امروز: جمعه، 7 مهر 1402
10/3 1398

گروه سایبان - رئیس هیات مدیره بانک صادرات و نائب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در نشست سراسری مدیران ستادی و استانی بیمه سرمد، از تلاش های صورت گرفته در ۹ ماهه امسال که زمینه رشد و توسعه این شرکت را فراهم کرده، قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، پرویز مقدسی در نخستین روز از دهمین نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی بیمه سرمد، گفت: با همت کارکنان و برنامه ریزی مدیران، بیمه سرمد در مسیر رشد و توسعه قرار دارد.


رئیس هیات مدیره بیمه سرمد نیز در این نشست، از تکمیل چارت اداری شرکت به عنوان یک اتفاق خوب در سال جاری یاد کرد و گفت: بیمه سرمد به عنوان یک شرکت جوان، ظرفیت بالایی در ایجاد تغییرات، راه اندازی دپارتمان های جدید و خلق ارزش های تازه دارد و برعکس شرکت های قدیمی می تواند تغییرات را به راحتی پذیرا باشد.

دکتر مجتبی کاتب، به راه اندازی مرکز تماس ۲۴ ساعته در شرکت اشاره کرد و افزود: به زودی سامانه پاسخگویی تلفنی ۱۵۱۶ در راستای تسهیل و تسریع امور مشتریان با امکانات جدید و گسترده راه اندازی خواهد شد.


مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این مراسم، هدف از برگزاری این نشست را توسعه ارتباطات مدیران ستادی و استان‌ها و دستیابی به اهداف شرکت عنوان کرد و گفت: خوشبختانه بیمه سرمد در طی شش سال فعالیت، به جایگاه مطلوبی در صنعت بیمه کشور دست یافته است.


مهندس مهدی مهدوی، به انجام عملیات درمان تکمیلی به صورت داخل سازمانی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر، توسعه مراکز درمانی طرف قرارداد در دستور کار قرار دارد و امیدواریم در این مسیر، رضایت حداکثری مشتریان را در بخش درمان به عنوان یک خدمت ویژه به بیمه گذاران، جلب نماییم.


وی، از افزایش سهم پرتفوی در بخش غیرسهامداری به عنوان یک دستاورد مهم نام برد و گفت: خوشبختانه بیمه سرمد با وجود حفظ بازار خود در بخش سهامداری و ارائه خدمات مطلوب به خانواده بزرگ بانک صادرات، فعالیت خود را در بخش غیر سهامداری نیز به صورت گسترده ای افزایش داده است و نسبت به ارائه خدمات به سازمان های بزرگی چون جمعیت هلال احمر، صندوق اعتباری هنر و وزارت میراث فرهنگی اقدام نموده است.

در ادامه این مراسم، مدیران موفق استان‌ها، تجربیات ارزنده خود را با دیگر استان ها به اشتراک گذاشتند.

بررسی پیشنهادات مدیران شعب، مسائل حقوقی و قضایی، بیمه های زندگی و غیر زندگی، اقدامات اجرایی و فعالیت های بین المللی از جمله محورهای مطرح شده در این نشست بود.

دهمین نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی بیمه سرمد، چهارم و پنجم دی ماه در تهران در حال برگزاری است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود