امروز: جمعه، 11 اسفند 1402
06/25 1400

گروه سایبان - نشست شورای مدیران شرکت بیمه "ما" با حضور مدیرعامل و اعضای هیات عامل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، جلسه شورای مدیران ستادی با حفظ پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات بیمه "ما" برگزار شد.

در این نشست که با حضور مدیرعامل، اعضاء هیات عامل و مدیران ستادی برگزار شد، نخست مدیرعامل بیمه "ما" ضمن آرزوی سلامتی و قبولی عزاداری ها در ایام محرم و تشکر از تلاش همه همکاران در شش ماهه نخست سال 1400، تحلیلی از عملکرد شرکت در 6 ماهه گذشته با توجه به بیماری کویید 19 و محدودیت های موجود  ارائه کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر  روش های کسب و کارها موفق به تحقق بیش از  130  درصدی  برنامه های پیش بینی دستشرکت شدیم.

بهاری فر در ادامه خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسات شورای مدیران به صورت برنامه ریزی شده و طبق زمانبندی های اعلام شده قادر به شناسایی نقاط قوت و ضعف در شرکت خواهیم بود و با بهبود نقاط قوت و  رفع نقاط ضعف، خط مشی شرکت را تعیین و بیش از گذشته به اهداف تبیین شده ذست پیدا خواهیم کرد.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه "ما" نوآوری و خلاقیت را وجه تمایز در دنیای امروز دانست و خاطرنشان کرد: برای انجام کارهای نوآورانه، بیش از گذشته نیاز به سرعت عمل و هماهنگی داریم تا با افزایش خلاقیت و ابتکار عمل، روش های نوین بیمه گری را جایگزین روش های سنتی کرده و مهم ترین دغدغه شرکت که ایجاد آرامش در جامعه بیمه گزاران است را به بهترین نحو به انجام برسانیم.

بهاری فر با اشاره به تولید 1076  میلیارد  تومان حق بیمه در شش ماه گذشته  و 97 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: با وجود حمایت،  دلسوزی و روحیه همکاری میان اعضای محترم هیات مدیره، هیات عامل، مدیران ستادی، مدیران اجرایی، شبکه فروش و نمایندگان و تعامل بسیار مطلوب با سهامداران، رسیدن به این آمار و ارقام دور از انتظار نیست اما لازم است فکرهای نو بیاندیشیم و با رعایت اخلاق حرفه ای بیش از گذشته شرکت را در مسیر موفقیت هدایت کنیم.

در ادامه شیری معاون فنی، صادقی معاون شبکه فروش و توسعه بازار و وثوق معاون مالی و سرمایه گزاری گزارشی مختصر از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت های تابعه ارائه کردند.

سپس سلیمیان مدیر تحقیق و توسعه و داده کاوی از معاونت برنامه ریزی و فناوری ضمن بیان جزییات عملکرد این حوزه در چند ماه گذشته خلاصه ای از آخرین وضعیت برنامه استراتژیک شرکت را مطرح کرد.

در پایان حجت بهاری فر ، پس از استماع گزارش مدیران ستادی طی سخنانی ضمن ارائه رهنمودهای لازم در راستای خدمت مضاعف به مشتریان، بر لزوم ادامه روند رو به رشد شرکت بیمه "ما" در صنعت بیمه تأکید کرد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود