امروز: پنجشنبه، 16 تیر 1401
11/20 1399

گروه سایبان- آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز، صبح امروزبا حضور معاونان، مدیران، جمعی از کارکنان ونمایندگان بیمه ملت در هتل پارس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، دکتر دلفراز، امروزدر آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز  به صورت آنلاین حضور یافت و به زبان شیرین آذری به حاضرانِ این مراسم خوش آمد گفت.

مدیرعامل بیمه ملت گفت: در سالی که به انتهای آن نزدیکمی‌شویم بیمه ملت روزهای خوبی را پشت سر گذاشته و همدلی در بین کارکنان و شبکه فروش شرکت، نمونه یک همکاریهمه‌جانبه است که افزایش پورتفوی با کیفیت را در بیمه ملت به همراه داشته است.

وی با اشاره به این‌که ترکیب بیمه‌شخص‌ثالث و بیمه درمان جمعا  کمتر از 40 درصد پورتفوی بیمه ملت را به خود اختصاصداده است که این امر، سبب می‌شود بیمه ملت پورتفوی مطلوبی راجذب کند و نشان‌دهنده کیفیت پورتفوی بیمه ملت است.

دکتر دلفراز برنامه استراتژیک و سوددهی شرکت را مدنظرقرار داد و افزود: در بیمه ملت با پشت سر گذاشتن یک سال طلایی، به زودی از مرز پورتفوی 2000 میلیارد تومان عبورخواهیم کرد.

مدیرعامل بیمه ملت از افتتاح ۶ شعبه بیمه ملت طی امسال وسال آتی خبر داد و گفت: مزیت رقابتی بیمه ملت در ارائه خدمات مناسب و پرداخت خسارت به موقع است.

وی با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گزارانادامه داد: بیمه‌گزاران برای انجام امور بیمه‌ای خود، شرکتبیمه‌ای را انتخاب می‌کنند که در صدور بیمه‌نامه و پرداختخسارت بهینه عمل کند و این مهم، مزیت رقابتی برای بیمه ملتاست.

دکتر دلفراز با اشاره به افتتاح شعبه بیمه ملت در تبریز بیانکرد: جای بیمه ملت در این استان خالی بود و امیدواریم بتوانیم با توجه به این‌که آینده صنعت بیمه به سمت دیجیتالی‌شدن وارائه خدمات آنلاین است؛ از طریق فروش بیمه‌نامه آنلاین سهم بیشتری در پورتفوی این استان داشته باشیم.

وی تفاوت ذائقه مشتریان را مدنظر قرار داد و افزود: نسلجدید، به دنبال دریافت خدمات آنلاین بوده و نسلی هستند که بافین‌تک‌ها آشنایی بیشتری دارند و صنعت بیمه راهی ندارد جزاین‌که به صورت برخط و آنلاین خدمات خود را ارائه دهد.

*

بهروز اسدنژاد، رییس هیات‌مدیره بیمه ملت:  فروشبیمه یک شغل قابل افتخار است

بهروز اسدنژاد در آیین گشایش شعبه تبریز بیمه ملت، با ایرادسخنرانی به زبان ترکی در ابتدای مراسم، گفت: بنای قرارداد در شرکت‌های بیمه، درستی وراستی است چرا که صنعت بیمه به دنبال آرامش و سلامتاست.

رییس هیات‌مدیره بیمه ملت، بیمه‌گری و فروش بیمه را یک شغل قابل افتخار دانست و بیان کرد: از همین‌جا با هم وعدهمی‌گذاریم که سال آینده در همین ایام؛ افزایش پرتفوی مطلوب ونه به هرقیمتی را جشن بگیریم. 

اسدنژاد در همین خصوص افزود: معتقدم حضور متوالی 9 ساله بیمه ملت در بالاترین سطح توانگری مالی به دلیل همکاریو همراهی‌های نمایندگان بوده و نه فروش بیمه به هر قیمتی.

رییس هیات‌مدیره بیمه ملت در پایان سخنان خود بیان کرد: امیدوارم با بازاریابی هوشمند شعبه آذربایجان‌شرقی در سالآینده جزو شعبه‌های برتر بیمه ملت باشد.

گفتنی است؛ در آیین افتتاح شعبه بیمه ملت در تبریز، تعدادیاز معاونان، مدیران، کارکنان و جمعی از نمایندگان بیمه ملت حضور داشتند.

*پیمان قربانی مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران بیمه ملت: در ارتقای جایگاه بیمه ملت در صنعت بیمه می ‌کوشیم

مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران بیمه ملت نیز دربخش دیگری از این مراسم گفت: سهم صنعت بیمه در استان آذربایجان شرقی و اردبیل در 2 سال گذشته حدود 3.8 درصدبوده که  بیمه ملت 7 درصد از آن را به خود اختصاص دادهاست.

پیمان قربانی با اشاره به این‌که جایگاه بیمه ملت در صنعتبیمه بیان کرد: امیدواریم با همکاری شبکه فروش فعال بیمه ملتدر این استان، سهم بسزایی در افزایش آسایش و آرامش مردمجامعه و به تبع آن ارتقای جایگاه بیمه ملت در صنعت بیمهداشته باشیم.

 

گفتنی است؛ آیین گشایش شعبه بیمه ملت در تبریز روزدوشنبه 20 بهمن 99 با حضور تعدادی از معاونان و مدیرانبیمه ملت، چند تن از مسئولان استانی، کارکنان و جمعی ازنمایندگان بیمه ملت در این استان در هتل پارس تبریز برگزارشد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود