امروز: یکشنبه، 7 خرداد 1402
07/6 1395

گروه بازار پول- با حضور سید ولی‌اله فاطمی اردکانی عضو هیأت مدیره، مراسم معارفه محمد توکلی سرپرست جدید اداره کل نظام‌های پرداخت بانک ملی ایران برگزار شد.
حسین بارانی سرپرست معاونت منابع انسانی بانک، داود ملک‌نیا رئیس اداره کل سازمان و روش‌ها و سعید نفیسی رئیس اداره کل حسابداری و بودجه نیز در این مراسم حضور داشتند.
 در این مراسم فاطمی اردکانی طی سخنانی ابراز داشت: اداره کل نظام‌های پرداخت از جمله ادارات بسیار مهم و کلیدی در بانک است و در بانکداری الکترونیک نقشی اساسی دارد و بحمداله در سال‌های اخیر زیرساخت‌های خوبی برای آن فراهم شده است. امیدوارم که تقویت هر چه بیشتر این اداره به تقویت هر چه بیشتر بانک بیانجامد. وی افزود: انتظار داریم که اداره کل نظام‌های پرداخت به عنوان اداره‌ای فعال و پویا در مسیر پیشرفت مجموعه بانک ملی ایران گام‌بردارد، چرا که تحرک و پویایی در این اداره منجر به تحرک در کل مجموعه می‌شود و امیدواریم با وجود مدیریت متعهد و توانمند و همکاران پرتلاش، بتواند با عملکرد خوب و قوی خود مکملی برای دیگر ادارات و در نهایت مجموعه عظیم بانک ملی ایران باشد.
بارانی نیز در این مراسم اظهار داشت: اداره کل نظام‌های پرداخت‌ها از جمله اداراتی است که از حجم کاری بسیار بالا و در عین حال از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و تعامل این اداره با ادارات دیگر بسیاری از موانع و مشکلاتی را که باعث کندی پیشرفت در بانک می شود ، برطرف می‌کند.
توکلی نیز در سخنان خود اظهار داشت: امیدوارم خداوند این توفیق را بدهد که در سنگر جدید خدمت در بانک بتوانم منشا خدمات مثبت باشم.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود