امروز: پنجشنبه، 29 مهر 1400

حرکت به سمت تحول دیجیتال ضرورت تعریف شده در بیمه تجارت‌نو

گروه سايبان- مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو، در دومین روز برگزاری نمایشگاه و همایش دستاوردهای تحول دیجیتال این شرکت، شرط بقا صنعت بیمه را دراستفاده از فناوری‌های دیجیتال دانست و اظهارداشت: حرکت به سمت فناوری‌های دیجیتال یک ضرورت است وبه همین دلیل تمامی فرایندها و مسیرهای شرکت بیمه تجارت‌نو براین مبنا برنامه ریزی شده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 مهر 1400

ماموریت فردا برای عاملان امروز/ تشکیل کمیته تنظیم و تبیین موضوعات بیمه ای اتلاف منابع در صنعت بیمه نیست؟

گروه سایبان - وزیر اقتصاد اخیرا دیداری را با مدیران و دست اندرکاران صنعت بیمه داشته است و در این جلسه مواردی مطرح و دستوراتی برای پیگیری ارائه شده است.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 28 مهر 1400

بیمه تعاون همراه با نوآوران صنعت پوشاک: فعالان طراحی، مُد و لباس تحت پوشش بیمه تعاون قرار گرفتند

گروه سایبان - همزمان با نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک، بیمه تعاون به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر با فعالان این صنعت با اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و فعالان حوزه طراحی، مد، لباس و صنایع وابسته تفاهم نامه همکاری امضا کرد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 مهر 1400

نوبت به بیمه ها رسید/ وزیر اقتصاد مدیران را فراخواند+گزارش تصویری

گروه  سایبان - وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با مدیران صنعت بیمه کشور صمن تشریح انتظارات این وزارتخانه از این صنعت گفت: برای نوآوری در محصولات و خدمات بیمه ای؛ حتمأ باید مسیر فعلی را تغییر دهیم.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 مهر 1400

تاکید بر عمل، پیام اهدا خودرو به عنوان جایزه نقدی به یک ورزشکار

گروه سایبان - بیمه تجارت نو به جای روش های تکراری و مرسوم شرکت های بیمه در زمینه پوشش حوادث برای ورزشکاران، یک خودرو به یوسفی پور قهرمان کشتی سنگین وزن فرنگی جهان اهدا کرد، حرکتی که علاوه بر توجه بر مسئولیت اجتماعی و تاثیر مثبت آن بر حقوق صاحبین سهام، دارای ابعاد دیگری نیز هست.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 مهر 1400

مثلث آسماری در محاصره «درمان و ثالث»

گروه سایبان - حدود 90 درصد پرتفوی «آسماری» در درمان متمرکز است، اما آیا سهام داران این شرکت در ترکیب چنین پرتفویی نقش دارند و آیا با وجود چنین وضعیتی می توان به توصیه رئیس کل بیمه مرکزی عمل کرد و این ترکیب را اصلاح کرد؟
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 24 مهر 1400

عملکرد «جباری» در صندوق تامین خسارت های بدنی/ انحراف از برنامه وصول مطالبات میلیاردی دولت از بخش خصوصی را چه کسی پاسخگوست؟

گروه سایبان رازپول - «جباری» صندوق تامین خسارت های بدنی را به مقصد بخش خصوصی ترک کرد، اما آیا او در تحقق ماموریت صیانت از منابع دولتی موفق بود؟ یا از روی صندلی مدیریتی خود در دولت چشم به فضای دیگری دوخته بود؟ و یا اینکه قابلیت های مدیریتی او سبب دعوتش به بخش خصوصی بوده است؟ مقصد بعدی او کجاست؟

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 21 مهر 1400