امروز: دوشنبه، 6 بهمن 1399

مدیر توسعه کسب و کار دیجیتال بیمه ملت خبر داد: تحول دیجیتال در ارکان شرکت و ارائه محصولات و خدمات نوین

گروه سایبان - واحد توسعه کسب و کار دیجیتال، از سال گذشته در قالب یک اداره در بیمه ملت شکل گرفت و در ساختار سال جدید به مدیریت تبدیل شد که این امر، به نوعی نمایانگر اهمیت و جایگاه توسعه کسب و کار دیجیتال در بیمه ملت است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 06 بهمن 1399

چرا مناطق آزاد به عملکرد شرکت های مستقر در این جغرافیا حساس نیست؟

گروه سایبان - عملکرد 9 ماهه بیمه حافظ نشان می دهد که زیان ناخالص فعالیت بیمه ای این شرکت 418 میلیون تومان بوده است. با چنین عملکردی باید از مسئولین مناطق آزاد سوال کرد یدک کشیدن نام شرکت های مستقر در مناطق آزاد که چنین عملکردی را دارند آیا با فلسفه و ذات راه اندازی شرکت ها در مناطق آزاد هم سو است؟ آیا به واسطه عملکرد این شرکت ها کارنامه ی شرکت های فعال در مناطق آزاد سفید می ماند؟ شرکت هایی که عملکرد معتبری ندارند چرا باید از برخی معافیت ها در این مناطق برخوردار باشند؟


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 04 بهمن 1399

مدیران بیمه آسیا از تلاش مدیرعامل و هیات مدیره سابق قدردانی کردند

گروه سایبان - مسعود بادین: عملکرد بیمه آسیا در دو سال اخیر با توجه به همدلی اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت، بسیار درخشان بوده است. به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، آیین تقدیر از عملکرد و تلاش مدیرعامل و همچنین هیات مدیره سابق بیمه آسیا، با حضور مدیران این شرکت برگزار شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 30 دی 1399

«جباری» به بیمه رازی رفت

گروه سایبان - در حالی که گزینه های مختلفی در روزهای گذشته به عنوان مدیرعامل بیمه رازی مطرح بودند ظاهرا کرسی مدیریت این شرکت بیمه ای به علی جباری رسیده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 دی 1399