امروز: جمعه، 7 مهر 1402
03/18 1393

ایران و جهان- دکتر علی صالح آبادی رییس سازمان بورس، در برنامه افتتاحیه  هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ضمن تشکر از حضور مقامات ارشد کشوری در این مراسم، این حضور را ناشی از اهمیت دولت به بازار سرمایه و بازار مالی دانست. در این مراسم که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر اقتصاد، رییس بانک مرکزی، رییس بیمه مرکزی و مدیران و مسولان ارشد بازار سرمایه در حال برگزاری است، علی صالح آبادی رییس سازمان بورس به عنوان اولین سخنران به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش ایران و جهان، سخنگوی سازمان بورس در این مراسم گفت: دولت برای بازار سرمایه و صنعت مالی درکشور اهمیت وی�?ه ای قائل است و برگزاری چنین نمایشگاهی در این سطح حکایت از این اهمیت وی�?ه دارد.

صالح آبادی افزود: نمایشگاه امسال درابعاد مختلف به لحاظ مشارکت کنندگان داخلی و خارجی، فضای نمایشگاه رشد قابل ملاحظه ای داشته و با استقبال پرشور و گسترده ای مواجه بوده است.

رییس سازمان بورس این نمایشگاه را نمایشگاه صنعت مالی عنوان کرد و ادامه داد: این نمایشگاه صنعت مالی کشور است و تنها به بازار سرمایه اختصاص ندارد. صالح آبادی افزود: حضور اکثر بانک ها، بیمه ها، شرکت های سرمایه گذاری، تامین سرمایه ها، شرکت های کارگزاری، همچنین کشورهای خارجی نشانگر این است که نمایشگاه امسال، بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی در خاورمیانه محسوب می شود.

صالح آبادی هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه را معرفی دستاوردهای صنعت مالی عنوان کرد و افزود: هدف اصلی معرفی آخرین دستاوردهای صنعت مالی به ارتباط دوسویه ارکان مالی و مردم است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود