امروز: چهارشنبه، 4 مهر 1397

واکنش بانک ملت به انتشار خبر مرتبط با پرونده سکه ثامن

گروه بازار پول - روابط عمومی بانک ملت در اطلاعیه ای با بیان این که سقف تراکنش های سکه ثامن تفاوتی با سایر مشتریان و پذیرنده ها نداشته، نسبت خانوادگی متهم پرونده سکه ثامن با رییس شعبه بانک ملت را هم تکذیب کرد.

رئیس اداره نظارت بر طرح های بانک صنعت و معدن : تامین مالی احداث 3 واحد آب شیرین کن با ظرفیت روزانه نیم میلیون متر مکعب

گروه بازارپول - اميد كاملي رئيس اداره نظارت بر طرح هاي بانك صنعت و معدن گفت : از ابتداي دولت يازدهم با توجه به نياز صنايع بزرگ كشور به آب ، كارشناسان اعتباري بانك صنعت و معدن تامين مالي ايجاد 3 واحد آب شيرين كن با ظرفيت روزانه نيم ميليون متر مكعب(روزانه) را امكان‌سنجي، ارزيابي و تصويب كردند.

خدمات ویژه برای دارندگان کارت خوان های بانک ملّی ایران

گروه بازارپول - خدمات ویژه برای دارندگان کارت خوان های بانک ملّی ایران صاحبان کسب و کار و پذیرندگان پایانه های فروش شرکت پرداخت الکترونیک سداد، می توانند با نصب اپلیکیشن و اتوماسیون پشتیبانی «پالس» بر روی تلفن همراه خود علاوه بر دسترسی به راحت ترین شیوه ثبت و یادآوری تعهدات مالی، به آسانی عملکرد کارتخوان خود را مشاهده کنند.

استقلال شرط موفقیت

فرهاد عربلو - سابقه نهادهای مدنی و تخصصی در ایران به حدود ۱۳۶ سال قبل می‌رسد و پیش‌ازاین هم‌نهادهایی فعالیت صنفی و تخصصی انجام می‌دادند ولی آنها بیش از آنکه تشکیلات صنفی تلقی شوند به محافل قشری معروف بودند.
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛ مدیرعامل بانک ملت در منطقه ۱۶ تهران زنگ مهر را نواخت

گروه بازار پول - بیگدلی مدیرعامل بانک ملت همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در دبیرستان دوره اول شهید مفتح منطقه ۱۶ تهران، زنگ مهر را به صدا درآورد.