امروز: دوشنبه، 24 مرداد 1401
04/1 1399

گروه سايبان- شرکت بیمه نوین به مناسبت شروع فصل تابستان، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در تیرماه به فروش می‌رساند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، این شرکت به پاس ارزش نهادن به اعتماد مشتریان خود و در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای جشنواره فروشی تحت عنوان "جشنواره تابستانه نوین" برگزار می­‌کند. در این جشنواره خدمات و محصولات بیمه نوین از یکم تا دهم تیرماه با شرایط ویژه به فروش می رسند. 

در جشنواره " تابستانه نوین" بیمه‌نامه‌های مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان صنعتی، خدماتی، بازرگانی، مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ساختمانی، مسئولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی، مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی و مسئولیت مدنی مدیران تالارها و رستوران ها و نیز  بیمه ­های آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی با شرایط ویژه ارائه می­ شوند.

تخفیف­‌های ارائه شده در جشنواره تابستانه علاوه بر اعتبار در سال ۱۳۹۹ در بازه زمانی جشنواره، در سال­‌های آتی نیز به مدت ۵ سال دارای اعتبار خواهد بود. 

 

علاقه­‌مندان جهت تهیه این بیمه‌نامه‌ها و کسب آگاهی از شرایط تخفیف‌ها، می‌­توانند علاوه بر مراجعه به شعب و نمایندگی‌­های بیمه نوین با  خط ویژه    ۲۲۲۵۱۰۶۰-٠٢١ تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی www.novininsurance.com  مراجعه کنند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود