امروز: پنج شنبه، 30 فروردین 1403
03/29 1401

گروه سایبان - برندگان خوش­ حساب بیمه­ های زندگی بیمه پارسیان در جشنواره نوبهار زندگی و همچنین نمایندگان برتر فروش بیمه­ های زندگی در جشنواره ستارگان فروش این شرکت معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ طی برگزاری مراسم تجلیل از برترین­ های فروش بیمه­ های زندگی که با حضور مدیران ارشد و جمعی از سرپرستان، روسای شعب و نمایندگان برگزار شد، از نمایندگان برتر جشنواره ستارگان فروش بیمه ­های زندگی که براساس شرایط اعلام شده جشنواره موفق به کسب امتیاز لازم شده بودند با اهدای جوایز نفیسی تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم، قرعه­ کشی برای انتخاب بیمه‌گزاران خوش حساب بیمه­ های زندگی در جشنواره نوبهار انجام و برندگان این جشنواره معرفی شدند.


طبق اطلاع رسانی قبلی، در این جشنواره بیمه گزاران بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان که اقساط خود را از ابتدای سال 1400 تا  فروردین ماه 1401 به صورت کامل پرداخت نموده و دارای اقساط معوق نبودند در پنج گروه زرین، سیمین، برنزین، بلورین و نخستین براساس امتیازات کسب شده قرار گرفتند و با انجام قرعه کشی، جوایز نفیسی به برندگان اهدا گردید.

توضیح اینکه جوایز نقدی به صورت اندوخته بیمه ­نامه­ های برندگان قرعه ­کشی، در حساب بیمه نامه عمر و سرمایه­ گذاری ایشان منظور خواهد شد.


مراسم تجلیل از نمایندگان برتر فروش بیمه های زندگی و قرعه­ کشی بیمه‌گزاران خوش حساب زندگی در راستای تکریم و قدردانی از شبکه فروش و بیمه‌گزاران و همچنین رعایت اصل مشتری مداری برگزار شد و در پایان بر اساس شرایط اعلامی و امتیاز اعطا شده به برترین­ ها و برندگان، جوایز ارزشمندی اهدا شد.

بیمه­گزاران محترم می­ توانند جهت اطلاع از نتیجه قرعه ­کشی، از تاریخ 1401/03/31 به سایت بیمه پارسیان به آدرس parsianinsurance.ir مراجعه نمایند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود