امروز: جمعه، 11 اسفند 1402
05/27 1400

گروه بازارپول- اسماعیل للـه گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یارانش را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:
                                                                             بسم الله الرحمن الرحیم
"اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَابْنَ رَسُولِ اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا خِیَرَه اللَّهِ و َابْنَ خِیَرَتِهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَابْنَ اَمیرِالْمُؤْمِنینَ و َابْنَ سَیِّدِ الْوَصِیّینَ"
فرا رسیدن ماه محرم ایام حزن انگیز سوگواری و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان و یاران با وفایش را محضر مبارک حضرت ولیعصر(عج)، تمامی شیعیان، عاشقان و دلسوختگان آن حضرت، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
محرم و در اوج آن، روزهای تاسوعا و عاشورا که جلوه‌گاه ایثار و از خود گذشتگی در پهنه تاریخ شد، عرصه عشق، شور، شعور و فریاد حق طلبی است. جغرافیای کربلا در واقعه حیرت انگیز عاشورا، میدان‌گاه نمایش پیکار حق و باطل و حماسه پرشکوه جانبازی و شهادت طلبی است.
واقعه عاشورا نه تنها قیامی سراسر معرفت، آگاهی و مملو از حماسه‌های آموزنده بلکه حقیقتی ماندگار و روشنی بخش برای ضمیرهای حقیقت‌جو است تا با درس آموزی از این رویداد ماندگار تاریخی که همچون کهکشانی از نور و روشنی بر عالم گسترده شده، سعادت ابدی را درک کنند.  
حضرت امام حسین(ع) قیام کرد تا دین خدا زنده بماند، معروف‌ها جاری و منکرها زدوده شود، حق و حقیقت زنده بماند و فروغ عدالت در اعصار جاودان گردد.
ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها و توسلات در این ایام حزن انگیز، از درگاه خداوند متعال برای آحاد مردم شریف میهن اسلامی سلامت و سعادت و برای کشور عزیزمان تعالی و پیشرفت مسألت می نمایم.


                                                                                                                                                                                                                            اسماعیل لله‌گانی

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود