امروز: چهارشنبه، 2 خرداد 1403
03/22 1401

گروه سایبان- مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس با حضور70درصد سهامداران این شرکت، صبح روز یکشنبه مورخ 22/03/1401 برگزار شد.

 


براساس این گزارش در ابتدای جلسه دبیر کل سندیکای بیمهگران کشور درسخنانی ضمن تبریک به سهامداران و موسسین شرکت بیمه اتکایی آوای پارس و اعلام آمادگی سندیکا برای هرگونه همکاری با این شرکت، برای کارکنان، موسسین و سهامداران آن آرزوی موفقیت کرد و تاسیس این شرکت را گامی مهم در رشد و توسعه صنعت بیمه کشور دانست.

در ادامه جلسه با معرفی هیات رییسه و اعلام رسمیت مجمع توسط رییس، ابتدا گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در راستای تاسیس این شرکت از جمله ارایه طرح به بیمه مرکزی، اقدام به اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار و فعالیتهای مربوط به ثبت قانونی شرکت توسط مجید بنویدی، نماینده هیات موسس ارایه گردید.

در پایان تمامی دستورات جلسه اعلام شده در آگهی رسمی با رای سهامداران به تصویب رسید. از جمله این مصوبات می توان به تصویب طرح اساسنامه شرکت، انتخاب اعضای اصلی و علیالبدل هیات مدیره، انتخاب موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آرمان آروین پارس به عنوان حسابرس علیالبدل و همچنین روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامههایکثیرالانتشار شرکت اشاره نمود که تمامی این مصوبات با اعلام رییس مجمع و تایید آن توسط اکثری سهامداران به تصویب رسید.

همچنین مقرر گردید اکچوئر رسمی پس از استقرار اعضای هیات مدیره و آغاز جلسات آن توسط این اعضا مشخص و اعلام گردد.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود