امروز: یکشنبه، 23 مرداد 1401
12/19 1399

گروه سایبان - شرکت بیمه نوین در ٩ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته، موفق شد ضریب خسارت خود را به میزان ١٥ درصد کاهش دهد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین، بر اساس گزارش‌­های موجود از ٩ماه نخست سال جاری صنعت بیمه، بیمه نوین موفق شده است تا ضریب خسارت خود را به میزان ١٥ درصد کاهش دهد.

بر همین اساس این شرکت بیمه‌ای در ١١ ماه نخست سال جاری١٢.٤٩٣.٦١٣ میلیون ریال حق بیمه تولید کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته  به ٤٠درصد رشد دست یافته است. بیمه نوین از ابتدای سال ٩٨ تا پایان ماه یازدهم سال گذشته، ٨.٩١٢.٣٣٨ میلیون ریال حق بیمه تولید کرده بود.

همچنین شرکت بیمه نوین توانسته است با به‌کارگیری روش‌­های جدید بازاریابی، طراحی محصولات بیمه­‌ای بر اساس نیاز روز بازار و رعایت اصول مشتری مداری به رشد قابل توجهی در تعداد بیمه نامه صادره دست یابد و در مدت ١١ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ٢٨درصد رشد در تعداد بیمه نامه صادره داشته است.

گفتنی است؛ مدیریت بهینه ریسک، رعایت ترکیب بهینه سبد پرتفوی بیمه‌ه­ای و سرمایه‌گذاری مناسب از جمله اهداف بیمه نوین است که در سال­‌های گذشته تحقق یافته است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود