امروز: شنبه، 5 فروردین 1402
12/5 1399

مریم کائید  - روزهای مهم پایین سال با انتخابات حساس اعضای هیات مدیره در برخی شرکت های بیمه ای همراه شده است.

از شرکت های بیمه ای خبر می رسد که امروز جلسه انتخاب اعضای هیات مدیره بیمه نوین برگزار شده است و در این حسین جلسه کریم خان زند، عیسی شهسوار خجسته، رضا ایرانی تبار و جواد گیوه چین و آرام رشیدی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره این شرکت بیمه ای انتخاب شده اند.همچنین محسن احسانی و کامبیز شاهرودی اعضای علی البدل این هیات مدیره هستند.

از سوی دیگر بیمه آرمان 17 اسفند ماه نیز جلسه مجمع خود را برگزار خواهدکرد . برخی کاندیدای هیات مدیره این شرکت با ترکیب پیشین متفاوت هستند . پیش از این رازپول در خبری عنوان کرده بود که بیمه مرکزی صلاحیت کامبیز پیکارجو، حمیدرضا امیرحسنخانی و قلی پور را از هیات مدیره فعلی برای عضویت در هیات مدیره تائید کرده است.


از سوی دیگر از آقابابایی به عنوان یکی دیگر از مدیرانی که می تواند در ترکیب هیات مدیره جای بگیرد نام برده می شود.


بیمه دی نیز در خبری اعلام کرده است 16 اسفند ماه جلسه انتخابات اعضای هیات مدیره را برگزار می کند.

پیچیده تر شدن مناسبات در بیمه کارآفرین نیز برگزاری انتخابات هیات مدیره را که ظاهرا در سال آینده خواهد بود در موضع حساسی قرار داده است.

بیمه میهن نیز از جمله شرکت هایی است که به نظر می رسد باید انتظار برگزاری مجمع و انتخابات هیات مدیره در آن داشت . بر اساس اطلاعات مندرج در سایت کدال آخرین مجمع برای انتخاب اعضای هیات مدیره این شرکت بیمه ای در سال 1397 برگزار شده است. ظاهرا مدت زمان دوسال اعضای هیات مدیره فعلی به پایان رسیده است و دلیل تعلل معرفی نفرات جدید از سوی سهام دار برای عضویت در هیات مدیره معلوم نیست. اما آیا بیمه مرکزی نباید نسبت به وضعیت مدیریتی شرکت های دارای زیان انباشته حساس باشد؟ چرا در حالی که مدیرعامل این شرکت بیمه ای از بیمه مرکزی به این نهاد آمده اما هنوز اقدامات لازم در این زمینه صورت نگرفته است؟ 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود