امروز: جمعه، 15 مهر 1401
04/21 1399


گروه سایبان - منطقه آزاد ماکو با برخورداری از ظرفیت های اقتصادی قابل توجه و امکانات زیربنایی مناسب، فرصت های قابل توجهی را پیش روی سرمایه گذاران فراهم کرده است که این ظرفیت می تواند فرصت مناسبی برای گسترش همکاری های بین صنعت بیمه و مناطق آزاد فراهم کند. از این رو مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین در دومین سفر خود به مناطق آزاد کشور، طی سفر به ماکو با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به دیدار و گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، دکتر داریوش محمدی ضمن بیان اهم فعالیتهای این شرکت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان بزرگترین و قوی ترین شرکت بیمه مناطق آزاد کشور، بر توسعه و بهبود ارائه خدمات متنوع بیمه ای در این مناطق تاکید کرد.

وی اظهار داشت : بیمه ایران معین با رویکردی متفاوت و ارائه طرح های نوین بیمه ای آمادگی دارد بهترین و با کیفیت ترین خدمات خود را به عنوان بزرگترین بیمه گر مناطق آزاد به بیمه گذاران این حوزه ارائه کند.

وی با اشاره به افزایش سرمایه این شرکت به ۴ هزار میلیارد ریال افزود: سرمایه بالا، سهم نگهداری مطلوب در ریسک های پذیرش شده و تداوم سطح توانگری یک، شرکت بیمه ایران معین را در ردیف ۵ شرکت برتر و توانمند صنعت بیمه قرارداده است.

ایشان خاطر نشان کرد: بیمه ایران معین مصمم است تا محصولات جدید بیمه ای و متناسب با نیازهای منطقه، با تسهیلات و امکانات ویژه را خلق و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

محمدی با بیان اینکه بیمه ایران معین بازوی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی در بحث توسعه است گفت: طی تفاهم نامه بیمه ایران معین و بانک قرض الحسنه مهر ایران،‌ بیمه گذاران و‌ مشتریان مستقر در منطقه آزاد ماکو می توانند از تسهیلات قرض الحسنه خرید بیمه نامه تا سقف یکصد میلیون ریال با باز پرداخت ۱۲ ماهه بدون سود و کارمزد، بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت و نیز بدون مراجعه به بانک استفاده نمایند.

محمدرضا عبدالرحیمی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو هم در این نشست گفت: بیمه ایران معین به پشتوانه خدمات قابل قبول در سالهای اخیر و نیز سابقه دیرینه و‌ ممتاز بیمه ایران در مناطق آزاد، می تواند نیازهای بیمه ای منطقه را پوشش داده و اطمینان و آسودگی خاطر فعالان این حوزه را تامین کند .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به نقش مناطق آزاد در تقویت اقتصاد ملی و پیوند آن با اقتصادهای منطقه و بین الملل افزود: استفاده از ظرفیت صنعت بیمه در روند توسعه اقتصادی با ارتقای کیفیت ارایه خدمات و افزایش رضایتمندی ساکنان و سرمایه گذاران مهم است و باید بیمه های تخصصی مناطق آزاد سهل تر، متفاوت تر، با کیفیت تر و با دارا بودن عناصر تمایز کننده رقابتی به ارائه خدمات در مناطق آزاد بپردازند.

در پایان این نشست، بر استفاده مناسب از ظرفیت ها و توانمندیهای طرفین تاکید شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود