امروز: شنبه، 27 دی 1399

پیش فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا/ موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰

گروه چهارسوق- گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 14 آبان 1399

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان جتکو: کارمان طراحی است، کپی‌کاری نمی کنیم/ تولید خودروی برقی تا کم‌تر از ۱۸ ماه آینده

گروه چهارسوق - مدیرعامل شرکت دانش بنیان جتکو گفت: طراحی برخی از اجزای پلتفرم ملی خودرو به صورت زیربنایی و با اتکا به دانش بومی در دستور کار جتکو قرار دارد، متناسب ترین خودروهای روز جهانی را برای این منظور به عنوان الگو در نظر گرفته‌ایم و درصدد هستیم تا طراحی‌های خود را براساس نیاز بازار و مشتریان ایرانی، باز طراحی و نه کپی‌کاری کنیم.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 مهر 1399

آپکو خدمات خود را به صورت سیار ارایه می کند

گروه چهارسوق- مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)، از برنامه همکاری با امداد خودروی ایران برای ارسال،‌ تحویل و نصب قطعات آپشن بر روی خودرو به صورت سیار خبر داد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 مهر 1399

همه چیز درباره خدمات ویژه خودرویی «اشتراک طلایی»

گروه چهارسوق - طرح‌های زیادی از سال ۱۳۸۰ تاکنون در قالب سرویس‌های مختلف «امدادرسانی» و «اشتراک طلایی» در دستور کار امداد خودروی ایران قرارگرفته است. این شرکت خدمات شبانه‌روزی خودرویی مورد نیاز مشتریان از جبران خسارت ناشی از حوادث، سرقت کلی و جزیی، سرویس‌های امدادی و ادواری گرفته تا تامین و تضمین قطعات خودرویی، حمل رایگان خودرو (در صورت نبودن امکان راه‏‌اندازی در محل) را در تمامی شهرها و جاده‌‏های کشور پوشش می‌دهد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 10 مهر 1399

برگزاری نشست مشترک سازندگان زنجیره تامین ایران خودرو و نمایندگان بانک تجارت

گروه چهارسوق - در نشستی با حضور نمایندگان شرکت های تامین کننده ورق، فولاد و آلومینیوم ساپکو و نمایندگان انجمن قطعه سازی کشور، کاربرد اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) برای بهره برداری در صنعت قطعه سازی به عاملیت بانک تجارت مورد ارزیابی قرار گرفت.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 10 مهر 1399

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی: دو تابعیتی بودن وزیر پیشنهادی صمت کذب محض است

گروه چهارسوق - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دو تابعیتی بودن علیرضا رزم‌حسینی وزیر پیشنهادی صمت مطرح می‌شود، کذب محض است.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 02 مهر 1399

دربازدید نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از گروه صنعتی ایران خودرو مقیمی : محصولات ایران خودرو با قوای محرکه جدید به بازار می آید

گروه چهارسوق - نایب رییس مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از نمایندگان با حضوردرگروه صنعتی ایران‌خودرو از نزدیک با توانمندی و دستاوردهای این خودروساز در زمینه بومی‌سازی قطعات در همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و طراحی و ساخت خودروهای جدید آشنا شدند. نمایندگان مجلس، همچنین از نخستین گیربکس شش سرعته دستی و اتوماتیک ایرانی بازدیدکردند.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 31 مرداد 1399

ابراهيم درستي عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران: مدرس خياباني از يک آزمون سخت سربلند شد/ اصناف مديريت و حمايت ايشان را فراموش نخواهد کرد

گروه چهارسوق- عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران در خصوص عدم راي اعتماد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به وزير پيشنهادي صمت اظهار داشت: روزهاي سخت را در حالي سپري مي‌ کنيم که پذيرش مسئوليت ها در اين شرايط علاوه بر اينکه نشان از مسئوليت پذيري دارد، شجاعت يک فرد را مي رساند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 مرداد 1399