امروز: چهارشنبه، 4 مهر 1397

از روز سه شنبه سوم مهرماه؛ پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو آغاز می شود

گروه چهارسوق - پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می شود.    
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 01 مهر 1397

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بازدید از ایران خودرو تبریز: وجود تعداد معدودی خودروناقص در پارکینگ خودروسازها به منزله احتکار نیست

گروه چهارسوق - وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز گفت: تمامی خودروهایی که در پارکینگ این شرکت وجود دارد به فروش رسیده است و خودروهای پیش فروش شده باید در اسرع وقت، رفع نقص شده و به مالکین تحویل داده شود.          


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 16 شهریور 1397

توسن دروغ در خط حمله به صنعت ملی

گروه چهارسوق - آنچه مؤثر است، نقد صادقانه و دلسوزانه باهدف اعتلای صنعت و تولید ملی به‌ویژه در صنایع نوپایی است که معیشت و اشتغال بسیاری بدان وابسته است.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 09 مرداد 1397

واردکنندگانی که به سرعت تولید کننده می شوند

گروه چهارسوق- تاریخ دوباره تکرار می شود و بخش خصوصی فعال در واردات خودرو به کمک اقتصاد مقاومتی ، اشتغال و تولید کشور می شتابد تا بتواند مدل موفقی که در تاریخ صنعتی ایران سابقه داشته را این بار در صنعت خودرو با هدایت دولت شکل دهد .

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 تیر 1397

تعهد 1+4 به حفظ کانال‌های مالی، ادامه صادرات نفت، بیمه حمل‌ونقل‌ دریایی و ادامه کار شرکت‌های اروپایی در ایران

گروه چهارسوق - کمیسیون مشترک برجام در پایان نشست خود در وین، با انتشار بیانیه‌ای بر تعهد کشورهای حاضر در برجام بر حفظ توافق هسته‌ای با ایران تاکید کرد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 15 تیر 1397

توسعه صنعتی کشور نیازمند تشریک مساعی صنعتگران، دولت و ملت است

گروه چهارسوق-  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، در پیامی روز دهم تیرماه مصادف با روز صنعت و معدن را به همه صنعت‌گران و فعالان عرصه تولید تبریک گفت و بر ضرورت همکاری و تشریک‌مساعی صنعتگران دولت، ملت و مجلس برای توسعه صنعتی کشور تاکید کرد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 08 تیر 1397

بررسي يك رخداد عجيب در اقتصادسياسي ايران وقتي كل اروپا نمي تواند از خودرو سازان ايراني توقع دارند

گروه چهارسوق - اقتصاد ایران به دلیل ایستادگی مقامهای ارشد سیاسی ایران دربرابر زیاده خواهی آمریکا، اکنون زیر فشار روز افزونیدوباره قرار دارد. از همان روزهای بلافاصله پس از اعلام خروج آمریکا از برجام و تهدیدایران به اینکه بدترین تحریمها را تحمل خواهد کرد، شمار قابل اعتنایی از بنگاههای بزگ اروپایی و سایر کشورها مثل کره جنوبی با ناراحتی از اینکه ناگزیر به ترک بازار ایران هستند به مرور در حال رفتن هستند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 19 خرداد 1397