امروز: چهارشنبه، 27 تیر 1397

مدیرعامل بانک رفاه : روابط عمومی باید بین نیازهای مشتریان و توانمندی های بانک همسویی ایجاد کند

گروه بازار پول- مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: روابط عمومی باید بتواند بین نیازهای مشتریان و توانمندی های بانک همسویی و تناسب ایجاد کند.

آیا بانک ها منزوی تر خواهند شد؟

گروه بازار پول - تب تند همکاری با فین‌تک‌ها و سرمایه‌گذاری در حوزه استارتاپ‌های مالی این روزها بانک‌های هیجان‌زده ایران را گرفته‌است غافل از اینکه این تازه‌واردهای خوش خط و خال ممکن است در آینده‌ای نزدیک بلای جان شبکه بانکی شوند و کسب‌کار سنتی آن‌ها را مختل کنند. آیا ممکن است بانک‌دارهای ایرانی با این استقبال گرم به دنبال هضم فین‌تک‌ها باشند یا واقعا از عواقب همکاری با آن‌ها غافل‌اند؟
امکان پرداخت عوارض خروج از کشور حجاج سرزمین وحی در اپلیکیشن «بله»

گروه بازار پول - همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن «بله» عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.

رشد منابع بانک شهر حاصل تقویت اعتماد عمومی

گروه بازارپول - سرپرست بانک شهر با اشاره به رشد چشمگیر منابع مالی این بانک طی چند سال گذشته،گفت: اعتماد سازی عمومی تنها عامل رشد موفقیت در جذب منابع و تعداد سپرده گذاران در این بانک است.
مشارکت 14 هزار میلیارد ریالی بانک ملی ایران در خصوصی سازی سهام شرکت ها

گروه بازار پول - بانک ملی ایران در راستای تاکیدات دولت مبنی بر خروج بانک ها از بنگاه داری، از اسفندماه سال گذشته تا خرداد ماه امسال بالغ بر 14 هزار و 700 میلیارد ریال از سهام شرکت های زیرمجموعه را از طریق مزایده و پس از طی مراحل قانونی به بخش خصوصی واگذار کرده است.

تاکید وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل بانک ملی ایران بر توسعه همکاری های دوجانبه

گروه بازارپول - وزیر آموزش و پرورش با تقدیر از حمایت های بانک ملی ایران در توسعه امور مرتبط با این وزارتخانه، تاکید کرد که زمینه های همکاری دو نهاد باید بیش از پیش گسترش یابد.