امروز: جمعه، 11 اسفند 1402
10/20 1400

گروه بازارپول  - مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: در آینده نزدیک بحث پرداخت تسهیلات به صورت کاملا غیرحضوری برای تمام مشتریان اجرایی خواهد شد.

به گزارش رازپول اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اظهار داشت: به تازگی با حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی دو سامانه جدید در بانک رفاه راه اندازی کردیم. وی افزود: یکی از آن ها نئوبانک رفاه است با عنوان فرابانک که امکان احراز هویت غیرحضوری برای مشتریان را فراهم می‌کند و مشتریان می‌توانند به صورت غیرحضوری در بانک رفاه افتتاح حساب داشته باشند و در آینده نزدیک بحث پرداخت تسهیلات به صورت کاملا غیرحضوری برای تمام مشتریان اجرایی خواهد شد.

به گفته مدیرعامل بانک رفاه کارگران، در حال حاضر پرداخت تسهیلات به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در بانک رفاه به صورت غیرحضوری است، به گونه‌ای که در هر ماه حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار فقره تسهیلات کاملا به صورت غیرحضوری به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.

وی در ادامه افزود: سامانه دومی که اخیرا راه‌اندازی شد؛ سامانه بتا در راستای زنجیره تولید است. این سامانه شامل دو قسمت است؛ بخش اول شامل تضمینی است که بانک رفاه به فروشندگان می‌دهد؛ به گونه‌ای که بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی می‌توانند به این سامانه مراجعه کنند و از ۱۵۰۰ فروشگاهی که در این سامانه وجود دارد به صورت اقساط خرید کنند و بانک رفاه نیز تضمین بازپرداخت اقساط آن را دارد.

پیوستن بانک رفاه به بانک‌های عامل طرح تامین مالی زنجیره‌ای در آینده نزدیک

مدیرعامل بانک رفاه کارگران ادامه داد: بخش دوم سامانه بتا مربوط به سامانه رفاه کالا است. به بیان دیگر ما اعتبار به بازنشستگان اعتبار می دهیم تا از تمام ۱۵۰۰ فروشگاهی که اشاره شد خرید داشته باشند. این کالاها ایرانی است و در جهت حمایت از تولید ملی اتفاق می‌افتد و در حقیقت انتهای زنجیره تولید است که مربوط به مصرف‌کننده می‌شود.

وی افزود: در آینده نزدیک سامانه دیگری در راستای ملحق شدن به بانک‌هایی که در حوزه زنجیره تامین هستند راه‌اندازی می‌کنیم؛ به عبارت دیگر بحث برات و سفته الکترونیک راه‌اندازی می‌شود و مشتریان می‌توانند خریدی که انجام می‌دهند را به بخش دوم منتقل کنند.  

لله‌گانی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز دیتا سنتر بانک رفاه هم اخیرا افتتاح شد که بزرگترین مرکز دیتاسنتر در شبکه بانکی است و کاملا مجهز و با امکانات کامل راه اندازی شده تا بتواند از حملات سایبری شبکه بانکی محافظت کامل داشته باشد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود