امروز: پنجشنبه، 10 مهر 1399
09/26 1398

گروه سایبان - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد به منظور توسعه همکاری های مشترک، با وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، علی اصغر مونسان در این دیدار، ضمن قدردانی از خدمات بیمه ای ارائه شده بیمه سرمد به خانواده بزرگ وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: خوشبختانه در سال جاری خدمات بسیار خوبی از این شرکت در حوزه درمان دریافت کرده ایم.

وی، از توسعه همکاری های مشترک با بیمه سرمد در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: با توجه به پیشینه خوبی که از خدمات این شرکت داشته ایم، به زودی تمام پوشش های بیمه ای وزارتخانه را به بیمه سرمد واگذار خواهیم کرد.

مونسان، ضمن استقبال از دریافت طرح های جدید برای پوشش بیمه ای در حوزه های گردشگری و صنایع دستی، گفت: منتظر طرح های جدید بیمه سرمد به این وزارتخانه هستیم و برای اجرایی شدن آنها، از این شرکت حمایت خواهیم کرد.


وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از اماکن تاریخی در کشور، بیمه نیستند، گفت: بر اساس طرح ارائه شده بیمه سرمد برای بیمه اماکن تاریخی در سراسر کشور، خلق ارزش ایجاد خواهد شد و بر اساس ارزش هر یک، تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد نیز در این دیدار، ضمن ابراز خشنودی از توسعه همکاری های مشترک با وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: بیمه سرمد برای جلب رضایت و اعتماد کارکنان این وزارتخانه در تمام رشته های بیمه ای، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

مهندس مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این دیدار، از جلب رضایت کارکنان این وزارتخانه اظهار خشنودی کرد و گفت: خوشبختانه بیمه سرمد در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته اعتماد بیمه گذاران بزرگی همچون این وزارتخانه و جمعیت هلال احمر را جلب نموده و برای ششمین سال متوالی سطح یک توانگری مالی را با تایید بیمه مرکزی کسب کند.

مدیرعامل بیمه سرمد در بخش دیگری از سخنان خود، به تحقق 140 درصدی اهداف در هشت ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت: امیدواریم با حمایت مشتریان ارزنده ای چون شما، تا پایان سال جاری مسیر رو به رشد خود را ادامه دهیم تا بتوانیم خدمات شایسته ای را به بیمه گذاران ارائه نماییم.

این گزارش می افزاید، حسن آقائی عطا مدیر توسعه بازار و بیرانوند رئیس هیات مدیره شرکت امید سپهر سرمد نیز در این جلسه حضور داشتند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود