امروز: جمعه، 14 بهمن 1401

⁠بیمه سامان خسارت کارخانه مبل سازی را پرداخت کرد

گروه سایبان - مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان،اعلام کردکه این شرکت، خسارت 601 میلیارد ریالی کارخانه مبل سازی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد را درکوتاهترین زمان ممکن پرداخت کرده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 13 بهمن 1401

طرح نوآورانه بیمه ملت برای دوچرخه‌سواران؛ با خیال آسوده رکاب بزنید

گروه سايبان - بیمه ملت، با طراحی بیمه‌نامه نوآورانه‌ «راه سبز ملت» و دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک بیمه‌نامه جامع برای پوشش ریسک‌هایی که دوچرخه‌سواران با آنها روبه‌رو هستند، ارائه کرده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 11 بهمن 1401

کار به استفسار مجدد رسيد/ پرونده «مفيداميني» از ثبت شرکت ها باز مي گردد

گروه سايبان - در حالی که طبق استفساریه دفتر مقام معظم رهبری، صندوق ذخیره فرهنگیان نهادی خصوصی تشخیص داده شده است، بیمه مرکزی بنا به چه دلیلی تمایل دارد که تشخیص جایگاه صندوق ذخیره فرهنگیان را از سازمان امور اداری و استخدامی استفسار کند؟

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 10 بهمن 1401

منابع واگذاری دو ساختمان بیمه سینا در چه سرفصلی می نشیند؟ بروز رسانی تعهدات و یا حقوق صاحبان سهام؟

گروه سایبان - پس از موضوع آزادسازی ذخایر طبیعی فنی تکمیلی از سوی بیمه سینا بدون دریافت مجوز از شورای عالی بیمه، حالا مدیرعامل این شرکت عنوان کرده که هیات مدیره بیمه سینا با فروش دو ساختمان این شرکت در پایتخت موافقت کرده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 10 بهمن 1401

شکایتی که با خلق یک گفتمان جدید متوقف ماند/ ادبیاتی جدید در بیمه مرکزی متولد شد؟

گروه سایبان - گروه سایبان - نگرش جدید به ساختارهای فروش در صنعت بیمه در کشور در چند سال اخیر در حالی متولد و رشد یافت که بسترهای عملیاتی و قانونی موجود یارای پذیرش آن نبود اما سرنوشت این سکو ها توانست خالق یک گفتمان و ادبیات جدید در صنعت بیمه باشد؟


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 10 بهمن 1401

تخلف آشکار بیمه مرکزی در موافقت با یک ماموریت/ سازمان ثبت قانون را اجرا کند

گروه سایبان - هرچند که در روزهای گذشته به کرات در خصوص تخطی از صدور حکم ماموریت برای معاون پیشین نظارت بیمه مرکزی به شرکت خصوصی بیمه معلم صحبت شد اما ظاهرا رئیس کل بیمه مرکزی عزمی برای اصلاح این رویه که در پیش روی چشمان او رخ می دهد ندارد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 09 بهمن 1401

نمره های مثبت و منفی با چه هدفی در کارنامه مدیران صنعت بیمه درج میشود؟

گروه سایبان - زمانی که رازپول برای نخستین بار گسترش آفت نظریه درگردان را در صنعت بیمه یادآوری کرد بسیاری باورنکردند که تا چه اندازه می تواند این نظریه گریبان گیر رشد و توسعه در این صنعت باشد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1401

زمزمه ای دیگر برای افزایش تعهدات صندوق تامین خسارت های بدنی/ مسئولین به هوش باشند

گروه سایبان - با وجود آنکه اساسنامه صندوق تامین خسارتهای بدنی صراحتا به موضوع فعالیت این نهاد در حوزه بیمه شخص ثالث اشاره دارد اما با نزدیک شدن به فصل تصویب بودجه 1402 با ردیگر رئیس هیات امنای ستاد رسیدگی به امور دیه خواستار آن شده که 300 میلیارد تومان از منابع این صندوق برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص یابد.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1401