امروز: چهارشنبه، 2 مهر 1399

روایت داستان شرکت ها با روزنامه نگاری برند

گروه پرگار- ویژگی های شرکت تان را چگونه برای دیگران توصیف و معرفی کنید؟این سوال مهمی است که یک کتاب جدید می خواهد به آن پاسخ دهد:«کتاب روزنامه نگاری برند منتشر شد.»

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 03 مرداد 1399

ثروت فردی ۸ نامزد مطرح انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا چقدر است؟

ساير اخبار- دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا به ثروتمند بودن شهرت دارد ولی در میان رقبای دموکرات  ترامپ که قصد دارند او را در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ شکست دهند، رقابت میان برنی سندرز میلیونر و پیپ بودجج بالا گرفته است.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 22 بهمن 1398

نکاتی درباره تقاضای بیمه و نقش فرهنگ بیمه در افزایش آن

گروه سايبان - پرويز خسروشاهي قائم مقام بيمه مركزي در كانال تلگرامي اش نوشت؛ حدود 45 درصد حق بیمه تولیدی جهان، حق بیمه مربوط به ریسک‌‌های بیمه‌ای نیست بلکه مربوط به جذب پس‌اندازهای متعارف مردم از کانال شرکتهای بیمه است.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 18 بهمن 1398

اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان را ناکافی دانست/اوکراینی ها 150 هزار دلار مطالبه کردند

گروه پرگار- پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی برعهده ایران است. غرامتی که بنا بر ارزیابی کارشناسان بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار می‌شود. اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان اوکراینی را ناکافی می‌داند.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 14 بهمن 1398

ورود ناقص رئیس کل به حوادث اخیر

گروه سایبان - هفته گذشته رئیس کل بیمه مرکزی در حالی وعده پرداخت خسارت های حوادث اخیر را داده است که هنوز جزئیات و میزان پوشش خسارت ها مشخص نیست.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 21 دی 1398

نگاهی به کمپین تبلیغاتی بیمه سامان

گروه پرگار- تقریبا از سه سال پیش، بیمه سامان در مقاطعی از سال اقدام به اجرای کمپین تبلیغاتی می‌کند. نوع اجرا و گستردگی کمپین در سطح شهر نشان می دهد بیمه سامان با یک برنامه مشخص به سراغ تبلیغات آمده است.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 03 شهریور 1398

روابط عمومی، تصویرگران واقعی سازمانها

محمود نکونام - سال 73 که خبرنگار شدم و بنا به ماهیت شغلی و خصلت کاریمجبور به ارتباط نزدیک با روابط عمومی دستگاه های مختلف ،نقش و جایگاه حساس و حیاتی این بخش را با همه وجود حس کردم .

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 01 خرداد 1398