امروز: چهارشنبه، 2 خرداد 1403

صحن علنی مجلس به صیانت از حقوق بیمه گران و بیمه گذاران رای داد

گروه سایبان - طرح بیمه مرکزی در خصوص ماده ۱۴۵ قانون مالیات های مستقیم و معافیت برای فعالیت های خاص بیمه گری که برای جمع بندی نهایی و بررسی مجدد به کمیسیون اقتصادی بازگشته بوددر صحن علنی مجلس به تصویب رسید.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1403

موج بازخرید بیمه نامه در بیمه باران شدت گرفت/ «هادی» می ماند یا می رود؟

گروه سایبان - با قوت گرفتن شنیده های احتمال خداحافظی علیرضا هادی از بیمه باران حالا برخی اطلاعاتی که رسما از این شرکت منتشر شده فصل جدیدی از بازخوانی پرونده بیمه های تخصصی را پیش روی صنعت بیمه باز کرده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1403

جزئیات تازه از تکمیل پروژه وب سرویس «کروکی آنلاین» در بیمه تجارت‌نو

گروه سایبان - «کروکی‌آنلاین»، پروژه‌ای است که می‌تواند چالش‌های مهم حوزه تصادفات را حل و فصل کند و در تسریع فرآیند رسیدگی به خسارات و انتقال اطلاعات به شرکت‌های بیمه‌ای که از این اطلاعات برای تحلیل ریسک استفاده می‌کنند، موثر باشد و شرکت بیمه تجارت‌نو از شرکت‌های پیشتاز در پیاده سازی و استفاده از این فناوری بوده است .

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1403

انتصاب یک سرپرست جدید در بیمه سرمد

گروه سایبان - با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی و سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد، رضایی راد به‌عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی منصوب شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1403

بیمه آسیا با افزایش سود عملیاتی مواجه شد

گروه سایبان - ریسک جز لاینفک سرمایه گذاری های اقتصادی است و در شرایط پرنوسان بازار امروز تفاوت شرکت ها را می توان با ترکیب متوازن سبد سرمایه گذاری ها ارزیابی کرد. به عبارت دیگر انتخاب با دقت سرمایه گذاری ها و وضعیت بازدهی آنها می تواند یکی از نشانه های هوشمندی شرکت ها ارزیابی شود.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1403

با تفکر و ایده پردازی یک شرکت جنرال، بیمه زندگی پروژه محور برای اولین بار معرفی شد

گروه سایبان - در حالی که انتظار می رفت که شرکت های بیمه زندگی ابتکار عمل در معرفی طرح های جدید در این رشته را در دست گیرند، حالا یک شرکت جنرال میاندار این بازار شده و طرح های جدید معرفی می کند.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1403

با نگاهی به عملکرد بیمه تجارت‌نو؛ اهداف فصل نوین مدیریتی بیمه تجارت‌نو چگونه محقق شد؟

گروه سایبان - مرور عملکرد بیمه تجارت‌نو در فروردین ماه 1403 و مقایسه با بازه مشابه در سال قبل نشان می دهد، برنامه راهبردی تیم مدیریتی که از شهریور 1402 سکان هدایت شرکت را در اختیار گرفت، در حال تحقق است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1403