امروز: دوشنبه، 4 بهمن 1400
03/26 1399

 گروه سایبان - بیمه کوثر در جهت ترویج فرهنگ بیمه شبکه بزرگ بسیج را به خدمت گرفت.

به گزارش رازپول، بیمه کوثر با بهره گیری از شبکه بزرگ و بدنه جوان و متخصص نیروهای مردمی بسیج فاز جدیدی از فروش بیمه نامه های خرد را در کشور آغاز خواهد کرد. این پروژه بزرگ که فروش آنلاین بخشی از مزایای آن به شمار می رود یک پروژه بزرگ مطالعاتی داشته که از سال 1397 آغاز شده است. محمد تاجیک از کارشناسان صنعت بیمه که فاز مطالعاتی تا اجرایی این پروژه را با همکاری مدیران و کارشناسان شرکت بیمه کوثر کلید زده می گوید که با اجرای این پروژه و ترویج مویرگی توسط شبکه بزرگ نیروهای بسیج برای اقشار مختلف کشور و در مناطق مختلف جغرافیایی دور و نزدیک برند بیمه کوثر به زودی از مردمی ترین و شناخته شده ترین برندهای بیمه ای در سطح کشور خواهد شد.


تفاهم‌نامه همکاری شرکت بیمه‌کوثر و سازمان بسیج مستضعفان با نام «طرح کوثر شجره طیبه» با حضور سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفان و مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل بیمه کوثر روز گذشته  اجرایی شده است.


 در نشستی که با حضور سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفان، سردار بابا احمدی معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج و مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل بیمه کوثر و جمعی از مدیران سازمان و شرکت برگزار شد، مدیرعامل شرکت درباره اهداف امضای این تفاهم‌نامه گفت: مهم‌ترین دلیل و هدف امضای این تفاهم‌نامه، تسهیل و تسریع در ارایه خدمات مناسب بیمه‌ای به بسیجیان جان برکف و خانواده‌های معزز آن‌ها است، ضمن اینکه شکل‌گیری الگویی مناسب در این صنعت نیز از دیگر اهداف حاصل از همکاری بیمه کوثر و سازمان بسیج مستضعفان است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه براساس این طرح، خدمت‌رسانی به بسیجیان و خانواده معزز آنان صورت خواهد گرفت، افزود: این تفاهم‌نامه در راستای فرهنگ‌سازی و گسترش ضریب نفوذ بیمه در کشور به امضا رسیده است ضمن اینکه با ایجاد امنیت و اطمینان‌خاطر برای بسیجیان و خانواده‌های معزز آنان زمینه افزایش و گسترش فعالیت‌های بسیجیان را فراهم می‌کند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود