امروز: دوشنبه، 5 فروردین 1398

رسانه های اجتماعی، آری یا خیر؟

گروه پرگار - رسانه های اجتماعی، همان طور که از نام آن ها پیداست، رسانه هایی فراگیر و اجتماعی هستند که مهمترین ویژگی آنها مونولوگ یا یک طرفه نبودن آنهاست. به عبارتی مخاطب می تواند در برابر مطالب منتشر شده این نوع رسانه ها با لایک کردن و کامنت گذاشتن ابراز وجود کرده و نظر واقعی خود را بدون هیچ محدودیتی بیان نماید.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 دی 1397

دبیر جشنواره حافظ اعلام کرد: انتخاب بهترین چهره تلویزیونی سال برای اولین بار توسط مردم از طریق اپلیکیشن «تاپ»

گروه پرگار- امید معلم دبیر جشنواره در نشست خبری جشنواره گفت: امسال مانند روال هر ساله فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که از نوروز ۹۶ تا نوروز ۹۷ بررسی می شود و برگزیدگان انتخاب می شود. ‎
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 02 مرداد 1397

شعار تبلیغاتی تاپ تغییر کرد

گروه پرگار - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) از شعار جدید خود با عنوان "تاپ، نخستین انتخاب" رونمایی کرد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 30 خرداد 1397

بانک ها و بیمه های پاسخ گو کدامند؟

گروه سایبان - در حالی که بانک ها در راستای حقوق شهروندی به سرعت به سامانه پاسخگویی و انتشار اطلاعات آزاد متصل شده اند، بیمه ها از آن جا مانده اند.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 29 فروردین 1397

وقتی " شهر در تعطیلات هم هست " نقدی بر کمپین نوروزی بانک شهر

گروه پرگار- بانک شهر هر ساله به بهانه عید نوروز برنامه تبلیغاتی مفصلی را تدارک میبنید . وجه غالب این تبلیغات ، تمرکز بر خدمت متمایز بانک شهر یعنی پيش خوان های شهر نت است. در این پيش خوان ها در دوره تعطیلات بانکها ، انواع خدمات بانکی به مشتریان ارائه میشود و این یک امکان ویژه برای مشتریان بانک شهر محسوب میشود. مجریان تبلیغات هم با آگاهی روی این ویژگی منحصر به فرد تاکید کنند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 12 فروردین 1397

مطالبه از مسئولین /توسعه نیروی انسانی با آموزش های عمیق

مسعود حجاريان مدیرعامل انجمن حرفه ای صنعت بیمه در یادداشتی می نویسد؛ مهمترین عامل توسعه هر شهر نیروی انسانی ماهر است . تربیت نیروی انسانی زمان بر است و  پایه های توسعه محسوب می شود .
 

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 05 اسفند 1396

«سفیربرند» عامل خلق ارزش است نه جنگ با ارزش ها

گروه پرگار - استفاده از چهره های ورزشی و هنری از سال ها پیش رواج داشته اما در چند سال گذشته به دلیل محدودیت های قانونی این ظرقیت در طراحی استراتژی بازاریابی مغفول مانده بوده که به واسطه رفع این تحدید استفاده از این پتانسیل با شتاب محافظه کارانه ای در حال رشد است.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 25 بهمن 1396

ادامه اختلافات «علی کریمی» و «کارلوس کیروش» هشداری برای بانک سامان

گروه پرگار -  بالاخره پیغام و پسغام های دیپلماتیک کارلوس کیروش و علی کریمی در تقاطع برنامه ورزشی و پرمخاطب 90 به هم رسید و دو طرف با الفاظی نقادانه یکدیگر را مورد عنایت قراردادند!
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 24 بهمن 1396

مقاله مجلهEntreprenuer / پنج راهکار برای مدیران در حاکم کردن فرهنگ اعتماد بر شرکت‌ها

گروه پرگار- برای ایجاد و تقویت فرهنگ اعتماد در یک سازمان نیازی به کیمیاگری و دانستن فنون جادوگری نیست، بلکه راهکارهایی مبتنی بر تجربیات مدیران بزرگ وجود دارند که می‌توان به آنها تکیه کرد.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 26 دی 1396