امروز: شنبه، 5 فروردین 1402
03/15 1396

گروه بازار پول- با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت ، ترکیب اعضای هیات مدیره این بانک تغییر یافت .
 به گزارش روابط عمومی بانک تجارت در این جلسه که عصر روز شنبه سیزدهم خردادماه با حضور 81 درصد سهامداران و  نمایندگان دولت جمهوری اسلامی ایران ، شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی برگزار شد ابتدا "عسگری مارانی" رییس مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت توضیحاتی در خصوص روند قانونی معرفی اعضای هیات مدیره و چگونگی رای گیری برای انتخاب آنان ارائه داد .

پس از سخنان رییس مجمع ، رای گیری برای انتخاب چهارنامزد معرفی شده برای تصدی عضویت در هیات مدیره بانک تجارت که صلاحیت آنها از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته است، برگزار شد که با تایید سهامداران آقایان محمدابراهیم مقدم ، عباس اشرف نژاد ، غلامحسین مظفری و هیبت اله سمیع با رای اکثریت مطلق حاضرین در مجمع به عنوان اعضای هیات مدیره بانک تجارت انتخاب شدند .

همچنین با تصمیم مجمع ، مقرر شد انتخاب عضو پنجم هیات مدیره بانک تجارت و دو عضو علی البدل برای عضویت در هیات مدیره این بانک در جلسه مجمع عادی سالیانه این بانک صورت گیرد .

پس از برگزاری مجمع جلسه ی هیات مدیره این بانک نیز برگزار شد که با تصمیم اعضا، ، هیبت اله سمیع به عنوان رییس هیات مدیره و محمد ابراهیم مقدم  به عنوان نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک انتخاب شدند.

گفتنی است بانک تجارت به عنوان یکی از بانکهای تجاری مشمول اصل 44 قانون اساسی از اردیبهشت ماه سال 88 به جرگه بانکهای خصوصی کشور پیوست .

لازم به اشاره است که علیرضا اکبری ماسوله که پیش از این عضو هیات مدیره این بانک بود به بانک سرمایه پیوسته است و از رضا دولت آبادی نیز به عنوان کاندیدای هیات مدیره بانک دی نام برده می شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود