امروز: دوشنبه، 2 خرداد 1401
02/29 1395

گروه سایبان - مدیر عامل بانک تجارت از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو، امروز محمد ابراهیم مقدم مدیر عامل بانک تجارت، رستمی معاون بانک تجارت و رئیس هیات مدیره بیمه تجارت نو، مرادی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان و فاضلی رئیس اداره سرمایه گذاری بانک تجارت از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کردو طی نشستی با مدیران ستادی این شرکت سیاستهای بانک تجارت در نحوه تعامل و همکاری بین طرفین را مورد بحث قرار دادند.

مقدم ضمن اظهار خرسندی از آغاز به کار شرکت بیمه تجارت نو اظهار داشت: سیاست اصلی بانک حمایت جدی از بیمه تجارت نو جهت دستیابی به جایگاهی مناسب در صنعت بیمه کشور است و در این مسیر مجموعه مدیران و کارکنان بانک از هیچگونه حمایت و پشتیبانی دریغ نخواهند نمود.

وی افزود: وجود ۲۰۰۰ شعبه و ۳۰۰۰۰ کارمند بانک تجارت ظرفیت بسیار بالایی را جهت دستیابی به اهداف مد نظر برای شرکت بیمه تجارت نو فراهم آورده است و لازم است در این خصوص تعاملات بسیار نزدیک و سازنده ای بین بانک و بیمه شکل گیرد و با توجه به اینکه ۳۴ درصد سهام شرکت بیمه تجارت نو متعلق به کارکنان بانک تجارت است تمامی همکاران بانک تجارت، بیمه تجارت را متعلق به خود می دانند.

انتظار بانک این است که بیمه تجارت نو تمامی نیازهای بیمه ای بانک تجارت، کارکنان و مشتریان این بانک را شناسایی نموده و در جهت شناساندن پوشش های بیمه ای به جامعه گام بردارد و محصولات بیمه ای جدید و متناسب با درامد اقشار مختلف جامعه را به طور شایسته ارائه نماید. ارائه طرح های بیمه ای نو همانند بیمه های اعتباری، تضامین و تسهیلات یکی از نیازهای امروز بنگاه­های پولی و مالی است که باید در این خصوص نیز اقدامات شایسته ای صورت پذیرد.

وی در پایان ضمن تشکر از تلاشهای انجام شده در اخذ پروانه فعالیت و راه اندازی شرکت و تقدیر از برگزیدن مدیران جوان و شایسته بیان داشتند، از مدیران و کارکنان بیمه تجارت انتظار دارم با تلاش، فعالیت و تخصص شرکتی بسازند که در صنعت بیمه نمونه باشد و مردم این شرکت را به عنوان یک شرکت بیمه حرفه ای، خدمت رسان و متعهد بشناسند و به عنوان تکیه گاه خود انتخاب نمایند.

عباس زادگان مدیر عامل بیمه تجارت نو ضمن تشکر از تشریف فرمایی مقدم و حمایت های ایشان اظهار داشتند، بیمه تجارت نو با هدف ایجاد تغییر و نوآفرینی در صنعت بیمه آغاز به کار نموده است لیکن در ابتدا نیاز بود بسترهای ارائه خدمات بیمه ای متعارف در شرکت فراهم گردد و در حال حاضر تمامی محصولات بیمه ای مورد نیاز مشتریان در این شرکت قابل ارائه می باشد.

عباس زادگان ارائه خدمات با کیفیت به بیمه گذاران مخصوصا در حوزه پرداخت خسارت را از اهداف اصلی این شرکت دانستند.

در ادامه رستمی رئیس هیات مدیره بیمه تجارت نو ضمن تبریک روز جوان به کارکنان شرکت، بیان نمودند بیمه تجارت نو با حمایت ها و تدابیر جناب آقای مقدم در حال حاضر با بیشترین سرمایه اولیه ثبت شده در بین شرکت های بیمه، بهترین ترکیب سهامداران را دارا می باشد و این ویژگی شرایط را برای رشد سریع و موثر بیمه تجارت نو فراهم نموده است.

وی فعالیت در حوزه بانک بیمه، بیمه های انرژی و بیمه های زندگی را از اهداف مورد نظر برای بیمه تجارت نو دانستند و بیان کرد : باورمان بر این است که با همکاری مناسب سهامداران بتوانیم در چند سال آینده جزو شرکت های بیمه برتر کشور باشیم.

همچنین در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص همکاری های موثر بانک-بیمه بر تسریع انتقال پرتفوی بانک تجارت به شرکت بیمه تجارت نو تاکید شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود