امروز: دوشنبه، 24 مرداد 1401
03/31 1399


 

گروه سایبان- مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمة پارسيان صبح روز شنبه 31خرداد ماه با حضور بیش از 74 درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به 29/12/1398 به تصویب سهامداران رسید.

به گزارش روابط عمومي شركت بيمة پارسيان؛ بر اساس این گزارش؛ اين شركت بيمه بورسي امسال مجمع عمومي عادي سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهي دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

اين مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده نیز پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. پس از قرائت آياتي چند از كلام ا... مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران ابتدا نسبت به انتخاب رئيس مجمع ، نظّار و منشي جلسه اقدام و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس گزارش فعاليتهاي شركت در سال ۹۸ توسط مديرعامل ارائه گرديد.

از نكات مهم این گزارش رشد سودآوری و اندوخته های درخور توجه در سال 98 بيمه پارسيان بود كه توسط اويارحسين نایب رییس هيأت مديره و مديرعامل شركت به تفصيل شرح داده شد.

   تركيب بهينة پرتفوي، ايفاي تعهدات قانوني و آئين نامه‌اي، همچنين شفافيت صورتهاي مالي از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالي مورد اشاره بود . 

    

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارائه پاسخهاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورتهاي مالي برای عملكرد منتهي به 29/12/1398 به تصويب رسيد و در زمينة ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور نيز بحث و بررسي لازم بعمل آمد و تقسيم مبلغ250 ريال سود به ازاء هر سهم به تصويب سهامداران حاضر در مجمع رسيد .

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود