امروز: یکشنبه، 6 فروردین 1402
12/10 1399

گروه سایبان- تندیس بلورین همایش تعالی به یک کارگزاری بیمه رسید.


به گزارش روابط عمومی کارگزاری بیمه سایپا، این شرکت در هجدهمین همایش تعالی سازمانی با حضور سازمان های سرآمد ایرانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی که برگزار گردید مفتخر به دریافت" تندیس بلورین" در حوزه خدمات  گردید.


در مراسم تجلیل از برگزیدگان دو سطح تندیس و تقدیرنامه جایزه ملی تعالی سازمانی که با حضور مقامات، مسئولین و مدیران ارشد شرکت های سرآمد ایرانی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بصورت محدود در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، در بخش خدمات و در سطح سازمان هاي بزرگ در بازه امتیازی ۴۵۰ تا ۵۰۰ نیز «شركت كارگزاري رسمي بيمه سايپا» و «شرکت ارتباطات سیار ایران» به کسب تندیس بلورین سال ۹۹ جایزه ملی تعالی سازمانی نائل شدند.

در این همایش محسن صالحی نیا معاون وزیر و  رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) طی سخنانی محورهای مورد انتظار از سازمان های متعالی را بر شمرد.

وی حرکت در مسیر تعالی از طریق پایداری و نوآوری در پدیده های نوظهور به ویژه در شرایط همه گیری کرونا و روش های اتخاذ تصمیم در این شرایط و همچنین، الگو برداری از سازمان های موفق بین المللی و داخلی در جهت تدوین مدل سازمانی و اتخاذ استراتژی های مناسب را از جمله این محورها عنوان کرد.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود