امروز: پنجشنبه، 16 تیر 1401
12/25 1399

گروه تالار- کارگزاری بورس بیمه ایران در بهمن‌ماه سال جاری با جهش بی‌سابقه به رتبه دهم معاملات آتی در بین کارگزاری‌های برتر دست یافت.

به گزارش روابط عمومی کارگزاری بورس بیمه ایران، در جدیدترین آمار منتشرشده از سوی کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار تهران در بهمن‌ماه 1399، کارگزاری بورس بیمه ایران موفق شد رتبه خود در معاملات آتی را طی 5 ماه اخیر از جایگاه 25 ام به 10 ام ارتقا ببخشد که این مهم با بهره‌مندی از تیم متخصص در حوزه بازار سرمایه، استفاده از روش‌های نوین بازاریابی و اعتماد شهروندان حاصل شده است.

از سوی دیگر فعالیت در معاملات آتی و کسب موفقیت در آن نیازمند آشنایی مناسب با این بازار است. کارگزاری بورس بیمه ایران با برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه قصد دارد پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود را تداوم ببخشد. حضور در دوره آنلاین «آشنایی با قراردادهای آتی نقره در بورس کالا» که به شکل رایگان در کارگزاری بورس بیمه ایران برگزار می‌شود، می‌تواند به مشتریان کمک کند تا با استفاده از ابزارهای لازم، در روندهای نزولی هم امکان کسب سود را داشته باشند و همچنین با بهره‌مندی از اهرم مالی، کسب بازدهی‌های بالا را در معاملات آتی نقره در دسترس خود ببینند. مشتریان برای شرکت در این دوره می‌توانند از لینک زیر استفاده کنند:

 https://b2n.ir/a96609

لینک کانال آتی کارگزاری بورس بیمه ایران

https://t.me/Future_boursebimehiran

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود