امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
05/1 1395

 به گزارش پایگاه خبری راز پول ،مجید صفدری مدیرعامل بیمه ما در مراسم رونمایی از سند استراتژیک پنج ساله این شرکت که با حضور جمعی از مدیران برگزار شد با بیان اینکه شرکت بیمه ما دارای جایگاه مطلوبی در صنعت بیمه است گفت:با همت همکاران شرکت توانست 77.6درصد رشد رشد فروش بیمه نامه را تجربه کند و این در حالی است که متوسط رشد فروش بازار 23.5 درصد بوده است.وی با بیان اینکه تعداد بیمه نامه های صادره شرکت نیز با رشد 21.9 درصدی همراه بوده است اذعان داشت که طبق سند استراتژیک پنج ساله بیمه ما باید در سال 1399 جایگاه نهم را به دست آورد و سهم بازار خود را افزایش دهد.
مدیرعامل بیمه ما با اشاره به جایگاه شرکت که در حال حاضر سیزدهمین شرکت فعال بازار است تاکید کرد که در سال 1399 بیمه ما باید سهم بازار 2.6درصدی را به دست آورد و برای به دست آوردن این سهم سالانه 0.28 رشدسهم بازار داشته باشد. به گفته وی بیمه ما در پایان سال 1395 بالغ بر 417 میلیارد تومان پرتفوی خواهد داشت.
صفدری با تشریح و تغییر وضعیت فعلی شرکت تصریح کرد که هم اکنون بیمه ما توانسته روزانه در شش مناقصه شرکت کند و با پیاده سازی سند استراتژیک پنج ساله می تواند سهم و جایگاه شایسته ای در بازار بیمه کشور داشته باشد .
مدیرعامل بیمه ما با بیان اینکه باید بتوانیم با استراتژی تمایز خود را به صورت مطلوب در جامعه معرفی کنیم گفت که سند استراتژیک اگر بر روی کاغذ باقی بماند و همت و حمایت کلیه همکاران را نداشته باشد تنها آرزو است .

صفدری تاکید کرد که کلیه پرداخت ها در شرکت بیمه ما از این پس بر اساس این سند استراتژیک خواهد بود و مواردی مانند کمیت، بهره وری، فروش و نتایج آن رصد خواهد شد.
در ادامه این برنامه از دوتن از دانش آموزانی که نظرات خود را در خصوص بیمه به شرکت بیمه ما ارسال داشتند تقدیر شد . این مسابقه دانش آموزی با حمایت مدیرعامل بیمه ما و پیگیری جوکار مدیر موسسه فرهنگی گاج طراحی شده بود که در این مراسم به دونظر برتر لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود