امروز: پنجشنبه، 27 دی 1397

صادرات موتور محرک اقتصاد ایران

مهدی آزادواری- مشاور اقتصادی استاندار گلستان- صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد از این رو برای حمایت از بخشهای اقتصادی دادن تسهیلات به آنها می‌تواند ابزاری مناسب برای رشد و توسعه‌شان باشد. شرایط اقتصادی و منابع انسانی ایران نیز به گونه‌ای است که صادرات در گرو تولید بوده و ابزاری کارامد در راه توسعه اقتصادی است.گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 05 دی 1397

طی حکمی از سوی یکه زارع؛ وثوق عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت ایساکو شد

گروه چهارسوق- طی حکمی از سوی مهندس هاشم یکه زارع،مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مسعود وثوق به سمت عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو- ایساکو- منصوب شد.           

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 21 آذر 1397

دیدگاهی نو وزارت صمت را متحول خواهد کرد

گروه چهارسوق - منابع خبری از قول رحمانی نقل می کنند که وی در دیدار با رئیس جمهور وعده داده است که مایحتاج عمومی به وفور تامین شود و زنجیره تولید و صادرات در کشورمان توجیه داشته باشد. البته او در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیز به رئیس جمهور قول داده است.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 29 مهر 1397

با ارسال قطعات به شهرهای مرزی منتهی به عراق صورت گرفت؛ آغاز عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

گروه چهارسوق - همزمان با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر معنوی هموطنان گرامی به عتبات عالیات، عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، با ارسال قطعات و لوازم یدکی به نمایندگی‌های شهرهای مرزی منتهی به کشور عراق، آغاز شد.          

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 25 مهر 1397

تلاش برای تغییرمدیرعامل سایپا؛ از شایعه تا واقعیت/شریعتمداری پشت پرده تغییرمدیرعامل سایپا است؟

گروه چهارسوق- در حالی که روابط عمومی وزارت صمت طی اطلاعیه ای نقش وزیر صمت در تغییرات گسترده مدیرعامل شرکت های صنعتی طی روزهای اخیر را شایعه می داند، پایگاه های خبری- تحلیلی مختلف از فشار گسترده محمد شریعتمداری و برخی از معاونین و مدیران وی از فشار بر اعضای هیات مدیره شرکت ها از جمله شرکت سایپا برای تغییرمدیرعامل این شرکت خبر می دهند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 20 مهر 1397

فعالیت شرکت «کرپ ناز» در سطح بسیار خوبی ادامه دارد/ بازسازی و نوسازی خط تولید در دستور کار قرار گرفت

گروه چهارسوق- مدیرعامل شرکت بهساز مشارکت‌های ملت با اشاره به عبور موفق شرکت کرپ نازاز موانع تولید از افزایش تولیدات این شرکت خبر داد و گفت: قرار شده است از منابع درآمدی مختلفی بازسازی و نوسازی خط تولید و سرمایه در گردش شرکت در دستور کار قرار گیرد.

 

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 مهر 1397

آمبولانس هاي پيشرفته ايران خودرو ديزل به ناوگان وزارت بهداشت پيوست

گروه چهارسوق - به منظور نوسازي ناوگان اورژانس كشور، درمراسمي با حضور وزير بهداشت، مدیران عامل ایران خودرو،ایران خودرو دیزل وجمعی از مديران ارشد این گروه صنعتی ، 300 دستگاه آمبولانس به ناوگان وزارت بهداشت تحويل داده شد.     

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 17 مهر 1397

از روز سه شنبه سوم مهرماه؛ پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو آغاز می شود

گروه چهارسوق - پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می شود.    
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 01 مهر 1397