امروز: دوشنبه، 30 دی 1398

ورود ناقص رئیس کل به حوادث اخیر

گروه سایبان - هفته گذشته رئیس کل بیمه مرکزی در حالی وعده پرداخت خسارت های حوادث اخیر را داده است که هنوز جزئیات و میزان پوشش خسارت ها مشخص نیست.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 21 دی 1398

نگاهی به کمپین تبلیغاتی بیمه سامان

گروه پرگار- تقریبا از سه سال پیش، بیمه سامان در مقاطعی از سال اقدام به اجرای کمپین تبلیغاتی می‌کند. نوع اجرا و گستردگی کمپین در سطح شهر نشان می دهد بیمه سامان با یک برنامه مشخص به سراغ تبلیغات آمده است.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 03 شهریور 1398

روابط عمومی، تصویرگران واقعی سازمانها

محمود نکونام - سال 73 که خبرنگار شدم و بنا به ماهیت شغلی و خصلت کاریمجبور به ارتباط نزدیک با روابط عمومی دستگاه های مختلف ،نقش و جایگاه حساس و حیاتی این بخش را با همه وجود حس کردم .

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 01 خرداد 1398

یک بام و دو هوای ما در برخورد با شبکه های اجتماعی

گروه پرگار - سید محمد حسین استاد برخورد این روزهای مسئولین با فضای مجازی را یک بام و دو هوایی دانست که نشان از نگاه غیر تخصصی به حوزه رسانه و فضای مجازی دارد که گسترش آن نه تنها کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد، بلکه موجب خدشه به اعتماد مردم خواهد شد.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1398

پنجمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر برگزار شد/ صمیمی در این جلسه چه گفت؟

گروه پرگار - پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 02 اردیبهشت 1398

رسانه های اجتماعی، آری یا خیر؟

گروه پرگار - رسانه های اجتماعی، همان طور که از نام آن ها پیداست، رسانه هایی فراگیر و اجتماعی هستند که مهمترین ویژگی آنها مونولوگ یا یک طرفه نبودن آنهاست. به عبارتی مخاطب می تواند در برابر مطالب منتشر شده این نوع رسانه ها با لایک کردن و کامنت گذاشتن ابراز وجود کرده و نظر واقعی خود را بدون هیچ محدودیتی بیان نماید.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 دی 1397

دبیر جشنواره حافظ اعلام کرد: انتخاب بهترین چهره تلویزیونی سال برای اولین بار توسط مردم از طریق اپلیکیشن «تاپ»

گروه پرگار- امید معلم دبیر جشنواره در نشست خبری جشنواره گفت: امسال مانند روال هر ساله فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که از نوروز ۹۶ تا نوروز ۹۷ بررسی می شود و برگزیدگان انتخاب می شود. ‎
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 02 مرداد 1397