امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
03/28 1393

ایران و جهان- اولین جلسه رییس سازمان بورس با مدیران عامل 27کارگزاری پس از پایان معاملات امروز بازار، در سازمان بورس برگزار می شود.

به گزارش ایران و جهان، یک منبع آگاه گفت: امروز جلسه سخنگوی سازمان بورس به همراه برخی مدیران ارشد سازمان با مدیران عامل حدود 27کارگزاری برگزار می شود. گفته می شود که شرایط کنونی بازار پس از ثبت کاهش های متوالی شاخص همچنین ابهامات صنایع مختلف عامل اصلی برگزاری این جلسه بوده است. پس از دیدار نوروزی علی صالح آبادی با مدیران کارگزاری ها، در سال 93 این اولین بار است که رییس سازمان بورس در خصوص وضعیت بازار با فعالان این حوزه جلسه برگزار می کند.

علی صالح آبادی پیش از این نیز جلسه ای با مدیران سرمایه گذاری ها و هلدینگ ها، در خصوص وضعیت بازار و ابهامات صنایع مختلف برگزار کرده بود. یک منبع آگاه گفت: جلسه امروز رییس سازمان بورس با کارگزاران به پیشنهاد میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران بوده است. 

گفته می شود در این جلسه، صالح آبادی رییس سازمان بورس، میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران، عربی معاون نظارت بر ناشران بورس، خواجه نصیر مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس با 27مدیر عامل کارگزاری شرکت دارند.

این جلسه قرار است که بدون حضور خبرنگاران ساعت 13.30برگزار شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود