امروز: دوشنبه، 25 شهریور 1398

اقتصاد به زبان ساده/ پيامدهاي تبادل املاك مازاد بانكي بجاي سود به سپرده گذاران

گروه بازارپول- پويا ناظران در كانال تلگرامي اش نوشت: هفته پیش شنیدم که پیشنهاد شده برای کاهش نقدینگی، بانکها، چه دولتی و چه خصوصی، در طول یکی دو سال آینده، سود سپرده‌گذاران کلان رو بجای پرداخت نقدی، با «املاک مازاد» و «سهام شرکت‌های تابعه» تهاتر کنند. اینگونه از خلق نقدینگی جدید بابت پرداخت سود سپرده‌ها اجتناب می‌شود. 

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 25 شهریور 1398

91 سال، پر افتخار/ حمایت های بی دریغ بانک ملی ایران از خودکفایی و افزایش اشتغال در کشور

گروه بازارپول - بانک ملی ایران به عنوان بازوی اقتصادی دولت در تامین مالی پروژه های بزرگ کشور و حمایت واحد های تولیدی همواره پیشگام بوده و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، افزایش اشتغال و خودکفایی کشور در حوزه های مختلف قدم های محکمی را برداشته است.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 24 شهریور 1398

سود ١٣ هزار میلیارد ریالی سپرده‌های سرمایه‌گذاری «وبصادر» در مرداد ماه ٩٨

گروه بازارپول - بانک صادرات ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های بورسی گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به ٣١ مرداد ماه سال جاری را منتشر کرد و طی آن اطلاعات مربوط به درآمد تسهیلات و سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده را به اطلاع اهالی بازار سرمایه رساند که بر اساس آن، سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این بانک در مرداد ماه ٩٨ از ١٣ هزار میلیارد ریال فراتر رفت.گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 24 شهریور 1398

مدیر فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران ؛ چرا بانک‌ها وارد حوزه پرداخت شدند؟/ بازیگران جدید غیربانکی بزرگترین تهدید هستند! / «صاپ» عملا یک پیشخوان بانکی است

گروه بازارپول - در دوران کنونی، بانک ها باید بتوانند به مشتریان اطمینان دهند که خدمات بانکی هم با سادگی و سهولت بیشتر و هم با امکانات به روزتری به آنها ارائه می شود. لذا بانک صادرات نیز که در این مسیر همواره از ابتدای شکل گیری بانکداری الکترونیک در ایران جزو پیشتازان ارائه خدمت در این حوزه بوده است، تلاش داشته سرویس های به روز و باکیفیتی را بدون محدودیت زمانی در اختیار مشتریان قرار دهد.گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 23 شهریور 1398

' فاطمه فروزان' مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بانک کارآفرین شد

گروه بازارپول- مدیرعامل بانک کارآفرین هفته گذشته با صدور حکمی فاطمه فروزان را به‌عنوان مشاور رسانه‌ای خود و مدیر روابط عمومی و تبلیغات این بانک منصوب کرد. فاطمه فروزان تا پیش از این، سالها مدیر روابط عمومی بانک اقتصادنوین بود.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 22 شهریور 1398

​بانک صادرات ایران از تراز منفی خود کاست / تداوم رشد متغیرهای بنیادی

گروه بازارپول - بانک صادرات ایران در حالی عملکرد مرداد ماه خود را منتشر کرد، که تراز عملیاتی بانک در مرداد ماه و ۵ ماهه اول سال در مسیر رو به پیشرفت قرار گرفته و کم‌کم، از شدت عملکرد منفی بانک کاسته شده و می‌توان امیدوار به مثبت شدن تراز عملیاتی در نیمه دوم سال بود.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 17 شهریور 1398

مشارکت یک میلیارد ریالی بانک رفاه در ساخت منازل روستایی آسیب دیده از سیل شهرستان سوسنگرد

گروه بازارپول - بانک رفاه کارگران، در راستای مسئولیت های اجتماعی به عنوان بانکی اجتماعی با اهدا یک میلیارد ریال در بازسازی منازل آسیب دیده در سیل روستای سید خلف شهرستان سوسنگرد مشارکت کرد.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 17 شهریور 1398