امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
11/20 1392

ایران و جهان - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از توقف موقت طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن خبرداد و گفت: با موافقت هئیت رئیسه مجلس به بانک مسکن دوماه فرصت داده شد تا موارد و اطلاعات مورد نظر نمایندگان متقاضی طرح تحقیق و تفحص را تقدیم هیئت رئیسه کنند.

سید هادی حسینی با اشاره به اینکه به منظور پیگیری طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن هیئت رئیسه مجلس تشکیل جلسه داد، افزود: این جلسه با حضور معاون وزیر اقتصاد و امور دارایی، نماینده بانک مرکزی، مدیران بانک مسکن و نمایندگان طراح طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن برگزار شد.

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه,جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: دراین جلسه مقرر شد مسئولان بانک مسکن ظرف دو هفته اطلاعات مورد نظر نمایندگان طراح تحقیق و تفحص از این بانک را تهیه و تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه مذاکره بعدی در خصوص تحقیق و تفحص از بانک مسکن دوهفته دیگر انجام می شود، تصریح کرد: اگر اطلاعات ارائه شده از سوی بانک مسکن نمایندگان را قانع کرد که هیچ در غیر اینصورت موضوع تحقیق و تفحص از بانک مسکن و سوال وزیر مسکن در صحن علنی مجلس کلید می خورد.

گفتنی است؛ پیش از این ، 10 تن از نمایندگان مجلس به علت ناکارآمدی مجموعه مدیرتی بانک مسکن و مشکلات بوجودآمده در حوزه تسهیلات مسکن مهر و هم در پرداخت این تسهیلات در شهرهای مختلف طرح تحقیق و تفحص از این بانک را مطرح کرده بودند.
منبع خانه ملت

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود