امروز: یکشنبه، 27 اسفند 1396

مطالبه از مسئولین /توسعه نیروی انسانی با آموزش های عمیق

مسعود حجاريان مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه در یادداشتی می نویسد؛ مهمترین عامل توسعه هر شهر نیروی انسانی ماهر است . تربیت نیروی انسانی زمان بر است و  پایه های توسعه محسوب می شود .
 

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 اسفند 1396

«سفیربرند» عامل خلق ارزش است نه جنگ با ارزش ها

گروه پرگار - استفاده از چهره های ورزشی و هنری از سال ها پیش رواج داشته اما در چند سال گذشته به دلیل محدودیت های قانونی این ظرقیت در طراحی استراتژی بازاریابی مغفول مانده بوده که به واسطه رفع این تحدید استفاده از این پتانسیل با شتاب محافظه کارانه ای در حال رشد است.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 25 بهمن 1396

ادامه اختلافات «علی کریمی» و «کارلوس کیروش» هشداری برای بانک سامان

گروه پرگار -  بالاخره پیغام و پسغام های دیپلماتیک کارلوس کیروش و علی کریمی در تقاطع برنامه ورزشی و پرمخاطب 90 به هم رسید و دو طرف با الفاظی نقادانه یکدیگر را مورد عنایت قراردادند!
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 24 بهمن 1396

مقاله مجلهEntreprenuer / پنج راهکار برای مدیران در حاکم کردن فرهنگ اعتماد بر شرکت‌ها

گروه پرگار- برای ایجاد و تقویت فرهنگ اعتماد در یک سازمان نیازی به کیمیاگری و دانستن فنون جادوگری نیست، بلکه راهکارهایی مبتنی بر تجربیات مدیران بزرگ وجود دارند که می‌توان به آنها تکیه کرد.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 26 دی 1396

«دامپینگ»،‌«بیمه»و «نقدینگی» 3 چالش اصلی تولیدات دانش‌بنیان کشور

گروه پرگار- در حالی‌که شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه تولید کاتالیست‌های مورد نیاز کشور به تولید این مواد اولیه پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها دست یافتند، ولی شرکت‌های خارجی با کاهش قیمت‌ محصولات خود راه را برای حرکت شرکت‌های دانش‌بنیان دشوار کردند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 10 دی 1396

لزوم پوست اندازی مدیریتی

گروه پرگار- با توجه به سپری شدن 40 سال از عمر انقلاب اسلامی ایران و ظهور و افول و بکارگیری انواع نظریات مدیریتی در اجرا همچنان این سوال مطرح است که چرا شاهد برخی مشکلات و نواقص هستیم؟ و چرا اوضاع و احوال برخی کسب و کارهای اقتصادی و صنعتی مناسب نمی باشد .گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 06 دی 1396

تذکر دیپلماتیک ترکیه به آمریکا بابت انتقال «رضا ضراب»

گروه پرگار- وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار یادداشتی دیپلماتیک از دولت آمریکا خواست تا مقامات آنکارا را در جریان هرگونه انتقال و جابجایی «رضا ضراب» تبعه ترک ایرانی تبار و زندانی در آمریکا قرار دهد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 25 آبان 1396