امروز: یکشنبه، 5 تیر 1401
12/28 1399

گروه سایبان-  مدیرعامل بیمه ملت، طی گزارشی از عملکرد شرکت و ارائه موفقیت‌ها و دستاوردهای سال 99، از ورود بیمه ملت به باشگاه 2000 میلیاردی‌ها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت؛ دکتر دلفراز، این موفقیت را نتیجه کار گروهی، تلاش، همدلی و جدیت همه‌جانبه کارکنان و شبکه فروش بیمه ملت دانست و افزود: کارنامه یکساله بیمه ملت، حاصل اطمینان و حسن انتخاب بیمه‌گزاران در پی تلاش‌های بی‌وقفه در گذر از فرازها و فرودها با برنامه‌ریزی کلان در سطوح مدیریتی، اعتماد سهامداران، همدلی و آینده‌نگری هیات‌مدیره، تلاش همکاران در تمامی بخش‌ها و همت بلند شبکه فروش و نمایندگان بوده است.


مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به ترکیب پورتفوی 57 درصدی بیمه شخص ثالث و درمان صنعت بیمه در سال گذشته اظهار کرد: ترکیب پورتفوی ثالث و درمان که به صورت عمومی در صنعت بیمه، بیشترین سهم را در پورتفو و خسارت شرکت‌های بیمه دارد، در پرتفوی بیمه ملت نسبت به صنعت کمتر بوده که نمایانگر عملکرد مناسب بیمه ملت در ایجاد ترکیب پرتفوی متوازن و حفظاصول مدیریت ریسک است.

وی در همین خصوص ادامه داد: این ترکیب در بیمه ملت در سال گذشته 44.8 درصد بوده و در سال جاری با توجه به ارجحیت کیفیت بیمه‌های صادرهبه کمیت آنها و اولویت دادن به رشته‌های سودآور، به 41.5 درصد کاهش یافته است. 


دلفراز پای‌بندی به اخلاق حرفه‌ای و نرخ‌گذاری فنی، و همچنین نگاهآینده‌نگر به فرایند بیمه‌گری را به عنوان اصول بنیادین عملکرد شرکت ذکر کردو افزود: با وجود رعایت اصول مدیریت ریسک و بهبود ترکیب پرتفو، میزان حق‌بیمه تولیدی سال 99 به نسبت مدت مشابه در سال گذشته، بیش از 42 درصد رشد را نشان می‌دهد. 

مدیرعامل بیمه ملت، همچنین به افزایش سرمایه 1050 درصدی شرکت با مهر تأیید فوری حسابرس و بازرس قانونی اشاره کرد و گفت: به زودی بیمه ملت به عنوان بزرگترین شرکت بیمه خصوصی کشور شناخته می‌شود.

گفتنی است نشست هم‌اندیشی معاونان و مدیران بیمه ملت روز چهارشنبه 27 اسفند‌ماه 99 با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود