امروز: پنج شنبه، 30 فروردین 1403
06/13 1400


گروه بازارپول - برخی منابع خبری از احتمال قوی جا به جایی مدیرعامل برخی بانک های دولتی در روزهای آینده خبر می دهند.


محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی که این روزها زمزمه بازنشستگی اش هم به گوش می رسد احتمالا در روزهای آینده از این بانک خداحافظی می کند. از سوی دیگر ظاهرا  زمزمه جابه جایی محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن نیز به گوش می رسد.

از سوی دیگر برخی منابع خبری اذعان دارند که حسین زاده احتمالا راهی یکی از بانک های خصوصی خواهد بود.


در حالی احتمال می رود که در روزهای آینده حسین زاده جا به جا شود که یکی از موضوعات مهم بیمه ای این بانک همچنان مسکوت باقی مانده است. قرارداد بیمه درمان تکمیلی بانک ملی یکی از موضوعات مهمی است که حسین زاده را به صنعت بیمه پیوند می زند. باید دید که آیا او تا پیش از رفتن تکلیف مناقصه این قرارداد را روشن خواهد کرد؟ 


این اخبار در حالی به گوش می رسد که برخی معتقدند تا تکلیف بانک مرکزی روشن نشود، تغییرات نظام بانکی آغاز نخواهد شد. در روزهای گذشته نام صالح آبادی، سلیمانی، طالبی و حتی زاهدی وفا برای ریاست بانک مرکزی شنیده شد. همچنین ظاهرا فرآیند بازنشستگی کمیجانی رئیس کل بانک مرکزی نیز از نیمه دوم سال محقق خواهد شد. بنابراین پیش بینی می شود که از مهرماه شاهد تغییراتی در نظام بانکی باشیم. از سوی دیگر احتمال تغییرات در معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد نیز مطرح شده است و سید حمید پورمحمدی از جمله گزینه هایی است که نامش در این زمینه مطرح است.

از سوی دیگر برخی منابع مقصد شایان را نیز یکی از بانک های بزرگ پیش بینی کرده اند..

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود