امروز: سه شنبه، 14 مرداد 1399

جشنواره «عید تا عید» بیمه ملت

 گروه سایبان - جشنواره «عید تا عید» بیمه ملت به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر از تاریخ 10 مرداد آغاز می‌شود و تا 18 مردادماه ادامه دارد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 11 مرداد 1399

حلقه ی مفقوده اتصال وزارت نفت و صنعت بیمه

علی ندری ، کارشناس بیمه های نفت و انرژی، عضو هیئت موسس شرکت مدیریت ریسک- "بیمه ها بدون ارزیابی تاسیسات را بیمه می کنند!" این سخنی بود که دوشنبه ششم مرداد ماه 1399 و در جریان آیین اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه ای فرمانده صحنه در وزارت نفت از قول وزیر نفت بر روی خروجی سایت های خبری قرار گرفت و موجی از واکنش های جنجالی را در فضای صنعت بیمه کشور برانگیخت.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 11 مرداد 1399

آمادگی بیمه ایران برای گسترش همکاری با تأمین اجتماعی به‌منظور ارائه خدمات بیمه‌ای هماهنگ به مردم

گروه سایبان-  محمد رضایی مدیرعامل شرکت سهامی #بیمه_ایران در دیدار با مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به ضرورت همکاری گسترده بین سازمان های بیمه‌گر پایه و تجاری به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم، گفت: با توجه به اقبال و نیاز مردم به بیمه های مکمل و مازاد، شرکت سهامی بیمه ایران آمادگی دارد با همکاری سازمان تامین اجتماعی تمامی فرآیندهای بیمه گری در بستر مکانیزه و تحت سامانه های نسخه الکترونیک تامین اجتماعی و سدای بیمه ایران را تحت پوشش یکپارچه قرار دهد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 10 مرداد 1399

پرونده بیمه «توسعه» وارد فاز جدیدی شد/ آیا ریسک مدیران غیر حرفه ای دوبار این شرکت را تهدید می کند؟

گروه سایبان - بیمه ایران برای مدیریت موضوع بیمه توسعه متحمل صرف انرژی و زمان بسیاری شد و هزینه فرصت های ازدست رفته در بیمه ایران از این جهت و نحوه محاسبه آن برای یک شرکت بیمه دولتی معلوم نیست، از سوی دیگر با وجود نقل و انتقالات مدیریتی جدید به نظر می رسد که بیمه توسعه همچنان از ریسک مدیریتی رنج می برد. اینها مواردی است که با عضو حقوقدان بیمه ایران مطرح شد و مبرقعی به این پرسش ها پاسخ داد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 09 مرداد 1399

دیدار دبیر کل سندیکای بیمه گران با مدیر عامل و هیات مدیره بیمه ایران معین

گروه سایبان - دکتر کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران با حضور در شرکت بیمه ایران معین با دکتر محمدی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت به دیدار و گفتگو پرداخت .


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 مرداد 1399

مدیر بازاریابی بیمه ملت خبر داد: حضور نمایندگان در کنار بازنشستگان در خانه‌های امید

گروه سایبان - بر اساس تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری و بیمه ملت، انواع بیمه‌نامه‌ها با تخفیف‌های ویژه و در 12 قسط به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران عضو این صندوق ارائه ‌می‌شود.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 مرداد 1399