امروز: پنج شنبه، 30 فروردین 1403
06/28 1400

گروه چهارسوق- مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت اعلام کرد: این شرکت در سال جاری موفق به تمدید و اخذ چند گواهینامه‌ جهانی استاندارد شده که شاخص‌های مهمی برای پیشبرد اهداف سازمانی محسوب می شود.
 
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، عطارد گودرزی گفت: فولاد بافت در خرداد ماه امسال موفق به تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001:2015  و همچنین اخذ گواهینامه استانداردهای ISO14001:2015 و ISO45001:2018   در حوزه ایمنی، بهداشت و سلامت کارکنان و محیط زیست از شرکت SGS شد.
وی افزود: فولاد بافت در بحث مهارت‌ها و شایستگی کارکنان هم موفق به پیاده‌سازي و دریافت استاندارد ISO10015:2019  مدیریت توسعه و شایستگی کارکنان شد که پیاده‌سازي و دریافت گواهینامه و همچنین تمدید آنها می‌تواند شاخص‌های مهمی برای پیشبرد اهداف سازمان باشد.
گودرزی با بیان اینکه نیروهای انسانی، سرمایه‌های اصلی شرکت هستند، ادامه داد: در حوزه منابع انسانی و آموزش، طرح طبقه‌بندي مشاغل، بطور کامل در شرکت اجرایی شد و با هدف توسعه مهارت‌ها و توانمندي‌هاي کارکنان، برنامه ریزي مستقیمی براي حوزه آموزش در لایه هاي آکادمیک، تربیت مربی، کارگاه‌های آموزشی و مانند آنها انجام شده است.
وی گفت: توجه به توسعه پایدار و تعهد به ایفاي نقش شرکت در راستاي مسئولیت‌هاي اجتماعی، همواره از اهداف فولاد بافت بوده است. بی‌شک مهم‌ترین هدف شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، ایجاد اشتغال پایدار در منطقه است که در بهره برداري از فاز اول، بیش از 250 شغل مستقیم و بالغ بر 1200 شغل غیرمستقیم ایجاد شده است. با برنامه ریزي انجام شده همزمان با احداث کارخانه آهن اسفنجی شماره 2 و گندله سازي و تکمیل بخشی از زنجیره فولاد، توسعه ي اشتغال پایدار را شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل فولاد بافت ادامه داد: مجموعه احیاء استیل فولاد بافت، علاوه بر حوزه اشتغال، مشارکت در رفع چالش‌ها و توسعه زیرساخت‌هاي منطقه را تنها بخشی از تعهدات خود به توسعه و آبادانی جامعه پیرامون دانسته و در این خصوص همواره متعهد و پیشگام بوده است.
به گفته گودرزی، در دوران شیوع ویروس کرونا، با هدف حمایت از جامعه ازطریق مشارکت در تجهیز بیمارستان، توزیع بسته‌هاي معیشتی و حمایت از خانواده‌هاي نیازمند برای مقابله با این چالش جهانی اقدامات مداوم و گسترده اي صورت پذیرفته که ادامه دارد.
گودرزی اضافه کرد: همچنین به منظور مکانیزاسیون فرایندهاي سازمانی و بهینه‌سازي مصرف، برنامه بدون کاغذ ( paper Less ) در شرکت از ابتدای اردیبهشت ماه امسال، بطور کامل اجرایی شده  است.
وی گفت: بخش دیگر، توسعه زیرساخت‌هاي مکانیزه سازمان است که فولاد بافت زیرساخت‌هاي قدرتمند و بلندمدتی را در حوزه فناوري اطلاعات درنظر گرفته است. این زیرساخت‌ها با توجه به گسترش و توسعه فعالیت‌های سازمان مستلزم به روز رسانی است که از جمله آنها ارتقاء پهناي باند اینترنت سایت از 150 مگابیت به 400 مگابیت، راه اندازي فیبرنوري و ارتباطات(voip) و اینترنت ایستگاه پمپاژ سد مخزنی با پهناي باند 30 مگابیت بر ثانیه و همچنین بازطراحی و اصلاح طرح‌هاي اتوماسیون صنعتی فاز 2 است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود