امروز: پنجشنبه، 16 تیر 1401
11/9 1399

گروه سایبان - برخی منابع خبری اذعان دارند که  نظر «علی صلاحی نژاد» که با حکم «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه ملت برکنار شد، قرار است در یک شرکت بیمه ای به عنوان هیات مدیره معرفی شود.


بهمن ماه سال گذشته بود که خبرگزاری ایسنا از قول شریعتمداری وزیر رفاه که در آیین معارفه «اکبر افتخاری» مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری که با حضور معاون رفاه اجتماعی، معاون امور اقتصادی و مدیران کل این وزارتخانه، سرپرست پیشین و رئیس هیات مدیره، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد، اذعان کرد که مدیرعامل یکی از شرکت های زیرمجموعه را برکنار کرده است. او دلیل این برکناری را دریافت حقوق بیشتر از میزان تعیین شده دانست و عدم رعایت مقررات را دلیل این برکناری عنوان کرد.(با کلیک روی متن خبر مربوطه را مشاهده کنید)

مدیری که شریعتمداری با ادامه حضورش در شرکت های زیر مجموعه مخالفت کرده بود، مدیرعامل بیمه ملت بود.


یک سال پس از این واقعه اما حالا از گوشه و کنار خبر می رسد که صلاحی نژاد مدیرعامل پیشین بیمه ملت که نویسنده کتاب «تخلف و تقلب در صنعت بیمه» نیز هست ظاهرا قرار است پس از این خداحافظی تاریخی دوباره به صنعت بازگردد.


هنوز صنعت بیمه این حواشی را از یاد نبرده بود که رئیس کل بیمه مرکزی در انشای حکم مواردی را به مدیرعامل بعدی بیمه ملت در خصوص رویدادهای گذشته متذکر شد. این حکم نیز بر روی خروجی تلگرام بیمه مرکزی نیز قرار گرفت.


سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در ذیل حکم اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت  که پس از صلاحی نژاد به این شرکت پیوست تلویحا به مشکلات بیمه ملت در دوره گذشته اذعان دارد و از او خواسته است تا به این موارد سروسامان دهد. سلیمانی به دلفراز دستور داده است تا با «پیشگیری از بروز تخلفات در شرکت و رفع تخلفات نظارتی اعلام شده، پیگیری جدّی جهت وصول و تعیین تکلیف مطالبات شرکت » داشته باشد.

 

لازم به اشاره است که نام صلاحی نژاد در فهرست موسسین بیمه جدید التاسیس پردیس که گفته می شود مسعود حجاریان امور مقدماتی آنرا پیش می برد دیده می شود.
.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود