امروز: چهارشنبه، 27 تیر 1397

جذب نمایندگی فروش بیمه پارسیان در سراسر کشور

گروه سایبان  - شرکت بیمه پارسیان با توجه به ظرفیت جذب نمایندگی فروش بیمه خود در سراسر کشور از افراد واجد شرایط و علاقه مند به دریافت مجوز نمایندگی فروش بیمه دعوت به همکاری می نماید.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1397

معامله درون گروهی و تصمیمات دقیق هیات مدیره بیمه حکمت صبا

گروه سایبان - بیمه حکمت صبا در یک معامله درون گروهی ناکام مانده است، معامله ای که رقم آن حدود نیمی از سرمایه فعلی اش است. برای اتخاذ این تصمیم اثر گذار باید به هیات مدیره 5 نفره این شرکت تبریک گفت.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 تیر 1397

افزایش قیمت اقلام دارویی و چاره اندیشی کنترل ضریب خسارت درمان در سندیکای بیمه گران

گروه سایبان - با افزایش نرخ ارز و موضوع افزایش قیمت اقلام دارویی سندیکای بیمه موضوع بیمه های درمانی را به شدت پیگیر شده تا جایی که دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از ارائه طرح نظارت مشترک شرکتهای بیمه بر نحوه خدمات رسانی به بیمه شده های بیمه تکمیلی درمان به شورای عمومی سندیکا خبر داد.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1397

دريافت الحاقيه افزایش سرمایه بيمه بدنه اتومبیل

گروه سایبان - با توجه به افزايش ارزش وسایل نقلیه، بیمه گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا براي دريافت الحاقيه افزایش سرمایه بيمه نامه بدنه اتومبیل به واحد صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه کنند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 تیر 1397

شرکت بیمه لویدز لندن از احتمال قطع خدمات به ایران خبر داد

گروه سايبان- با خروج آمریکا از توافق اتمی با ایران و اعمال تحریم‌های این کشور که ظرف هفته های آینده آغاز می شود، شرکت‌های اروپایی بیمه و باربری خدمات خود را به شرکت‌های ایرانی به تدریج کاهش داده و قطع می‌کنند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 23 تیر 1397

با تغییر وضعیت توانگری: بیمه دی قرارداد اتکایی اختیاری با بیمه مرکزی را تمدید نکرد

گروه سایبان - مجید بختیاری به تازگی اذعان کرده است که 10 درصد پرتفوی این شرکت در سال های گذشته به صورت اختیاری به بیمه مرکزی واگذار شده است و این مهم به دلیل توانگری ایین این شرکت در آن سال ها محقق شده است. 

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 20 تیر 1397

همتی هم رفت اما موضوع افزایش سرمایه شرکت های بیمه ای ترمیم نشد

گروه سایبان - مدیران عامل و سهام داران شرکت های بیمه ای از آمدن همتی استقبال فراوانی کردند چراکه او را از کهنه کاران و درد آشنایان این صنعت می شناختند. به همین دلیل بود که به محض ورود وی مصوبه هیات وزیران در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بیمه به 250 میلیارد تومانی را که تا آن زمان بسیاری از شرکت ها موفق به تحقق آن نشده بودند را مطرح کردند تا مفری ایجاد شود چراکه در غیر این صورت مجبور بودند عواقب قانونی آن را بپذیرند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 19 تیر 1397