امروز: سه شنبه، 28 دی 1400
06/30 1398

 گروه سایبان - در تب و تاب انتخابات سنديكاي بيمه‌گران رازپول از دكتر حجاريان درخواست كرد كه برنامه خود را جهت انتشار در اختيار رسانه ها قراردهند و وي در پاسخ به اين درخواست خبرنگار ما عنوان كردندكه' من قصد هیچگونه تبلیغ و حضور در رسانه را ندارم '.
در جريان انتخابات سنديكا در هفته گذشته مسعود حجاریان توانست رای ١٣ نفر از مدیران عامل شرکت های بیمه را كسب کند اما نتوانست در رقابت با يكي ديگر از كانديداي مطرح اين دوره يعني سيد محمد كريمي پيروز شود، چراکه تعداد آراء کریمی به 19 رای رسید.
اما قطعا برنامه هاي حجاریان براي حدود يك سوم مديران عامل سنديكا جذاب بوده است و منجر شده که این مديران به تدوينگر اين برنامه راي دهند، بنابراين با توجه به پايان اين دوره انتخابات سنديكا و مشخص شدن نتايج آرا انتشار برنامه وي در اين شرايط تبليغات به شمار نمي رود و از اينرو رازپول دعوت مي كند كه حداقل براي مطالعه اهالي صنعت بيمه و تشریح مواضع وی اين برنامه را در اختيار رسانه ها قراردهند.
در روزهاي گذشته اغلب كانديداي دبيركلي سنديكا در مصاحبه هايي نقطه نظرات خود را تحت عنوان برنامه هاي آتي خود مطرح كردند و يكي از افرادي كه مايل به اعلام برنامه هاي خود به سایر دست اندركاران صنعت بيمه و حضور در رسانه ها نبود، نامبرده است. بر همین اساس برخی کانال های خبری مصاحبه های قدیمی وی را تحت عنوان مواضعش منتشر کردند که منجر به پاسخ گویی از سوی حجاریان در برخی محافل شد.
رسانه رازپول علاقمند است كه اين برنامه را منتشر كند تا دريچه اي به نقطه نظراتي باز كند كه حائز اكثريت آراء نشده است.در پايان بايد اين پرسش را با کارگزاران صنعت بیمه مطرح کرد که ارتباط با رسانه ها چه تاثيري درپیشبرد اهداف متعالی صنعت بیمه دارد؟

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود