امروز: جمعه، 7 مهر 1402
07/12 1393

ایران و جهان - با حکم رئیس کل بیمه مرکزی ایران، مصطفی زندی مدیر کل روابط عمومی و شیبانی، بازرس وی�?ه رئیس کل بیمه مرکزی شد.


به گزارش ایران و جهان ، با حکم محمد ابراهیم امین رئیس‌کل بیمه مرکزی، «مصطفی زندی» به سمت مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

زندی که پیش از این به عنوان معاون مرکز روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی مشغول فعالیت بود، جایگزین شهریار شیبانی شد.

همچنین رئیس کل بیمه مرکزی با صدور حکم دیگری شهریار شیبانی را به سمت مشاور و بازرس وی�?ه رئیس کل منصوب کرد.

اما در مراسمی که با حضور مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مشاور رئیس کل بیمه مرکزی و جمعی از مدیران از خدمات شایسته شهریار شیبانی قدردانی بعمل آمد.
در این مراسم محمودی مدیر کل حوزه ریاست بیمه مرکزی ضمن معرفی مصطفی زندی به عنوان مدیر کل روابط عمومی گفت: کار در حوزه روابط عمومی از حساسیت بالایی برخوردار است و سازمان هایی چون بیمه مرکزی که حامی حقوق مردم در صنعت بیمه هستند، وظیفه سنگینی در اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ بیمه برعهده دارند و باید به گونه ای عمل کنند که رسالت اطلاع رسانی شفاف و صحیح را در حق مردم به جا آورند، از این رو کار در این حوزه مستلزم شکیبایی، دقت و سرعت عمل بالاست.

سید مالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن قدردانی از خدمات موثر شهریار شیبانی در یک سال گذشته، از وی به عنوان فردی توانمند و با قابلیت های بالا در حوزه ارتباطات و روابط عمومی نام برد و برای وی در مسئولیت جدیدآرزوی موفقیت کرد.
حسینی همچنین با اشاره به خصوصیات و وی�?گی های اخلاقی و حرفه ای زندی گفت: عیار نیروهای یک سازمان در بحران ها سنجیده می شود و آقای زندی نیز در طول خدمت خود این را در عمل ثابت کرده و مطمئنا در بیمه مرکزی هم به خوبی عهده دار این مسئولیت خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، از تحول در روش انتقال پیام و شیوه های اطلاع رسانی به عنوان یک نیاز اساسی یاد کرد و گفت: برای موفقیت در پرو�?ه های سازمانی باید از نیازها و نظرات مردم مطلع شد و این کار نیز با افکار سنجی امکان پذیر خواهد بود. در پایان با اهدای لوح از خدمات ارزنده شهریار شیبانی تجلیل و قدردانی شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود