امروز: چهارشنبه، 6 مرداد 1400

یادداشتی عضو هیات مدیره بیمه کارآفرین در خصوص باشگاه مشتریان/ از صدور شروع کردیم اما به خسارت هم می رسیم

علیرضا حجتی عضو هیات مدیره بیمه کارآفرین – فروش و خدمات آنلاین پیرامون ما را گرفته و احوالات زندگی را متاثر کرده است و در این شرایط شرکت های بیمه نمی توانند از این قافله پرسرعت جا بمانند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 04 مرداد 1400

پیام مدیرعامل آسیا به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت

گروه سایبان- مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا ضمن گرامی داشت سالروز تاسیس این شرکت در پیامی گفت: بیمه آسیا یک سرمایه ملی و یک دانشگاه واقعی برای صنعت بیمه و یک تکیه گاه مطمئن برای بیمه گذاران و مورد اعتماد سهامداران است. 


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 تیر 1400

مدیر عامل بیمه ایران در نشست تدوین سند راهبردی شرکت تاکید کرد: آمادگی بیمه ایران برای اجرای سند راهبردی با اجماع تمامی ذینفعان کلیدی شرکت

گروه سایبان— مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر اینکه بیمه ایران بیش از هر ارزشی نیاز به اخلاقی تر شدن در چارچوب مبانی ارزش های سازمانی دارد، گفت: باید بستر ذهنی و اخلاقی شرکت برای اجرای کامل و بی عیب و نقص سند راهبردی بیمه ایران آماده شود.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 28 تیر 1400

از تولد تا بلوغ راز ایستادگی و پیشرفت ملت

گروه سایبان - بیمه ملت در نظر دارد به عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای کشور، اوراق اتکایی با نام «ابتکار بیمه ملت» را به عنوان ابزاری جهت انتقال ریسک به بازار سرمایه از طریق انتشار اوراق بهادار اجرایی کند.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 تیر 1400

مهر تایید سهامداران بر کارنامه عملکرد مدیرعامل بیمه رازی

گروه سایبان - مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه رازی به منظور بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل‌ دفتر مرکزی بیمه رازی  و با حضور سهامداران، اعضای هیات مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران ، حسابرسان و نمایندگان سهامداران عمده ، در تاریخ ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 تیر 1400

وضعیت رشد اقتصاد جهانی و حق بیمه تولیدی صنعت بیمه دنیا در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۲

گروه سایبان- گزارش سال 2021 موسسه سوئیس‌ری (گزارش سیگما) از تحولات صنعت بیمه جهان در سال 2020 و پیش‌بینی از وضعیت سال 2021 با تمرکز بر آثار پاندمی کووید 19 منتشر شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1400

صنعت بیمه و مشتریان بی‌صدا

بهروز اسدنژاد-رئیس هیات‌مدیره شرکت بیمه ملت - در حکایت‌ها است که روزی خانمی یک طوطی سخنگو خرید، اما روز بعد آن را به مغازه پرنده‌فروشی برگرداند. او به صاحب مغازه گفت این پرنده صحبت نمی‌کند. صاحب مغازه گفت: «آیا در قفسش آینه‌ای هست؟ طوطی‌ها عاشق آینه هستند. آنها تصویرشان را در آینه می‌بینند و شروع به صحبت می‌کنند.» آن خانم یک آینه خرید و رفت. روز بعد باز آن خانم برگشت. طوطی هنوز صحبت نمی‌کرد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1400