امروز: دوشنبه، 26 مهر 1400

بررسی روند قیمت نفت و اثر بخشی آن در بازار سرمایه آیا روند صعودی نفت عاملی برای رشد بازار سرمایه خواهد بود؟

گروه پرگار- در گزارش آژانس بین‌المللی انرژی آمده است، ماه ژوئیه ناگهان روند رشد مصرف نفت در جهان معکوس شد و به دلیل تداوم شیوع دلتا، افق مصرف در چهار ماه آینده، یعنی تا پایان سال جاری میلادی تا اندازه‌ایمبهم شده است

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 22 شهریور 1400

حمایت همه جانبه مسئول ستاد حامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان تهران از احسان خاندوزی

گروه پرگار- مهدی امیرآبادی زاده مسئول ستاد حامیان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان تهران از احسان خاندوزی بدلیل اینکه ایشان یکی از مدیران انقلابی و متخصص و نخبه و جهادی و مردمی محسوب میشود حمایت همه جانبه میکند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 24 مرداد 1400

رنگ تابستان در نگارخانه رسول مهر

گروه پرگار- نمایشگاه هنرهای تجسمی رشته نقاشی با عنوان "رنگ تابستان" امروز سه شنبه 12 مرداد ماه توسط احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با حضور میثم مرادی معاونت هنری این اداره با هنربانی (کیوریتوری) بهداد نجفی در نگارخانه رسول مهر گشایش یافت.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 12 مرداد 1400

نقش و وظایف روابط عمومی در سال 1400

گروه پرگار- با ورود کرونا به کشور در ماه‌های انتهایی سال 98، روش‌های حضوری ارائه خدمات بانکی به چالش کشیده شد و محدودیت‌های زیادی برای فعالیت شعب بانکی ایجاد شد. حالا بیش از یک سال است که از شیوع پاندومی می‌گذرد و در طی این مدت سیستم بانکی فرصتی را به دست آورد تا با همراهی سیاست‌های وزارت اقتصاد، تحول دیجیتال در شبکه بانکی را با قدرت و سرعت بیشتری پیاده‌سازی کند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 28 فروردین 1400

۴ ویژگی لازم برای حرکت در امواج پرتلاطم امروز شخصیت مدیران «خودشیفته»

گروه پرگار- مدیران «خودشیفته» در سازمان‌ها را نمی‌توان به راحتی تشخیص داد اما اطلاع از شخصیت واقعی این نوع افراد باعث کنار رفتن ماسک «اقتدار و اعتماد به نفس بالا» از ظاهر آنها می‌شود. یک مطالعه در آمریکا اثبات کرده است، فکر و رفتار مدیران «خودشیفته» ۵ ویژگی مخرب دارد. آنها تاب «نقد» ندارند. جایگزین آنها، مدیران «خردمند» با ۱۰ برتری هستند.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1399

۹ استراتژی بازاریابی بر پایه فناوری های مالی (فین‌تک‌مارکتینگ)

گروه پرگار-مرضیه حسینی، مدیربرندینگ و  روابط عمومی شرکت داده ورزی فرادیس البرز- محتوای جذاب همیشه دروازه ای برای قلب مردم است و خواهد بود. هیچ چیزی با ارزش تر از محتوای هوشمندانه که کاربران را آموزش می دهد و آنها را خوشحال می کند، وجود ندارد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 09 آذر 1399