امروز: چهارشنبه، 28 مهر 1400
11/4 1394

ایران و جهان - برخی شنیده های خبری از تنها بیمه دولتی کشور حاکی از آن است  که در روزهای گذشته تغییرات و جابه جایی های مدیریتی در این شرکت روی داده است .
به گزارش ایران و جهان ، جابه جایی های مدیریتی در حالی در بیمه ایران رخ می دهد که شنیده ها عنوان می کند که سمت و سوی برخی انتصابات به توصیه هایی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بر می گردد !

بر این اساس شنیده می شود در این شرکت نعمت الهی به سمت معاونت امور مالی و اداری،حسن شریفی به سمت مدیر امور بازرسی،منصور امیری به سمت مدیر پشتیبانی و تاجیک به عنوان مشاور عالی مدیر عامل منصوب شده است . البته پیش از این ریاحی فر نیز از این شرکت جدا شده و به عنوان مدیرعامل بیمه حافظ معرفی شده است و هنوز معلوم نیست که وی به عنوان کارمند دولت چگونه قرار است در این شرکت چنین مسئولیتی را بپذیرد . همچنین تاجیک که پیش از این عضو هیات مدیره بوده است به عنوان مشاور مدیرعامل بیمه ایران منصوب شده و بر این اساس به نظر می رسد با جا به جایی دو عضوهیات مدیره بیمه ایران باید در انتظار افراد جدیددر هیات مدیره این شرکت بیمه ای بود.
 از سوی دیگر ساجدی که پیش از این مدیر روابط عمومی بیمه ایران و از خبرگان عرصه خبر بوده است از این شرکت جدا شده و گویا فرامرز امامی از خبرنگاران شبکه خبر قرار است که مسئولیت مدیریت روابط عمومی این شرکت را عهده دار شود . 

ظاهرا تغییرات در بیمه ایران به این موارد ختم نمی شود و در روزهای آینده تغییرات بیشتری شکل خواهد گرفت.
پیش از این رییس هیات مدیره ومدیرعامل بیمه ایران رضا احسانی مقدم را به عنوان سرپرست این مجموعه در استان البرز منصوب و جانشین علی اصغر اصلان بیگی کرد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود