امروز: پنج شنبه، 10 آذر 1401
02/16 1399

 گروه سایبان - مدیرعامل بیمه ملت با اعضای انجمن صنفی نمایندگان به‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بیمه ملت ،در  این جلسه که با حضور دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، رئیس و اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی نمایندگان برگزار شد، اعضای انجمن ضمن بهره‌مندی از رهنمودهای مدیرعامل، مشکلات و درخواستهای شبکه فروش را مطرح کردند.


دلفراز در این جلسه با تاکید بر حمایت از شبکه فروش گفت:« با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و در راستای حمایت از شبکه بزرگ نمایندگان این شرکت، "کمیته صیانت از حقوق نمایندگان" با عضویت برخی مدیران شرکت و یک عضو از انجمن صنفی تشکیل خواهد شد تا با بررسی شرایط در کوتاه ترین زمان تصمیماتی را جهت اجرایی شدن و حمایت از شبکه فروش اتخاذ کنیم.»


" لزوم توجه به آموزش نوین برای نمایندگان، بالا بردن سهم پرتفوی نمایندگان از پرتفوی شرکت ، افزایش حدود و اختیارات نمایندگان در صدور انواع بیمه نامه و تقویت نقش نظارتی شعب با حدود اختیارات"، از دیگر مواردی که مدیرعامل بیمه ملت در این دیدار بر آن تاکید کرد.


 گفتنی است؛ در این جلسه به‌منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه شد. همچنین دکتر دلفراز در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه‌های نمایندگان به صورت حرفه‌ای، منسجم‌، هدفمند و آگاهانه دانست.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود