امروز: دوشنبه، 5 فروردین 1398

تحويل روزانه ايران خودرو از مرز 1800 دستگاه گذشت

گروه چهارسوق- با افزايش تيراژ توليد روزانه و بازگشت رونق به خطوط توليد گروه صنعتي ايران خودرو، اين خودروساز تعداد تحويل روزانه خودرو به مشتريان را به طور متوسط به بالاي 1800 دستگاه رساند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 16 اسفند 1397

رونمايي از دومين كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت‌هاي اجتماعي ايران خودرو

گروه چهارسوق - دومين كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو با موضوع گزارش عملكرد اين خودروساز در حوزه هاي اجتماعي و محيط زيست در سال 96 رونمايي شد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 15 اسفند 1397

فروش فوري پنج هزار و 700دستگاه از محصولات ايران خودرو در هشت روز

گروه چهارسوق - گروه صنعتي ايران خودرو پس از صدور مجوز اختصاص 20 درصد از توليدات روزانه خود به فروش فوري از سوي وزارت صمت، تعداد 5هزار و 700دستگاه خودرو را به صورت فوري از سي‌ام بهمن، در هشت روز، به فروش رسانده است.    

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 12 اسفند 1397

از ايده هاي طراحي خودرو توسط دانشگاهيان استقبال مي كنيم

گروه چهارسوق - مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت: اين شركت از هر ايده اي كه درباره طراحي خودرو توسط دانشگاهيان ارائه شود، استقبال و براي همكاري اعلام آمادگي مي‌كند.   

      

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 08 اسفند 1397

عملکرد وزارت صمت در چند ماه گذشته جهادی و نتیجه بخش است

گروه چهارسوق - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در  گفتگو با خبرنگاران،عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در چند ماه گذشته را با وجود تحریم ها و مشکلات بین المللی مثبت و جهادی خواند و اظهار داشت: حمایت وزارت صمت در چند ماه گذشته از صنعتگران و کمک به رونق تولید کشور و تامین بازار از جمله اقدامات موثر و مثبت این وزارتخانه در ماه های اخیر بوده است.  

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 04 اسفند 1397

صادرات موتور محرک اقتصاد ایران

مهدی آزادواری- مشاور اقتصادی استاندار گلستان- صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد از این رو برای حمایت از بخشهای اقتصادی دادن تسهیلات به آنها می‌تواند ابزاری مناسب برای رشد و توسعه‌شان باشد. شرایط اقتصادی و منابع انسانی ایران نیز به گونه‌ای است که صادرات در گرو تولید بوده و ابزاری کارامد در راه توسعه اقتصادی است.گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 05 دی 1397

طی حکمی از سوی یکه زارع؛ وثوق عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت ایساکو شد

گروه چهارسوق- طی حکمی از سوی مهندس هاشم یکه زارع،مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مسعود وثوق به سمت عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو- ایساکو- منصوب شد.           

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 21 آذر 1397