امروز: جمعه، 3 فروردین 1397

طي حكمي از سوي مهندس يكه زارع: مرادي قائم مقام اجرايي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو شد

گروه چهارسوق- طی حكمي از سوي مهندس يكه زارع، مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، حميد مرادي به عنوان قائم مقام اجرايي مديرعامل منصوب و معرفي شد.            

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 29 بهمن 1396

یکه زارع راهبرد ایران خودرو را اعلام کرد:تقویت زنجیره تامین با مشارکت فعال قطعه سازان تراز اول

گروه چهارسوق - مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت: راهبرد ایران‌خودرو، سازماندهی مجدد زنجیره تامین و مشارکت بیش از پیش قطعه‌سازان در فرآیند تامین وتولیدخودرو است و بر این اساس تصمیم داریم با واگذاری طراحی و تولید قطعات، مجموعه ها و سیستم های خودروبه منتخبی از بهترین قطعه‌سازان تراز اول، همکاری خود را با آنها توسعه دهیم.   
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 24 بهمن 1396

آغاز تولید پژو 301 در سال آینده

گروه چهارسوق - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی این گروه صنعتی برای حمایت از سرمایه گذاران حوزه قطعه سازی با تضمین خرید محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی خبر داد.      
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 بهمن 1396

در نخستین حضوردر ارزیابی شرکت بازرسی؛پژو 2008، چهارستاره كيفي دريافت كرد

گروه چهارسوق - پژو 2008 نخستین محصول شرکت ایکاپ در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با کسب 4 ستاره کیفی در صدر جدول رده بندی خودروهای تولید داخل قرار گرفت.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 13 بهمن 1396

توليد 26 هزار دستگاه پژو 2008 در سال 97

گروه چهارسوق - مديرعامل شركت طراحي مهندسي و تامين قطعات ايران خودرو (ساپكو) در نخستين نشست مشترك با سازندگان منتخب پروژه ايكاپ، از افزايش ظرفيت توليد پژو 2008 با توجه به استقبال بازار از اين خودرو خبر داد.    

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 07 بهمن 1396

ازسرگیری تولید محصولات ايران خودرو در بلاروس

گروه چهارسوق - در قراردادي ميان ايران خودرو و شرکت یونیسون بلاروس كه با حضور وزيران صنعت ايران و بلاروس به امضا رسيد، توليد محصولات ايران خودرو در بلاروس از سر گرفته مي شود.  
    

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 04 بهمن 1396