امروز: سه شنبه، 5 مهر 1401

تیم مدیریتی بیمه البرز 5 ماهه 110درصد پرتفو امسال را محقق کرد

گروه سایبان -پس از تحقق 110 درصدی پرتفو در بیمه البرز حالا تیم مدیریتی این شرکت از افزایش 23 درصدی سرمایه خبر میدهد، راهبردی که افق های جدیدی در حوزه حضور در بازار این شرکت ترسیم خواهدکرد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 03 مهر 1401

برگزاری اولین شورای عمومی در سالن جلسات سندیکای بیمه گران ایران

گروه سايبان- دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران در تاریخ 28 شهریور ماه با حضور دکتر قوامی معاون وزیر اقتصاد و دارایی، مهندس بهزاد پور رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران و مدیران عامل موسسات صنعت بیمه کشور در سالن جلسات سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 شهریور 1401

سالانه چقدر حق بیمه به شرکت ملی گاز پرداخت می کنید و به ازای آن چه خدماتی دریافت می کنید؟

گروه سایبان - به عنوان مشترک برق و گاز آیا می دانید سالانه چقدر حق بیمه به شرکت ملی گاز و توانیر پرداخت می کنید و در برابر این حق بیمه می توانید چه خدماتی را دریافت کنید؟ طرح برخی پرسش ها در خصوص بیمه مشترکان گاز به ارائه پاسخ هایی از سوی شرکت ملی گاز منجر شد، هرچندکه این شرکت به عنوان متولی انعقاد قرارداد نیز صراحتا اعلام نکرده مشترکان باید چه ساز و کاری را برای دریافت خدمات در این زمینه اجرا کنند.گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 شهریور 1401

در دیدار دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با مدیرعامل بیمه اتکایی امین مطرح شد: نقش پررنگ سندیکا در جاری سازی اخلاق حرفه ای در صنعت بیمه

گروه سایبان- رضایی، مدیرعامل بیمه اتکایی امین در دیدار با دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران گفت: لازم است نقش سندیکا در ترویج اخلاق حرفه ای در صنعت بیمه بیش از پیش پررنگ تر شود. 


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 شهریور 1401

شنیده ها از معاونت نظارت بیمه مرکزی/ گزینه جدید کیست و از کجا می آید؟

گروه سایبان- شنیده می شود که علی استاد هاشمی فردی است که این روزها پله های ترقی در صنعت بیمه را با سرعت اعجاب آوری پشت سر می گذارد تا جایی که ظاهرا او حالا پشت صندلی معاونت نظارت ایستاده و به زودی حکم این معاونت را دریافت می کند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 شهریور 1401

هیات مدیره ای کم تعداد، امضایی نامعلوم و رفاقتی پایدار، آنچه این روزها برای «جعفری» رقم خورده

گروه سایبان- با حضور عبدالحسین پهلوان رئیس هیات مدیره بیمه دانا در شرکت بیمه امید به تازگی، تعداد اعضای هیات مدیره بیمه دانا کم تعداد شد، خاطره ای که دوباره برای جعفری در حال تکرار است؛ خاطره ای از «سینا».
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 21 شهریور 1401

صندوق تامین خسارت های بدنی از خودی ها می خورد؟

گروه سایبان - بررسی بندهای بودجه سال 1401 تعهدات جدیدی را برای صندوق تامین خسارت های بدنی افشا کرده که این تعهدات نه تنها با ماموریت های صندوق در اساسنامه آن مغایر است، بلکه تهدیدی برای منابع مالی این صندوق برای تعهدات آتی محسوب می شود.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 21 شهریور 1401