امروز: دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398

یک بام و دو هوای ما در برخورد با شبکه های اجتماعی

گروه پرگار - سید محمد حسین استاد برخورد این روزهای مسئولین با فضای مجازی را یک بام و دو هوایی دانست که نشان از نگاه غیر تخصصی به حوزه رسانه و فضای مجازی دارد که گسترش آن نه تنها کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد، بلکه موجب خدشه به اعتماد مردم خواهد شد.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1398

پنجمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر برگزار شد/ صمیمی در این جلسه چه گفت؟

گروه پرگار - پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 02 اردیبهشت 1398

رسانه های اجتماعی، آری یا خیر؟

گروه پرگار - رسانه های اجتماعی، همان طور که از نام آن ها پیداست، رسانه هایی فراگیر و اجتماعی هستند که مهمترین ویژگی آنها مونولوگ یا یک طرفه نبودن آنهاست. به عبارتی مخاطب می تواند در برابر مطالب منتشر شده این نوع رسانه ها با لایک کردن و کامنت گذاشتن ابراز وجود کرده و نظر واقعی خود را بدون هیچ محدودیتی بیان نماید.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 دی 1397

دبیر جشنواره حافظ اعلام کرد: انتخاب بهترین چهره تلویزیونی سال برای اولین بار توسط مردم از طریق اپلیکیشن «تاپ»

گروه پرگار- امید معلم دبیر جشنواره در نشست خبری جشنواره گفت: امسال مانند روال هر ساله فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که از نوروز ۹۶ تا نوروز ۹۷ بررسی می شود و برگزیدگان انتخاب می شود. ‎
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 02 مرداد 1397

شعار تبلیغاتی تاپ تغییر کرد

گروه پرگار - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) از شعار جدید خود با عنوان "تاپ، نخستین انتخاب" رونمایی کرد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 30 خرداد 1397

بانک ها و بیمه های پاسخ گو کدامند؟

گروه سایبان - در حالی که بانک ها در راستای حقوق شهروندی به سرعت به سامانه پاسخگویی و انتشار اطلاعات آزاد متصل شده اند، بیمه ها از آن جا مانده اند.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 29 فروردین 1397

وقتی " شهر در تعطیلات هم هست " نقدی بر کمپین نوروزی بانک شهر

گروه پرگار- بانک شهر هر ساله به بهانه عید نوروز برنامه تبلیغاتی مفصلی را تدارک میبنید . وجه غالب این تبلیغات ، تمرکز بر خدمت متمایز بانک شهر یعنی پيش خوان های شهر نت است. در این پيش خوان ها در دوره تعطیلات بانکها ، انواع خدمات بانکی به مشتریان ارائه میشود و این یک امکان ویژه برای مشتریان بانک شهر محسوب میشود. مجریان تبلیغات هم با آگاهی روی این ویژگی منحصر به فرد تاکید کنند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 12 فروردین 1397

مطالبه از مسئولین /توسعه نیروی انسانی با آموزش های عمیق

مسعود حجاريان مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه در یادداشتی می نویسد؛ مهمترین عامل توسعه هر شهر نیروی انسانی ماهر است . تربیت نیروی انسانی زمان بر است و  پایه های توسعه محسوب می شود .
 

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 اسفند 1396

«سفیربرند» عامل خلق ارزش است نه جنگ با ارزش ها

گروه پرگار - استفاده از چهره های ورزشی و هنری از سال ها پیش رواج داشته اما در چند سال گذشته به دلیل محدودیت های قانونی این ظرقیت در طراحی استراتژی بازاریابی مغفول مانده بوده که به واسطه رفع این تحدید استفاده از این پتانسیل با شتاب محافظه کارانه ای در حال رشد است.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 25 بهمن 1396