امروز: جمعه، 15 مهر 1401
04/17 1399

گروه سایبان - سود پایه هر سهم سرمد در سال گذشته نیز به 340 تومان رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی کاتب،‌ درباره برگزاری مجمع عمومی سال 98 بیمه سرمد و گزارش عملکرد این شرکت گفت: ما در سال 98 عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتیم و توانستیم در بخش حق بیمه تولیدی، رکورد خوبی را به جای بگذاریم و به عدد 965 میلیارد تومان حق بیمه برسیم که نسبت به سال گذشته 64 درصد رشد داشتیم.


کاتب که امسال برای دومین بار ریاست مجمع عمومی بیمه سرمد را بر عهده داشت، گفت: سرانه حق بیمه‌ تولیدی شرکت در سال 98 به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید و و هم‌چنین سرمد توانست سهم خود را از بازار بیمه کشور به 1.6 درصد برساند. در بخش سرمایه‌گذاری نیز بازده شرکت در سال گذشته 256 درصد بود در حالی‌که متوسط بازده بازار 186 درصد بود.


وی سرانه سودآوری بیمه سرمد در سال 98 را نیز 140 میلیون تومان بود اعلام کرد و افزود: سود پایه هر سهم سرمد در سال گذشته نیز به 340 تومان رسید.


کاتب موفقیت‌های بیمه سرمد در سال 98 را حاصل تلاش و زحمات تمامی همکاران خود در شرکت دانست و گفت: این موفقیت‌ها یک اتفاق نبوده است. موفقیت‌های سرمد با تکیه بر تخصص، تلاش و تعهد نیروهای سازمان محقق شده و در سال 99 هم این موفقیت‌ها ادامه دارد. ما در سه ماهه اول سال 99 در بخش‌های مختلف رشد قابل توجهی داشته‌ایم و به عنوان مثال سهام شرکت در سه ماه ابتدایی سال 99 نسبت به مشابه سال گذشته 340 درصد رشد داشته است.


رئیس مجمع عمومی بیمه سرمد، درباره عملکرد این شرکت در سال 99 گفت: در سه ماه نخست سال، سهم بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری افزایش یافت و به 30 درصد رسید که در کنار کاهش سهم بیمه‌های ثالث و درمان به 32 درصد، یک موفقیت بزرگ برای شرکت است.


کاتب با تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان سرمد گفت: همه پرسنل سرمد از مدیران و کارشناسان گرفته تا نیروهای خدماتی و تمامی کارمندان در این سال‌ها زحمات زیادی کشیده‌اند که بیمه سرمد امروز در قله رفیع پرتفوی هزار میلیاردی قرار گرفته است. رسیدن به این جایگاه بدون تلاش و همکاری پرسنل سرمد میسر نبود و من از همه همکارانم در بیمه سرمد تشکر می‌کنم که دستیابی به اهداف بلند سازمان را محقق کردند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود