امروز: دوشنبه، 24 مرداد 1401
05/31 1399

گروه سایبان - نظری خانقاه و صمدی به عنوان نمایندگان ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی بیمه انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در جریان نشست علنی مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس سیدغنی نظری خانقاه نماینده مردم خلخال و کوثر و صمدالله محمدی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه را به عنوان دو عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در  شورای عالی آموزش بیمه انتخاب کردند.
گفتنی است در این جلسه از مجموع 169 رأی ماخوذه، نظری خانقاه با کسب 130 رأی و محمدی با 105 رأی به عنوان عضو ناظر در این شورا معرفی شدند.
سیدغنی نظری خانقاه متولد ۱۳۵۴ خلخال بوده و فارغ‌التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه اصفهان، لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور و فوق لیسانس زبان و ادبیات عرب از دانشگاه تهران و فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه پیام نور است.
وی که هم‌اکنون دانشجوی دکتری حقوق است، پیش از این علاوه بر تدریس در مراکز دانشگاهی، مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و معاون فرهنگی و هنری و نیز معاون اداری و مالی این اداره کل بوده است.
نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد در استان اردبیل، مشاور رییس و مدیرکل حراست دانشگاه‌های پیام نور استان اردبیل، معاون اداری، مالی، فرهنگی و دانشجویی و نیز معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان اردبیل از جمله سوابق اجرایی او در سال های گذشته بوده است.
وی در انتخابات دوره یازدهم توانست با کسب ۲۲ هزار و ۶۹۸ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۹۵۰ رای ماخوذه، از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر استان اردبیل به خانه ملت راه یابد.
همچنین دیگر ناظر مجلس یازدهم در شورای عالی بیمه، صمدالله محمدی متولد ۱۳۴۸ و دارای فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی است.
می توان از سوابق اجرایی محمدی به مسئول امور تربیتی اداره آموزش و پرورش ارزوئیه، بخشدار ارزوئیه، رئیس آموزش و پرورش شهداد و رئیس اداره تعاون امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش کرمان اشاره کرد.
وی نیز با کسب ۱۸ هزار و ۲ رای از مجموع ۵۸ هزار و ۷۴۸ رای ماخوذه، از حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه از استان کرمان انتخاب شد و به مجلس راه یافت.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود