امروز: شنبه، 5 خرداد 1397

«یزدخواستی»استعفا را تائید کرد/ چرا «امرالهی» 10 ماهه از رازی جداشد؟/گزینه های جایگزین چه افرادی هستند؟

گروه سایبان - هنوز یکسال نشده است که به عنوان مدیرعامل بیمه رازی انتخاب شده اما یکی از اعضای هیات مدیره این شرکت استعفایش را تائید کرده است .گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 05 خرداد 1397

مطالبات بیمه آسیا 16 درصد از متوسط صنعت بیمه پایین تر است

 گروه سايبان- گردهمایی مدیران و رؤسای استان ها و شعب بیمه آسیا با محوریت «توسعه فروش، وصول مطالبات و سودآوری» با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران، مشاوران و رؤسای استان ها و شعب بیمه آسیا به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 05 خرداد 1397

مدیران دولتی شرکت های بیمه رابه اعسار رساندند/مدیران پنجره ای هم ناکارآمدند

گروه سایبان -به  عمل کرد مدیران دولتی یا به اصطلاح مهاجران در شرکت های قبلی خود و بخش خصوصی توجه کنید. اغلب شرکت هایی که به این گروه سپرده شد در حال اعسار و ورشکستگی هستند، زیرا صرفا به منافع خود که همان مقام و مزایای آن است فکر می کنند «بقول معروف دم غنیمت است». آن چه باعث تعجب است عدم دقت و واکاوای اعضا هیات مدیره شرکت های بخش خصوصی در سوابق این افراد است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 05 خرداد 1397

تبانی در اتاق‌ عمل؟

گروه سايبان -  «شرق» در روزهاي گذشته در گزارشی از «آفر» گرفتن برخی پزشکان جراح از شرکت‌های تجهیزات پزشکی خبر می‌دهد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 05 خرداد 1397

صندلی بازی در صنعت بیمه/ شنیده های جدید از هیات مدیره برخی از شرکت ها

گروه سایبان - وضعیت حقوق و مزایا و تفاوت آن در بخش دولتی و خصوصی سبب ایجاد جاذبه هایی شده است تا مدیران هرچند روی  صندلی های بخش دولتی تکیه زده اند اما همواره نیم نگاهی به بخش خصوصی داشته باشند و جایگاه های خالی این بخش را به دقت رصد کنند.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 خرداد 1397

بازنگری قرارداد گروهی بیمه اعتبار داخلی به نفع تولیدکنندگان یا بیمه گران؟

گروه سایبان - شورای عالی بیمه در حالی در حمایت از تولیدات داخلی،  قرارداد گروهی بیمه اعتبار داخلی را بازنگری کرده است که اصل کیفیت مهم ترین دغدغه خریداران کالاهای ایرانی است . حال این پرسش مطرح است که آیا قرار است که بیمه گران این دغدغه را از خریداران دور کنند و یا بار مالی تولید کنندگان داخلی را هم به دوش بگیرند؟آیا این قرارداد می تواند انگیزه خرید کالای ایرانی را افزایش دهد؟

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 خرداد 1397

استدلال بیمه اتکایی امین در خصوص عدم تسعير نرخ ارز در حساب های 6 ماهه

گروه سایبان  - بیمه اتکایی امین دارايي‏ها و بدهي هاي ارزي خود را در تاريخ ترازنامه به نرخ ارز قابل دسترس تسعير نکرده است و حسابرس اين موضوع را مورد اشاره قرار داده اما مديرعامل اين شركت اعتقاد دارد كه دارايي ها و بدهي ها به نرخ همان روز تسعير شده است. 


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1397

اطلاعیه بیمه مرکزی در مورد لیست بدها و خوب های بیمه تعاون

گروه سایبان - بیمه مرکزی در حالی به دعوای سهامداری یکی از شرکت های بیمه ورود کرده و بر حذف دوتن از اعضای هیات مدیره این شرکت تاکید دارد که خود در خصوص نفر سوم هیات مدیره این شرکت که در دوشرکت بیمه ای فعالیت دارد،موضع سکوت گرفته است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1397