امروز: پنجشنبه، 27 دی 1397

ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد: روی خوش به استارت‌آپ ها با اجرای بانکداری پلتفرمی

گروه بازارپول - بانک مرکزی به دلیل اهمیت بسیار بالای صنعت بانکی، یکی از اهداف استراتژیک در نقشه راه 1400 خود را پیاده‌سازی سیستم مدیریت تداوم کسب و کار تعریف کرده است؛ در این راستا، همایش «مدیریت تداوم کسب‌وکار در صنعت بانکی» به همت شرکت خدمات انفورماتیک با هدف نهادینه سازی فرهنگ مدیریت تداوم کسب و کار در صنعت بانکی و ایجاد ارتباط موثر در این خصوص با بانک‌ها و تامین‌کنندگان سرویس‌های زیرساختی برگزار شد.

ولی آذروش، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اثر بخشی شرکتهای سرمایه گذاری در بهبود روند توسعه پایدار

گروه بازارپول - یک نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ریسک‌های سیستماتیک و غیر سیستماتیک موجود در بازار سرمایه ایران و تحولات اخیر، نقش شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه از توجه خاصی برخوردار است.

بهمنی؛ بانک صنعت و معدن اصلی ترین تأمین کننده منابع مالی بخش صنعت و معدن کشور است

گروه بازارپول - محمود بهمني نماينده مجلس مي گويد: بانك هاي توسعه اي، بانك هايي هستند كه صرفاً به دنبال سودآوري نيستند و فلسفه وجودي آنها تأمين مالي طرح هاي عام المنفعه است. با توجه به نقش مهم بانك صنعت و معدن به عنوان يك بانك توسعه اي در تأمين مالي بخش صنعت و معدن كشور در مجلس به دنبال راهكارهايي براي افزايش سرمايه اين بانك هستيم كه در كوتاه مدت قابل اجرا و دستيابي باشند.بانکداری دیجیتال صنعتی بی حد و مرز است

گروه بازارپول -  عضو هیات مدیره با اشاره به اینکه آینده شعب در بانکداری دیجیتال است، گفت: ایجاد قابلیت های بیشتر در این زمینه در همه سطوح عملیاتی بانک تاثیر ویژه ای در ثبات مالی سازمان خواهد داشت.

تاکید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران بر خروج از بنگاهداری و افزایش سطح خدمت به مشتریان

گروه بازارپول - مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم خروج بانک ها از بنگاهداری، گفت: هیچ کس به اندازه ما راغب نیست که املاک مازادو بنگاه هایش را بفروشد.
«تاپ» در مشهد سرویس های جدید می دهد

گروه بازارپول - شرکت تابان آتی پرداز هم‌زمان با راه‌اندازی خدمات کیف پول در اپلیکیشن تاپ، عملیات نصب کدهای QR را در تاکسی‌های شهر مشهد شروع کرده و هم‌اکنون تمامی تاکسی‌های مشهد در حال تجهیز شدن به این کدها هستند.