امروز: چهارشنبه، 29 دی 1400
05/19 1399

گروه سایبان- بیمه ملت، طی نامه ای از شرکت های تحت پوشش در منطقه بیروت دلجویی کرد.

در پی انفجار مهیب بیروت پایتخت لبنان در روز سه شنبه، با توجه به همکاری های صمیمانه و نزدیک بیمه ملت با شرکت های بیمه ایکشور لبنان، مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت طی نامه ای از شرکت های آن منطقه دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بیمه اتکایی بیمه ملت، در این نامه ضمن دلجویی و آرزوی سلامتی برای کلیه پرسنل شرکت های مذکور برای هرگونه همکاری به این شرکت ها در صورت نیاز، اعلام آمادگی کرد.

 

بر اساس این گزارش، در پاسخ های دریافتی از سوی این شرکت ها، ضمن قدردانی از حسن نیت بیمه ملت، خوشبختانه بیانگر سلامت کارکنان آنان بود.

 

گفتنی است؛ شرکت بیمه ملت به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور پس از اخذ مجوز قبولی از بیمه مرکزی در سال 1384 با تکیه بر تجربه و دانش کارشناسی، زیر ساخت های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین سرمایه پرداخت شده بالا، نقش مهم و تاثیرگذاری در بازار بیمه اتکایی کشور و ارائه پوشش اتکایی برای شرکت های بزرگی همچون ایران ایر، شرکت ملی نفت، کشتی رانی جمهوری اسلامی، مپنا و ... داشته است.

 

بیمه ملت با به کارگیری جدیدترین سیستم های اتکایی و با تکیه بر سیستم مدیریت ریسک و ارائه خدمات دانش محور، سریع و بلند مدت، برای مشتریان شرکت و سهامداران خود ارزش افزوده ایجاد میکند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود