امروز: چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400

شناخت درست از موانع، اولین قدم در حمایت از تولید

مهدی آزادواری مشاور معاون اقتصادی وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی-  افزایش مداوم قیمت‌ ها از مهم‌ترین موانع رونق تولید در کشور است. تورم یا افزایش مدام قیمت‌ ها مانع از شکل گیری صحیح مکانیزم‌ های اقتصادی می‌شود. افزایش قابل توجه قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی را باید یکی از سدهای جدی رونق تولید در کشور دانست.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 فروردین 1400

«ایران خودرو» با ثبت کمترین بازده روزانه سهام قرن را به پایان می رساند؟

گروه چهارسوق - گفته می شود که بر اساس برآورد‌های صورت گرفته حداقل دو درصد ازتولید ناخالص داخلی به صنعت خودرو وابسته است اما آیا این صنعت توانسته انتظارات صاحبین سهام خود را برآورده کند؟ انتظارات مشتریان در مرحله بعد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 19 اسفند 1399

از سوی وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از پروژه های گمرک هوشمند و انعقاد قرارداد با بخش خصوصی برای راه هوشمند سازی گمرک رویکردی متعالی برای تسهیل تجارت خارجی است

گروه چهارسوق - از سوی وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از پروژه های گمرک هوشمند و انعقاد قرارداد با بخش خصوصی برای راه اندازی ۱۵ دستگاه ایکس ری کانتینری عنوان شد: هوشمند سازی گمرک رویکردی متعالی برای تسهیل تجارت خارجی است.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 بهمن 1399

معاون سابق وزیر نفت تشریح کرد: با رد دیون بسیاری از بانک ها را بدبخت کردند

گروه چهارسوق - نوروز زاده گفت: متوجه شدیم مدیری که در راهروهای مجلس بالا و پایین می رود به دنبال تثبیت خودش است او باید روی صندلی خودش بنشیند تا مردم به او مراجعه کنند نه اینکه برود مجلس!من بعد از ۲۰ سال متوجه شدم.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 12 بهمن 1399

احتکار کالا در انبار مناطق ویژه و آزاد یا اماکن گمرکی / بصرفه بودن هزینه نگهداری کالای احتکاری در انبار بنادر / معضلی بزرگتر بنام ناوگان حمل و نقل

گروه چهارسوق - معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران در گفتگوی اختصاصی با بولتن نیوز به بیان دلایل ایستائی و رسوب کالاهای وارده به مناطق ویژه ، آزاد، بنادر و گمرکات کشور به منظور « واردات قطعی » پرداخت.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 29 دی 1399

پیش فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا/ موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰

گروه چهارسوق- گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 14 آبان 1399

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان جتکو: کارمان طراحی است، کپی‌کاری نمی کنیم/ تولید خودروی برقی تا کم‌تر از ۱۸ ماه آینده

گروه چهارسوق - مدیرعامل شرکت دانش بنیان جتکو گفت: طراحی برخی از اجزای پلتفرم ملی خودرو به صورت زیربنایی و با اتکا به دانش بومی در دستور کار جتکو قرار دارد، متناسب ترین خودروهای روز جهانی را برای این منظور به عنوان الگو در نظر گرفته‌ایم و درصدد هستیم تا طراحی‌های خود را براساس نیاز بازار و مشتریان ایرانی، باز طراحی و نه کپی‌کاری کنیم.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 مهر 1399

آپکو خدمات خود را به صورت سیار ارایه می کند

گروه چهارسوق- مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)، از برنامه همکاری با امداد خودروی ایران برای ارسال،‌ تحویل و نصب قطعات آپشن بر روی خودرو به صورت سیار خبر داد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 مهر 1399

همه چیز درباره خدمات ویژه خودرویی «اشتراک طلایی»

گروه چهارسوق - طرح‌های زیادی از سال ۱۳۸۰ تاکنون در قالب سرویس‌های مختلف «امدادرسانی» و «اشتراک طلایی» در دستور کار امداد خودروی ایران قرارگرفته است. این شرکت خدمات شبانه‌روزی خودرویی مورد نیاز مشتریان از جبران خسارت ناشی از حوادث، سرقت کلی و جزیی، سرویس‌های امدادی و ادواری گرفته تا تامین و تضمین قطعات خودرویی، حمل رایگان خودرو (در صورت نبودن امکان راه‏‌اندازی در محل) را در تمامی شهرها و جاده‌‏های کشور پوشش می‌دهد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 10 مهر 1399