امروز: سه شنبه، 5 مهر 1401

ایران خودرو هم می خواهد به روسیه خودرو صادر کند/ خطیبی تا چه اندازه راهبرد چندگانه همزمان را باور دارد؟

گروه چهارسوق - این روزهای بحث صادرات به کشور روسیه  به اولویت مهم صنعت خودرو تبدیل شده و سایپا و ایران خودرو در رقابت معرفی دیدگاه های خود برای ورود به این کشور.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 05 شهریور 1401

انتخابات سال 97 اتاق بازرگانی باطل است

گروه چهارسوق - انتخابات سال 97 اتاق بازرگانی باطل است؛ حکم ابطال انتخابات اتاق بازرگانی دوره نهم از سوی دادگاه و قاضی پرونده، صادر و اجرائیه آن نیز به اتاق بازرگانی ایران ارسال و اعلام شده است.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 26 مرداد 1401

زنجیره فولاد سال سختی دارد

گروه چهارسوق - زنجیره فولاد سال سختی دارد؛ امسال‌، سال سختی برای زنجیره فولاد کشور خواهد بود و باید به‌ دور از حاشیه‌ها و با نگاه کارشناسی، سیر تولید را تداوم بخشید.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 23 مرداد 1401

چادرملو به کمک سیل‌زدگان یزد شتافت

گروه چهارسوق- چادرملو به کمک سیل‌زدگان یزد شتافت؛ تیم‌های امدادی و ایمنی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با همه تجهیزات و ماشین‌آلات در اختیار به یاری سیل‌زدگان استان یزد شتافتند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 11 مرداد 1401

حبس 50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در گمرکات

گروه چهارسوق - حبس50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در گمرکات؛ رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران از فریز 50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی و واردکنندگان در انبار گمرکات کشور خبر داد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 30 تیر 1401

مترو گلبرگ - پردیس از دستور خارج شد/ درخواست خاتمه قرارداد مشارکت پروژه گلبرگ مترو

گروه چهارسوق- با توجه به بررسیهای صورت گرفته و مسائل و مشکلات پیش آمده در پروژه و عدم توافق و حصول نتیجه با شرکت تعاونی شماره 2 کارکنان مترو و با درنظر گرفتن کلیه جوانب و صرفه و صلاح شرکت با خاتمه قرارداد مشارکت فی مابین شرکت و شرکت تعاونی شماره 2 کارکنان مترو موافقت کرد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 28 تیر 1401

بیک‌زاده هم دوام نیاورد

گروه چهارسوق - بیک‌زاده هم دوام نیاورد؛ صدیف بیک‌زاده از سرپرستی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان استعفا کرد و پس از 2 ماه از ساختمان خیابان مهرشاد رفت.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 20 تیر 1401

فراخوان از دانش‌بنیان‌ها برای تدوین آیین‌نامه قانون جهش تولید

گروه چهارسوق - فراخوان از دانش‌بنیان‌ها برای تدوین آیین‌نامه قانون جهش تولید؛ رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران از فراخوان اتاق خطاب به صاحب‌نظران برای نگارش آیین‌نامه‌های قانون جهش تولید خبر داد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 20 تیر 1401