امروز: یکشنبه، 23 مرداد 1401
04/7 1393

ایران و جهان - بانک مرکزی در توضیحات یک خطی اعلام کرده است که ساعت کار بانک های دولتی تغییر نمی کند .
به گزارش ایران و جهان در حالی که در سال های گذشته همزمان با ایام ماه مبارک رمضان ساعت کار ادارات و سازمان های دولتی با تغییراتی همراه بود اما روابط عمومی بانک مرکزی، در توضیحاتی کوتاه اعلام کرده که ساعت کار بانکهای دولتی در ماه مبارک رمضان تغییر نخواهد کرد.
این نهاد ناظر در خصوص ساعت کار بانک های خصوصی توضیحاتی ارائه نکرده است .
اما بانک های ملت، دی ، سینا و پاسارگاد در اطلاعیه ای اعلام کرده ساعت کاری شعب تغییر می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، معاونت امور شعب بانک اعلام کرد: به منظور رفاه حال مشتریان و پاسخگویی بهتر از روز یکشنبه اول تیر ماه 1393 ساعت کار شعب بانک نیم ساعت زودتر آغاز خواهد شد.
بر این اساس ساعت کاری شعب بانک دی از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:30 تا 16 و روز پنج‌شنبه از ساعت 7:30 الی 13 خواهد بود.

ساعت کار بانک پاسارگاد در ماه مبارک رمضان اعلام شد 

این در حالی است بانک پاسارگاد نیز اعلام کرده کلیه شعبه‌های این بانک در تهران و شهرستان‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح الی 12 بعدازظهر، کلیه خدمات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان ارایه می دهند.

همچنین واحدهای ستادی بانک پاسارگاد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 14:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 12:30 بعدازظهر، آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان و پشتیبانی از شعبه های بانک هستند.

گفتنی است ساعات کار شعبه‌های بانک در مناطق آزاد کیش و قشم، هماهنگ با زمان فعالیت سایر بانک ها است که توسط سازمان مناطق آزاد مربوطه اعلام خواهد شد.

اعلام ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان 

همچنین بانک ملت، این بانک با هدف بهره مندی بیشتر از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان، ساعت شروع و پایان کار شعب و ادارات ستادی را در این ماه تغییر داد.

بر اساس این گزارش، شعب بانک ملت در ماه رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ عصر انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه خواهند کرد.

در عین حال ساعت حضور کارکنان در شعب بانک ملت، نیم ساعت قبل از ساعت شروع به کار صبح تا نیم ساعت بعد از ساعت پایان ارائه خدمات به مشتریان در عصر تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، ساعت کاری ادارات کل بانک ملت در ماه مبارک رمضان نیز، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ و ۴۵ دقیقه عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه عصر در نظر گرفته شده است.

این گزارش حاکی است، کار تمامی واحدهای بانک در روزهای پس از لیالی قدر ماه مبارک رمضان، با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

اعلام ساعات كار اداري واحدهاي ستادي و شعب بانك سينا 
بنا به گزارش روابط عمومي بانك سينا، ساعات شروع و خاتمه كار واحدهاي ستادي اين بانك روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الي 15 خواهد بود.
همچنين ساعات شروع و خاتمه كار مديريت هاي مناطق و شعب تهران روزهاي شنبه تا چهارشنبه از 8 الي 15 (پاسخگويي به مشتريان 8 الي 14:30) و روزهاي پنج شنبه از 8 الي 13(پاسخگويي به مشتريان 8 الي 12:30) تعيين شده است.
بنا به همين گزارش ساعات شروع و خاتمه كار مديريت هاي مناطق و شعب شهرستان روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الي 13:30 (پاسخگويي به مشتريان 8 الي 13:00) و روزهاي پنج شنبه از ساعت 8 الي 13(پاسخگويي به مشتريان 8 الي 12:30) خواهد بود.
زمان شروع به كار كليه واحدها در روزهاي بعد از ليالي قدر ساعت 9 تعيين و اعلام شده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود