امروز: جمعه، 11 اسفند 1402
03/24 1401

گروه پرگار- وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور استعفای خود را از تصدی این وزارتخانه اعلام کرد، او در توئیتر نیز این استعفا را اعلام کرده است.
به گزارش رازپول، در حالی که زمزمه استیضاح مجدد وزیر کار شده میشد و در حالی که در روزهای اخیر بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به پرداختی های خود اعتراضاتی داشتند، وزیر کار استعفا کرد. 

در نامه عبدالملکی به رئیس‌جمهور آمده است:

باسمه تعالی

حضرت آیت‌الله رئیسی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت

ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به منظور افزایش هماهنگی دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.

اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر می‌کنم.

خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی می‌دانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان شاءالله.


او در گذشته نیروهای مختلفی را به شرکت های زیرمجموعه شستا تزریق کرده بود و احتمالا با تغییرات در این وزرات خانه دومینوی تغییرات ادامه دار خواهد بود.
همچنین زاهدی وفا به عنوان سرپرست وزارت کار معرفی شده است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود