امروز: پنج شنبه، 16 آذر 1402
08/26 1399

گروه سایبان - رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه دیداری را با دبیرکل سندیکای بیمه گران داشته است که این دیدار بیشتر حول محور تعریف و تمجید از عملکرد دبیرکل بوده است. اما آیا محور دیدار این دو قطب صنعت بیمه و هیات همراه مرور تعارفات روزمره در شرایط کرونا است؟


به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر غلامرضا سلیمانی روز دوشنبه در جریان بازدید از سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به اینکه از زمان انتخاب دکتر سیدمحمد کریمی به دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران، در صنعت بیمه حرکت خوبی آغاز شده است، افزود: دکتر کریمی دارای دو خصیصه مطلوب آشنایی با صنعت بیمه و فعال بودن است که این دو مورد باعث ارتقای جایگاه سندیکا شده است.


وی با ابراز رضایت از فعالیت مناسب کمیسیون ها و کارگروه های مختلف سندیکا در دوره جدید ادامه داد: هر فردی که مسئولیتی در هر سازمانی قبول می کند باید با فعالیت خود به عنوان مدیر، آن بنگاه را به شکوفایی برساند که دکتر کریمی باعث شکوفایی سندیکا و به تبع آن صنعت بیمه نسبت به گذشته شده است.


رییس شوای عالی بیمه یکی از موارد عدم نتیجه گیری در مجموعه های مدیریتی را ناهماهنگی در آن مجموعه دانست و تصریح کرد: مدیریت مجموعه بسیار مهم است که این موضوع به شخصیت فردی که مدیریت مجموعه را می پذیرد، بستگی دارد.


دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران نیز با ابراز خوشحالی از حضور رییس کل بیمه مرکزی در سندیکای بیمه گران ایران خاطر نشان کرد: پیشرفت های مجموعه سندیکا از لطف خداوند و محبت و همراهی رییس کل محترم، هیئت محترم عامل و مدیران گرامی ستادی بیمه مرکزی  و مجموعه مدیران عامل محترم شرکتهای بیمه بوده که سرمایه عظیمی برای سندیکا است.


وی با ابراز تشکر از نگاه مثبت رییس کل بیمه مرکزی به صنعت بیمه و سندیکای بیمه گران ایران، افزود: هربار که گره و مشکلی در صنعت ایجاد می شود، رییس کل محترم با کمال اشتیاق برای حل موضوع پیش قدم شده که این کار باعث نتیجه گیری در صنعت بیمه خواهد شد.


وی عامل مدیریت را از مهمترین عوامل توسعه و پیشرفت هر مجموعه عنوان کرد و گفت: زنجیره مدیریت در یک مجموعه باید با هم کار کنند که در صنعت بیمه نیز با هدایت و راهبری خوب رییس کل محترم، این مهم در مسیر تحقق قرار گرفته است.
در این دیدار امینی معاون نظارت، قاسمی مدیرکل حوزه ریاست، فیروزپور مدیرکل بازرسی، ترکاشوند مدیرکل حراست بیمه مرکزی و مدیران سندیکای بیمه گران ایران حضور داشتند.


این دوقطب صنعت بیمه در حالی به افتخارات مدیریتی یکدیگر اذعان دارند که شبکه فروش بیش از 80 هزار نفری درگیر شرایط اقتصادی کرونا و بخشنامه 11.3 سازمان تامی اجتماعی است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود