امروز: پنجشنبه، 27 دی 1397

«اتکایی‌امین» در یک قدمی تصمیم‌گیری

گروه سایبان -بیمه اتکایی امین هیچ وقت به اندازه روزهای گذشته خبرساز نبوده است! چه آنجا که در سوریه به دنبال قراردادهای جدید و ورود به بازارهای جدید است و چه زمانی که برخی ذی‌نفعانش موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این شرکت را در کانال‌های تلگرامی داغ کردند! و اذعان داشتند که این شرکت دولتی است در حالی که سهام داران دولتی‌اش در برخی گفت‌وگوهای خبری خود را خصوصی معرفی کرده‌اند!

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 دی 1397

«حیدری» تشریح کرد: از ماجرای خرید نرم افزار بیمه ایران تا اداره شرکت ها بر اساس فرضیات و تجربیات

گروه سایبان - نبود داده‌ها در لحظه سبب شده است مدیران در اداره شرکت‌ها به تجربیات خود در ارزیابی کلی وضعیت شرکت متکی باشند وبا فرضیات شرکت را اداره کنند در نتیجه وضعیت برخی شرکت‌ها به اینجا رسیده است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 24 دی 1397

انجمن حرفه اي يا سنديكاي بيمه گران؟ مسئله اين است!

گروه سايبان- رییس هیات مدیره انجمن حرفه ای صنعت بیمه در نامه اي به رئيس كل بيمه مركزي خواست كه آيين نامه هاي مورد نياز به بازنگري ابتدا در اين انجمن بررسي و جهت طرح در شوراي عالي بيمه ارائه شود. بنابراين بايد پرسيده شود كه آيا عملكرد منفعل  سنديكا باعث شده كه انجمن چنين نقشي را براي خود متصور شود؟

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 دی 1397

رمزگشایی از سانسور اسامی شرکت ها در گزارش اخیر پژوهشکده بیمه

گروه سایبان - اخیرا پژوهشکده بیمه گزارش مفصلی از شرکت های بیمه  تحت عنوان «اولین شماره نشریه تحلیل ادواری بازار بیمه کشور» را  منتشر کرده است که برای فهم آن باید رئیس پژوهشکده را به این گزارش سنجاق کرد!گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 دی 1397

رئیس کل: مشکلات شرکت های بیمه ریشه در گذشته دارد و ما انتظار نداریم این مسائل یک شبه حل شود

گروه سایبان -رئیس کل ضمن تشریح ویژگی های سرمایه گذاری در صنعت بیمه و ترکیب سهامداران آن، تصریح کرد: سهامداران باید به این باور برسند که صنعت بیمه یک تجارت جانبی نیست و یک بیزینس بزرگ محسوب می شود.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 19 دی 1397

مدیرعامل بیمه رازی: اطلاعات انباشت شده در سنهاب تحلیل نمی‌شود

گروه سایبان - شرکت‌های موفق، به‌جای تمرکز بر استراتژی دیجیتال، بر روی استراتژی عصر دیجیتال، تمرکز می‌کنند. اعمال یک تحول گسترده در کسب‌وکار، مستلزم شناسایی کامل و جامع چالش‌ها، نقاط قوت رقابتی و انتخاب صحیح نخستین قدم است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 18 دی 1397