امروز: یکشنبه، 27 اسفند 1396

نامه مدیرعامل بانک صادرات به بورس

گروه بازار پول - بورس در اطلاعیه ای در خصوص عملکرد بانک صادرات نکاتی را اذعان داشته است و مدیرعامل بانک نیز در پاسخ به این نامه مواردی را متذکر شده است . 
اطلاعیه بانک مهر اقتصاد در خصوص ادغام

گروه بازارپول - به دنبال انتشار مجدد موضوع ادغام بانک مهر اقتصاد با سایر بانکها و به جهت تنویر افکار عمومی، سهامداران و مشتریان محترم بانک موارد ذیل را به اطلاع می رساند.
رشد هفت درصدی تسهیلات پرداختی بانک کارگشایی

گروه بازار پول - آمار عملکرد بانک کارگشایی در یازده ماه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، از رشد 7 درصدی تسهیلات پرداختی قرض الحسنه و رشد 237 درصدی تسهیلات پرداختی جعاله حکایت دارد.

بهره ورى بازار مالى و عوامل مؤثر بر آن

مهدي آزادواري- كارشناس ارشد بازار مالي- يكى از دلايل پديده سوداگرى در بازار، عدم مديريت منابع پولى و مالى است كه در صورت مديريت علمى و منطقى و البته با ايجاد زيرساختها و استراتژى مناسب ميتوان با اين پديده شوم كه باعث اشفتگي اقتصاد ميشود مقابله كرد و اساساً از بوجود امدن ان پيشگيرى كرد.  لذا با اين اوصاف تعريفي از بازار مالى بعنوان نقشه راه اصلي حركت نقدينگى ارائه مي شود.

تاثیر نقش حمایتی بانک شهر در ارتقای سطح کیفی خدمات رسانی در کلانشهرها

گروه بازار پول  - شهردار تبریز با اشاره به تعامل مناسب بانک شهر با مدیریت شهری کلانشهرها گفت: این بانک توانسته تاثيرگذاري خود را در اجرای پروژه‌های عمراني ، اجتماعي و فرهنگی در همه شهرها اثبات کند.

میربیزنس بانک مسکو، گامی برای تحقق اهداف مشترک اقتصادی ایران و روسیه

گروه بازار پول - مدیرعامل میربیزنس بانک مسکو گفت: برقراری مجدد و استحکام روابط بانکی فدراسیون روسیه و جمهوری اسلامی ایران در شرایط پساتحریم موجبات تسریع و تسهیل مراودات مالی و تجاری فیمابین را فراهم نموده و گامی موثر در راستای تحقق اهداف مشترک اقتصادی مد نظر مقامات عالی سیاسی دو کشور محسوب می شود.