علی موسی الرضا در حالی از مدیرعاملی بیمه میهن استعفا داده که هنوز با عنوان مدیرعامل این مجموعه با سازمان ها نامه نگاری می کند.
به گزارش پایگاه خبری راز پول، پیش از برگزاری مجمع بیمه میهن بود که نامبرده در گفت و گوی کوتاهی با خبرنگار ما اذعان کرد که در پایان تیرماه و در مجمع شرکت دوره مدیریت فعلی به اتمام می رسد و سهام داران باید در خصوص هیات مدیره جدید تصمیم گیری کنند . وی اذعان داشت: با توجه به اتمام دوره مدیریت هیات مدیره فعلی بنده انصراف خود را از قبول تصدی پست مدیریت اعلام کردم و گفتم که در دوره بعدی مسئولیت نمی پذیرم البته ممکن است که در هیات مدیره باقی بمانم.

موسی الرضا در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات شرکت و اختلافات با سهامداران عامل کناره گیری از این پست است اعلام کرد که خیر به دلایل شخصی از این پست کنار می روم.
بر این اساس و با توجه به کناره گیری از سمت مدیرعاملی نام وی از سایت بیمه مرکزی نیز حذف شد و حتی در صورت های مالی شش ماهه حسابرسی شده نیز امضای وی ذیل گزارشات با عنوان عضو هیات مدیره دیده می شود.

اما نامبرده در نامه ای که 14 آذرماه به سازمان بورس ارسال داشته و پاره ای توضیحات را به این سازمان ارائه داده همچنان مکاتبات را با سمت مدیرعامل انجام می دهد!

نکته جالب دیگر در ارسال نامه بند یک آن است که اذعان دارد دلیل درج نشدن نام شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین در صفحه امضای مدیران به عنوان عضو هیات مدیره به این صورت است که با توجه به صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مرخ 29 تیر 1395 که آن شرکت به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شد و طبق تبصره دو ماده 29 اساسنامه درصورتی که اشخاص حقوقی عضو هیات مدیره،نماینده حقیقی خود را ظرف 15 روز پس از انتخابات در مجمع معرفی نکنند و یا به هر دلیلی این پست به مدت یک ماه بلاتصدی بماند در حکم استعفای شخص حقوقی از عضویت در هیات مدیره است که تا این تاریخ اقدامی توسط شرکت مذکور صورت نپذیرفته و این شرکت طی نامه از بیمه مرکزی ارائه طریق نموده است .
بنابراین عدم حضور سیمان تامین در این شرکت و عدم معرفی نماینده از سوی این سهام دار نیز مشخص نیست و نشان می دهد که مسائلی در بین سهام داران وجود دارد . از سوی دیگر نام سیمان تامین به عنوان سهام دار در سایت بیمه مرکزی دیده می شود و دقیقا معلوم نیست در این بیمه خصوصا چه خبر است؟

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود