امروز: دوشنبه، 26 مهر 1400
08/30 1397گروه سایبان - پذیره نویسی حق تقدم سهام استفاده نشده شرکت بیمه آرمان از طریق بازار فرابورس عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، به‌ استناد مصوبۀ مجمع عمومـی فوق‌العـاده ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ و مجـوزهای اخذ شده از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر افزایش سرمایه بیمه آرمان از مبلغ ۱.۲۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۱.۵۰۰ میلیارد ریال در مهلت تعیین ‌شده جهت استفاده از حق‌تقدم خرید سهام، تعداد ۱۱۴.۸۵۵.۷۲۲ سهم از سهام جدید توسط سهامداران شرکت پذیره ‌نویسی گردیده است که با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق‌ تقدم مذکور و به‌منظور تحقق افزایش سرمایه، تعداد ۱۲۳.۵۸۹.۲۷۸ سهم ۱۰۰۰ ریالی استفاده نشده سهامداران برای پذیره‌نویسی عمومی بر اساس مجوز شماره ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۰۸۹۸۵۲ مورخ ۲۳ آبان ۱۳۹۷ اداره ثبت شرکت ها، عرضه می‌گردد.

با توجه به ثبت شرکت بیمه آرمان(سهامی عام) نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، پذیره‌نویسی سهام این شرکت تماماً از طریق شبکه کارگزاری انجام خواهد شد.

متقاضیان پذیره نویسی می توانند در مهلت تعیین‌شده برای پذیره‌ نویسی، با مراجعه به شرکت های کارگزاری عضو فرابورس ایران، نسبت به ارائه تقاضای سفارش خرید اقدام نمایند. مهلت پذیره نویسی عمومی از روز چهارشنبه ۳۰ آبان تا روز پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ به مدت یک ماه است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود