امروز: شنبه، 3 مهر 1400
06/14 1396

گروه سایبان - امروز بیمه کارآفرین برای انتخاب اعضای هیات مدیره به مجمع رفت.


 عبدالمحمود ضرابی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه کارآفرین در گفت و گو با خبرنگار رازپول در خصوص تصمیمات مجامع امروز این شرکت عنوان کرد که مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه کارآفرین به منظور انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره واخذ تصميم نسبت به ساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده باشد، تشکیل شد که در این جلسه هیات مدیره از دریافت پاداش صرف نظر کرد .

وی با اشاره به اینکه مجمع 40ریال به ازای هر سهم سود در نظر گرفته است عنوان کرد که در خصوص انتخاب اعضای هیات مدیره تصمیم گیری به جلسه بعدی موکول شد .


ضرابیه دلیل این تنفس در تصمیم گیری را ابلاغ آیین نامه حاکمیت شرکتی (آیین نامه 93)عنوان کرد و افزود که با توجه به ابلاغ حاکمیت شرکتی از سوی بیمه مرکزی و ضرورت تغییرات و تطبیق اساسنامه مجمع تصمیم گرفت که پس از احراز این شرایط در خصوص هیات مدیره تصمیم گیری کند.

مدیرعامل بیمه کارآفرین در پاسخ به این پرسش که عنوان می شود احتمال کناره گیری شما از مسئولیت مدیر عاملی وجود دارد گفت که تا انتخابات هیات مدیره حضور دارم و پس از آن نیز داوطلب حضور هستم و در صورت رای هیات مدیره کار را ادامه خواهم داد و تصمیم به کناره گیری ندارم .

وی با اشاره به این که تصمیم گیری در خصوص مدیرعامل با حضور ترکیب جدید هیات مدیره صورت خواهد گرفت افزود که تا بیمه کارآفرین هست من هم در حضور دارم.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود