امروز: شنبه، 15 آذر 1399

رونمايي از سه پروژه در وزارت اقتصاد

گروه بازارپول- امروز 3 سامانه مهم وزارت امور اقتصادی و دارایی یعنی سامانه خزانه داری الکترونیک، سامانه برگزاری الکترونیکی مجامع شرکت ها و سامانه پرداخت سود سهام شرکت ها در راستای تحقق اقتصاد هوشمند و دولت الکترونیک رونمایی و به بهره برداری رسید.

کارسازی چک تا اطلاع ثانوی به روال سابق همچنان ادامه دارد

گروه بازارپول- بانک مرکزی و شبکه بانکی به منظور اجرای قانون جدید، تمهیدات لازم را برای ثبت چک در «سامانه صیاد» توسط دارندگان چک فراهم کرده است، لازم به ذکر است کارسازی چک تا اطلاع ثانوی به روال سابق همچنان ادامه دارد.

آمادگی تجارت الکترونیک پارسیان برای توسعه سرویس پرداخت بدون کارت در کشور

گروه بازارپول - در راستای برنامه‌ها و سیاست‌های تعیین شده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در حوزه ارائه سرویس خدمات پرداخت مبتنی بر QR، این شرکت تاکنون موفق شده بسیاری از پذیرندگان را به شبکه پذیرندگی خود با قابلیت پرداخت با کدپرداز اضافه کند.


نامه وزیر اقتصاد در پی سخنان رئیس مجلس

نقش کلیدی نظام صنفی رایانه ای در بهبود و ارتقاء وضعیت نظام سازی در اقتصاد دیجیتال

علیرضا خداکرمی رییس هیات مدیره تجارت الکترونیک پارسیان- تحول، از ریشه‌ی حال، در بستر زمان، در نسبت با گذشته و آینده شناخته می‌شود . رویکرد تحول‌مدار بعنوان یکی از رویکردهای طرح‌ریزی استراتژیک، بر اصل پویائی سیستم، استوار است.

پایان ماموریت ناممکن در بانک سپه

گروه بازارپول -  چقازردی در مجمع عمومی سالانه بانک سپه ضمن بیان موفقیتهای بزرگ این بانک در سال گذشته از ماموریتها و سیاستهای کلان این بانک برای حضوری اثرگذار تر در عرصه کلان اقتصادی و حمایت از بنگاههای مولد و اشتغالزا خبر داد و گفت: سال گذشته سال ماموریتهای بزرگ برای بانک سپه بود.