امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
04/3 1396

گروه بازار پول - مدیرعامل کارگزاری بانک ملی ایران با تاکید بر این که پذیره نویسی صندوق های سرمایه گذاری در شعب بانک ها بسیار وقت گیر است، از آغاز اقداماتی برای پیاده سازی این روند به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش رازپول،محمد حسن ابراهیمی در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی ایران با اشاره به اینکه هم اکنون صندوق سرمایه گذاری اعتماد در 101 شعبه بانک ملی ایران در حال پذیره نویسی است، گفت: این روند بخش قابل توجهی از همکاران ما را درگیر کرده است.

 وی ادامه داد: افرادی که در بازار سرمایه فعالند، هم با صندوق و هم با معاملات الکترونیکی آشنایی کافی دارند و واقعا نیاز نیست که برای چنین معاملاتی به شعبه بانک مراجعه کنند.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه روند مشابه خرید و فروش های آنلاین در بازار سهام باید در پذیره نویسی صندوق های سرمایه گذاری نیز ایجاد شود، اظهار کرد: در کل نظام بانکی، تنها یک بانک سیستم پذیره نویسی الکترونیکی صندوق های سرمایه گذاری را پیاده کرده است، در حالی که بانک ملی ایران بسترهای بسیار خوبی برای این کار دارد.

 به گفته وی، سامانه «بام» امکانات فراوانی دارد که می توان پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری اعتماد را نیز به آن اضافه کرد.

 روز شنبه 27 خرداد ماه صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران کارگزاری بانک ملی ایران افتتاح شد. پذیره نویسی این صندوق به مدت شش روز و به صورت همزمان در 101 شعبه منتخب بانک ملی ایران آغاز شد. این پذیره نویسی درمرحله اول به میزان 1000 میلیارد ریال بود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود