امروز: جمعه، 19 خرداد 1402
09/25 1399

گروه سایبان - گرامی‌داشت جان‌باختگان صنعت بیمه بر اثر ابتلا به کرونا، معرفی و تجلیل از چهره ماندگار صنعت بیمه، معرفی و تجلیل از کتب سال صنعت بیمه در بخش ترجمه و تالیف و تقدیر از کارمندان نمونه و مدیران شایسته صنعت بیمه در سال 99 در اولین روز همایش بیمه و توسعه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در اولین روز از همایش ملی بیمه و توسعه، مراسم معرفی و تقدیر از کارمند و مدیر شایسته صنعت بیمه برگزار و به صورت زنده از سایت همایش بیمه و توسعه پخش شد. در این مراسم 10 نفر از مدیران نمونه و 10 نفر از کارمندان شایسته صنعت بیمه معرفی شده و مدیران و کارمندان نمونه حاضر در جلسه تندیس افتخار خود را دریافت کردند.

در این رویداد سارا ابوطالبی از شرکت بیمه البرز، وحید باقری تجریشی و یوسف محمدصفت رودسری از شرکت بیمه ایران، راضیه بنی‌هاشم از شرکت بیمه پاسارگاد، زهرا برزگر از شرکت بیمه سامان، سحر بزرگ‌نیا از شرکت بیمه کوثر، مهدی محمدی گازدار از شرکت بیمه معلم، وحیدرضا فراهانی از پژوهشکده بیمه، فرزانه محمدحسین از شرکت بیمه دانا و فاطمه رزاقی از شرکت بیمه ملت به عنوان کارمندان نمونه صنعت بیمه معرفی شدند.

همایش بیمه و توسعه از روز شنبه 22 آذرماه تا چهارشنبه 26 آذرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود